Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem 12?

Ha azért van 13 még, mert a kövtekezőt tudjuk, hogy Grivis lesz, akkor lehet 12 is, mert az is dupla lesz :hehe: Nincs veled semmi baj csak annyi, hogy ahelyett, hogy beismered, hogy hiányos vagy matekból, ahelyett valamit kikéne találnod, hogy mért írtad azt.

 

 

(Ha 5x-re olvassátok el, és akkor sem értitek mit akartam, megfogalmazom még1x :) )

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha azért van 13 még, mert a kövtekezőt tudjuk, hogy Grivis lesz, akkor lehet 12 is, mert az is dupla lesz :) Nincs veled semmi baj csak annyi, hogy ahelyett, hogy beismered, hogy hiányos vagy matekból, ahelyett valamit kikéne találnod, hogy mért írtad azt.

 

 

(Ha 5x-re olvassátok el, és akkor sem értitek mit akartam, megfogalmazom még1x :) )

Én értem, csak szerintem a Star Warsszal ellentétben a való életben nem kell mindent megmagyarázni. Főleg akkor nem, ha a magyarázat maga a beismerés. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ránéztem a wookiepedián a Grievous-es részre és írták hogy szerepelni fog

 

legalább egy zabrak

 

 

Talán ő lesz Agen Kolar. Vagy amit még valószínűbbnek tartok... Tyzen Xebec, az Act of Instinct webképregényekből, amely párhuzamosan fut a sorozattal. Ő volt Bolla Ropal tanítványa, és szerintem nem véletlenül szerepel ennyit a webképregényekben, és lehet, hogy fel fog tűnni a sorozatban. Például az új mestere elküldi őt valami köztársasági helyőrséghez, amit majd Grievous megtámad majd, és ő lesz egy újabb darabja a trófeagyűjteményének, mert padawan, és ellene ki mer állni ez a gyáva féreg. :hehe:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következő részből:

Spoiler:

A zabrak Eeth Koth lesz, akit Grievous elfog és megkínoz. Anakin, Obi-Wan és Agen Kolar elmennek segíteni a társuknak...

 

A 10-es rész címe talán a The Deserter lesz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El sem hiszem, hogy már húsz rész óta nem szerepelt. :D Ez legalább olyan, mintha egy teljes évadból kihagyták volna.
Legalább stílusosan tér vissza. :D Remélem most meglátjuk majd azt az oldalát is, miért félik annyira a Köztársaságiak. amúgy jó az avtarod. Elég spoielres. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nem lehetne az új részekhez beilleszteni egy szavazást 1-5ig hogy kimek mennyire tetszett? Bár ha lehet inkább 1-10ig kéne mert elég egyhangú lenne az állandó 4-es5ös részek ;)
Már én is gondoltam erre de most már túl későnek találom. Meg aztán a szezon után lévő szavazás így izgalmasabb. :( Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nem lehetne az új részekhez beilleszteni egy szavazást 1-5ig hogy kimek mennyire tetszett? Bár ha lehet inkább 1-10ig kéne mert elég egyhangú lenne az állandó 4-es5ös részek :(

Én akartam (akarok) ilyet az oldalamra, de sehol nem találtam rá jó módszert, hogy megjegyezze, hogy kinek mennyire tetszett...

 

(Tehát nem szavazással akatam, mert az szerintem gagyi, hogy csak annyit ír ki hogy három csávó szerint 10/10-es. Ha már ilyet csinálok akkor legyenek benne százalékok, meg ilyenek. De mivel ilyen nem volt ezért nem csináltam...)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következő részből:

 

 

A zabrak Eeth Koth lesz, akit Grievous elfog és megkínoz. Anakin, Obi-Wan és Agen Kolar elmennek segíteni a társuknak...

 

 

Hogy lehetne Eeth Koth, ha ő már az első geonosisi csatában meghalt? Akkor már ez lenne a második EU történet, amely megcáfolja a filmekben történteket. Az első a Karen Miller féle Wild Space. Ott is arról írtak, hogy Koth mester a Korribanon van.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa

Spoiler:

tudtommal csak EU-ban halt meg a Genyózison, a filmben nem látni, hogy meghalt volna. Plusz a régi CW-ben is benne volt + a ROTS forgatókönyvében ő lett volna Agen Kolar, csak mivel az EU megölte, így nem lehetett. Most lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.