Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

No embörök. Úgy tűnik, hogy a Sky Premier egy héttel a CN előtt fog járni! Tehát a jövő héten már új rész lesz, még a CN -en csak "ismételnek". :lol: Végre valamiben az amcsik előtt járunk. :D Úgy tűnik a Lucasfilm elég rendesen megszívatta a CN -t.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos velem van a baj de nem teljesen értem. Akkor most nem a CN adja jövő héten az új részt hanem a SKY?

Micsoda baromság és kuszaság lett ebből a TCW sugárzásból, nevetséges.

Nem. Holnap adja a SKY az új TCW -t, jövő héten meg majd nyomja a CN, ahogy tervezték is. Csak ugye nem az lesz a világpremier. Ejjj Zééé kicsit olvass már vissza mielőtt értetlenkedsz. Inkább azt mond meg, hogy ki vette fel anno a SKY -os epizódokat az első évadban?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted lesz esély, hogy holnap feltegyék? Akkoriban hogy működött?
Nem találtam meg akkor máshol azokat a release-ket, de most hátha kikerül mivel World Premiere van. A szinkronos részek készítője fent van azon a fórumon, akár tőle is kikerülhet. Reménykedjünk...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem találtam meg akkor máshol azokat a release-ket, de most hátha kikerül mivel World Premiere van. A szinkronos részek készítője fent van azon a fórumon, akár tőle is kikerülhet. Reménykedjünk...
Mi csak este tudjuk meg ha lesz valami. :) Fórumtali ugyebár...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a CN-en a következő TCW epizód jövő hét péntek 19.-én esedékes? Hát ez nem igaz.....:)
Vazzeg hol élsz Te? A Holdon? :D Ne mond már, hogy ezeket nem tudtad. Egy hónapja ismertek a tények. Inkább örülj, hogy a SKY alá rak a CN -nek, és holnap lesz új rész. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezentúl a Sky-on egy héttel előbb lesz látható minden rész? Ha ez így lesz, a CN nézettsége vissza fog esni.

Ez a lépés teljesen ésszerűtlen bármelyik programszerkesztő részéről. Hát miért akarná bárki is, hogy a részek ne az USA-ban debütáljanak elsőként? A saját sírjukat ássák.

 

Sorry az értetlenkedésért, de abszolút nem világos, hogy mi folyik a TCW háza tájékán. Miért nem lehet normális heti bontásban adni? Ez őrület.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.