Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most, hogy így egy kisebb maratont tartok a TCW-ből és épp a Zillos epizódokon vagyok túl, felvetődök egy kérdés. Vajon lesz ennek a sztorinak folytatása a harmadik évadban? Palpi ugye klónoztatni akarja végül a szörnyet. Ez pedig akaratlanul is egy ziccer a folytatáshoz. Történetmesélés szempontjából hiba lenne elfelejteni ezt a végszót.
Biztos lesz még ilyen epizód. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, végre kiderült az első két rész címe. :evil:
Olyannyira titkos, hogy az összes SW oldal közül itt jelentek meg elsőnek. :P Egyébként sokatmondó címek, vajon kik lesznek a főszereplők? :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom rögtön a kaminói támadással nyit az évad. Látjuk majd azt a Tron féle lőteret, a "poliphajókat", Ventrest, második részben meg hát ugye ott lesz ama bizonyos jelenet amikor megérkeznek az ARC kommandó tagjai :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom rögtön a kaminói támadással nyit az évad. Látjuk majd azt a Tron féle lőteret, a "poliphajókat", Ventrest, második részben meg hát ugye ott lesz ama bizonyos jelenet amikor megérkeznek az ARC kommandó tagjai :P
Bíztam is benne, hogy ez lesz kezdésnek. TOP1-es lesz érzem. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ne bonyolítsuk túl idétlen időugrásokkal. :S
Pedig ez a Rookies után fog játszódni sztem. De ha nem akkor se értem mit keresne Boba a Kaminon? Azután, hogy szabotált egy rombolót nem hinném, hogy jó ötlet visszavinni a klónok közé.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem miután letartóztatták, nem börtönbe vitték, hanem valami átnevelő intézetbe. Ott aztán átnevelték, esetleg kimosták az agyát, vagy babráltak valamit a génjeivel, aztán visszavezényelték Kaminóra újabb kiképzésre, majd onnan a köztársasági hadseregbe szánják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem miután letartóztatták, nem börtönbe vitték, hanem valami átnevelő intézetbe. Ott aztán átnevelték, esetleg kimosták az agyát, vagy babráltak valamit a génjeivel, aztán visszavezényelték Kaminóra újabb kiképzésre, majd onnan a köztársasági hadseregbe szánják.
A Lethal Trackdown végén mintha a börtön felé menetelt volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom rögtön a kaminói támadással nyit az évad. Látjuk majd azt a Tron féle lőteret, a "poliphajókat", Ventrest, második részben meg hát ugye ott lesz ama bizonyos jelenet amikor megérkeznek az ARC kommandó tagjai :hmm:

Itt a Delta Squad érkezésére gondolsz? Mert a klón kommandók tagjai nem azonosak az ARC-okkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.