Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nyugi, a lényeget úgyse tudod. Bár én se tudnám.
Ennyire nem lehet borzalmas. Egyébként azóta várom ezt az epizódot, mióta a trailerben benne volt pár kocka belőle. Azt hittem az eheti rész lesz az, de tévedtem. Titkon egy új Lair of Grivi szintű részt remélek. :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire nem lehet borzalmas. Egyébként azóta várom ezt az epizódot, mióta a trailerben benne volt pár kocka belőle. Azt hittem az eheti rész lesz az, de tévedtem. Titkon egy új Lair of Grivi szintű részt remélek. :oops:

Erről jutattad eszembe, hogy nemrég olvastam a Wookieepedián, hogy Gor, és a roggwartok hazája a Vendaxa. :) Ugyanaz, mint az acklayeké. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy félnek, hogy az előzetes minden rajongó kedvét elveszi. :)
Ugyan miért venné már el... :oops: Azok a 'zombie' geonosik elég félelmetesek, remélem jól elő lesz vezetve a dolog. Egyébként nem kell nagy képzelőerő ahhoz, hogy rájöjjünk, valószínűleg Poggle -t akarják majd elkapni, aki megint a katkombákba menekült.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de vajon hogy érik el, hogy zombik legyenek. Emlékeim szerint csak a Sith-ek tudták eddig elérni a zombi jelenséget és ha ebben a részben így lesz, akkor az évad legjobb része(i) lesznek számomra :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de vajon hogy érik el, hogy zombik legyenek. Emlékeim szerint csak a Sith-ek tudták eddig elérni a zombi jelenséget és ha ebben a részben így lesz, akkor az évad legjobb része(i) lesznek számomra :oops:
Ez érdekes kérdés lesz, szerintem ez egy külön alfaj amit eddig még nem láttunk. Ezt a zombi szót is fenntartásokkal kezelném, mert nyilván nem erről lesz szó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de vajon hogy érik el, hogy zombik legyenek. Emlékeim szerint csak a Sith-ek tudták eddig elérni a zombi jelenséget és ha ebben a részben így lesz, akkor az évad legjobb része(i) lesznek számomra :oops:
Ez érdekes kérdés lesz, szerintem ez egy külön alfaj amit eddig még nem láttunk. Ezt a zombi szót is fenntartásokkal kezelném, mert nyilván nem erről lesz szó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

undead angolul :oops: az élőholtat jelent
És hol olvastad ezt? Egyébként valószínűleg SW -s környezetbe helyezve ütni fog a téma. :) Nekem a következő epizód címe ütött szöget a fejembe. Legacy of Terror. Ide jobban illene a Brain Invaders. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan miért venné már el... :oops: Azok a 'zombie' geonosik elég félelmetesek, remélem jól elő lesz vezetve a dolog. Egyébként nem kell nagy képzelőerő ahhoz, hogy rájöjjünk, valószínűleg Poggle -t akarják majd elkapni, aki megint a katkombákba menekült.

Mert ez az egész valahogy idegen a SW-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de vajon hogy érik el, hogy zombik legyenek. Emlékeim szerint csak a Sith-ek tudták eddig elérni a zombi jelenséget és ha ebben a részben így lesz, akkor az évad legjobb része(i) lesznek számomra :oops:

Egyedül Sith jelenségként tudnám elképzelni az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.