Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

ITT a link!

Már ott hibádzik a dolog, hogy a két Twilight-os részhez azt írja, hogy Rex és Denal indul Anakin Skywalker megmentésére, márpedig Denal halott, és ezt már mindannyian jól tudjuk a Children Of The Force után. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mennyire megbízhatók ezek az információk, de gondoltam megmutatom nektek.
Remélem nem igaz, mert akkor megint három hetet kell várni az új részekre. :lol:

 

 

Na igen. Egyébként egy olyan oldalról szedtem a címeket, ahol fent van Lucas 7-8-9. epizódjainak forgató könyve, ami persze szintén hatalmas kamu...

ITT a link!

Csak egy szó. Supershadows. :) Aki évek óta benne van az SW világában, az ilyenkor hangosan röhög. Ez egy akkora kamu oldal mint a ház.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idén több szünet volt, az biztos, mert tavaly karácsonykor unokaöcsémnek az első 10 részt DVD-re írtam, amit most még korainak tartottam. És ha megint lesz egy szünet, akkor az évad időben sokkal hosszabbra nyúlik majd.
Ezek a hosszú szünetek nem kellenének. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha megint lesz egy szünet, akkor az évad időben sokkal hosszabbra nyúlik majd.

Így könnyen lehet, hogy rövidebb lesz a nyári szünet. Kivéve, ha kevesebb részből áll ez az évad ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem ér túl hamar véget az évad tavasszal, kevesebbet kell várni a következőre, mint idén :)
Ugyanakkor lesz vége mint az első évadnak. ;)

 

 

Sajnos igaz, nézd meg te is: http://starwars.wikia.com/wiki/Lightsaber_Lost
Wikire én nem adok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a hozzá tartozó kép a starwars.com episode guide-jából került fel, de hogy hogyan, az számomra rejtély, mert nem elérhető. De ha nem hiszed, járj utána... ;)
Ezt most nem nagyon értem. Mi nem elérhető?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most nem nagyon értem. Mi nem elérhető?

A Lightsaber Lost című rész epizód leírása. Viszont a kép forrásaként a starwars.com episode guide-ja van megadva, rákattintva azonban azt írja, hogy nem elérhető.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lightsaber Lost című rész epizód leírása. Viszont a kép forrásaként a starwars.com episode guide-ja van megadva, rákattintva azonban azt írja, hogy nem elérhető.
Ez is azt bizonyítja, hogy egy nagy rakás pudu az egész. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évad a 'Csillagok Háborúja'. Tökéletesen hozza ezt az átvitt-értelmű koncepciót.

 

 

De ha arra gondolsz, hogy a második viszont A Birodalom visszavág, akkor erre azt kell hogy mondjam, hogy annak minden komorsága ellenére rendkívül sok poénos és könnyed momentuma volt, így egészen a végéig nem volt igazán nyomasztó. Én a második évadot ennél komorabbnak érzem, ami érthető, de talán túl nagy lett az ugrás egyszerre és már az elején.

Egyébként ezt így konkrétan csak most fogalmaztam meg magamban, a lenti párhuzam kapcsán, főleg, mert ez magyarázatot adhat arra, miért túl sok ez egy gyereknek. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha arra gondolsz, hogy a második viszont A Birodalom visszavág, akkor erre azt kell hogy mondjam, hogy annak minden komorsága ellenére rendkívül sok poénos és könnyed momentuma volt, így egészen a végéig nem volt igazán nyomasztó. Én a második évadot ennél komorabbnak érzem, ami érthető, de talán túl nagy lett az ugrás egyszerre és már az elején.

Egyébként ezt így konkrétan csak most fogalmaztam meg magamban, a lenti párhuzam kapcsán, főleg, mert ez magyarázatot adhat arra, miért túl sok ez egy gyereknek. :)

Még lehetnek a második évadban humoros pillanatok. Főleg, hogy jön Jar Jar. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde eszembe juttatott valamit... Lehet, hogy ez a Pre Vizsla nevű fickó tényleg Tor Vizsla rokona, és talán ő az a trailerben, aki...

Spoiler:

...Aki a végén mandaloriai páncélt visel, és van nála egy fénykard. Mert ugyebár abban az időben volt az, amikor még Dooku Jedi volt, és a korrupt galidraani kormányzó parancsára lemészárolták a mandaloriai népet. És talán ennek a Pre Vizslának is innen eredhetett a Jedik elleni ellenszenve, és ezért van nála egy fénykard, mert a galidraanon sok Jedi is meghalt ugyebár, és egyszerűen magához vett egyet.

Jah, és utólag hozzáteszem ez a spoileres rész csak az én elképzelésem, de mostanában valamiért túl sokszor találok telibe a találgatásaimmal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde eszembe juttatott valamit... Lehet, hogy ez a Pre Vizsla nevű fickó tényleg Tor Vizsla rokona,

Fura lenne, ha csak véletlen volna a névegyezés :) Főleg egy ilyen angol fülnek fura névé :P Bármi lehet, még az is, amit írtál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lécci segítsen valaki! a theclone........atw.hu-n szeretném letölteni HD-be a children of the forcet. már le is töltöttem de ez nem hd, ráadásul a többivel ellentétben nem is olyan formátumú. megköszönném ha valami linket is küldenétek, ahonnan le tudnám tölteni HD-be. A felirat megvan. Előre is köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lécci segítsen valaki! a theclone........atw.hu-n szeretném letölteni HD-be a children of the forcet. már le is töltöttem de ez nem hd, ráadásul a többivel ellentétben nem is olyan formátumú. megköszönném ha valami linket is küldenétek, ahonnan le tudnám tölteni HD-be. A felirat megvan. Előre is köszi!
Pedig az atw-s címen van HD -s link is. Nézd meg még egyszer.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.