Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ezt foglyuk látni a történetben.

 

 

Komolyan aggódok néhány klónért! Remélem Fives nem itt fog elesni. :clap2:

 

 

És persze ott van még a Jesse, Kix és Hardcase hármas a The Deserterből. Én őket is bírtam azért, bár annyira nem jelentős szereplők, mint amilyen Fives.

 

Vajon megeshet, hogy itt fog körvonalazódni a 66-os parancs létrejötte? Egy Jedi tábornok aki hajthatatlanul a halálba küldi az embereit és semmilyen felsőbb parancsnak nem engedelmeskedik és az egyetlen lehetőség az, ha kiiktatják?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

És persze ott van még a Jesse, Kix és Hardcase hármas a The Deserterből. Én őket is bírtam azért, bár annyira nem jelentős szereplők, mint amilyen Fives.

 

Vajon megeshet, hogy itt fog körvonalazódni a 66-os parancs létrejötte? Egy Jedi tábornok aki hajthatatlanul a halálba küldi az embereit és semmilyen felsőbb parancsnak nem engedelmeskedik és az egyetlen lehetőség az, ha kiiktatják?

 

 

 

Egyszerűen túl sok ismert klón jön össze ebben a részben. Lehet, egy ilyen vonal is amit írsz, hogy Krell túlságosan is alábecsüli a klónok életét. Ebben az esetben egy újfajta Jedivel találkozunk. De megölni azért nem fogják a klónok. :) Viszont ha igen, akkor le fog esni az állam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egyszerűen túl sok ismert klón jön össze ebben a részben. Lehet, egy ilyen vonal is amit írsz, hogy Krell túlságosan is alábecsüli a klónok életét. Ebben az esetben egy újfajta Jedivel találkozunk. De megölni azért nem fogják a klónok. :) Viszont ha igen, akkor le fog esni az állam.

 

 

Az előzetesekből azonban az is kiderült, hogy ő maga is elmegy harcolni a klónokkal. Nem kizárt, hogy a klónok mellett a saját bőrét sem félti. Tipikus hadászati zseni lehet, aki sakkfiguráknak tekinti a katonákat. Érdekes lesz látni, hogy miként viszonyulnak hozzá Rex-ék.

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egyszerűen túl sok ismert klón jön össze ebben a részben. Lehet, egy ilyen vonal is amit írsz, hogy Krell túlságosan is alábecsüli a klónok életét. Ebben az esetben egy újfajta Jedivel találkozunk. De megölni azért nem fogják a klónok. :) Viszont ha igen, akkor le fog esni az állam.

 

 

 

Azért ha a klónok megtennék hogy kinyírják szerintem egész komoly hajtóvadászat lenne utánuk, "Hogy ha 1 jedit megöltek megölhetnek többet is" alapon

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az előzetesekből azonban az is kiderült, hogy ő maga is elmegy harcolni a klónokkal. Nem kizárt, hogy a klónok mellett a saját bőrét sem félti. Tipikus hadászati zseni lehet, aki sakkfiguráknak tekinti a katonákat. Érdekes lesz látni, hogy miként viszonyulnak hozzá Rex-ék.

 

 

 

Főleg annak fényében, hogy Anakin lelép a helyszínről ha jól tudom. :?

 

 

 

Azért ha a klónok megtennék hogy kinyírják szerintem egész komoly hajtóvadászat lenne utánuk, "Hogy ha 1 jedit megöltek megölhetnek többet is" alapon

 

 

Kivéve ha nem derülne ki, hogy ők voltak. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Főleg annak fényében, hogy Anakin lelép a helyszínről ha jól tudom. :?

 

 

 

 

Kivéve ha nem derülne ki, hogy ők voltak. ;)

Pontosan...

 

Például ha Pong Krell egész "véletlenül" a tűzvonalukba kerülne és egy "szerencsétlen baleset" következtében életét vesztené.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan...

 

Például ha Pong Krell egész "véletlenül" a tűzvonalukba kerülne és egy "szerencsétlen baleset" következtében életét vesztené.

 

Minden lehetséges. Ááá mikor lesz már jövőhét szombat? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a búbánatba kell spoilerezni? Nagyon nem tudom....

 

Írsz valamit, kijelölöd amit spoilerbe akarsz rakni, majd felül az alsó sorban jobbról a 2. ikonra rámész ami ilyen <> jel, arra kattintasz. Ekkor egy ilyet kapsz:

 Blablabla 

majd a code helyére beírod hogy spoiler. :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl sokat kombináltok. :) Egy jedi megölése teljesen megalapozatlan és a klónok eddigi viselkedésétől idegen lenne. Felérne a 66-os parancs meglepesésével. A "nonszensz parancs", mint indíték pedig pont a 66-os parancsnak mondana ellent. Az elég "nonszensz" volt mégis végre hajtották.

 

 

Hogy a búbánatba kell spoilerezni? Nagyon nem tudom....

Így:

 

A HSZ ablak bal felső sarkában az egyéb stílust legördíted és kiválasztod. Vagy begépeled, hogy a kapcsoszárójelspoilerkapcsoszárójal és kapcsozárójelperjelspoilerkapcsoszárójel a kívánt szöveget meg közé írod

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mit írtál, de ez még nekem is érthetetlen volt. :D Spoilerbe rakni szöveget sokkal egyszerűbben is lehet. Llew leírta.

 

Szerintem egész érthető volt, nem tudom mi a bajotok vele :D Ugyanazt írtam le mint Llew csak több lépésben, de végeredmény ugyanaz. Majd ágkit megkérdezzük melyiket értette :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egész érthető volt, nem tudom mi a bajotok vele :D Ugyanazt írtam le mint Llew csak több lépésben, de végeredmény ugyanaz. Majd ágkit megkérdezzük melyiket értette :)

 

ide írja a szöveget, majd ugyanez, csak egy / -jelet tesz a spoiler szöveg elé. Ennyi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl sokat kombináltok. :) Egy jedi megölése teljesen megalapozatlan és a klónok eddigi viselkedésétől idegen lenne. Felérne a 66-os parancs meglepesésével. A "nonszensz parancs", mint indíték pedig pont a 66-os parancsnak mondana ellent. Az elég "nonszensz" volt mégis végre hajtották.

 

Nem volt nonszensz a 66-os parancs.(Nem kötekedni akarok.)

A 66-os parancs parancs nem az volt, hogy "öljétek meg a Jediket"!

Hanem az, hogy

"Amennyiben a vezetőitek árulónak minősülnek, úgy azonnali hatállyal halállal kell lakolniuk."

 

Egyébként egyetértek; van egy láda söröm rá, hogy a tcw-ban nem fog klón Jedi ellen fordulni, pláne megölni.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egyébként egyetértek; van egy láda söröm rá, hogy a tcw-ban nem fog klón Jedi ellen fordulni, pláne megölni.

 

Elmetrükk? Ha Ventress Rexet is megelmetükrözte a mozifilmben akkor elképzelhető lenne. Amúgy fordult már klón jedi ellen, mikor a Geonosisi csata után azok a férgek elözönlötték a hajót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor következzen a 3. felvonás a 3. évad dvd-jébe való epguide-cetlikkel:

 

És ezúton kérdezném, hogy vannak-e ilyen érdekességek a mozifilmhez is?

Egyrészt érdekel, másrészt szívesen megcsinálnám ezek mintájára.

ep leírások és érdekességek 3. évad.zip

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmetrükk? Ha Ventress Rexet is megelmetükrözte a mozifilmben akkor elképzelhető lenne. Amúgy fordult már klón jedi ellen, mikor a Geonosisi csata után azok a férgek elözönlötték a hajót.

Rex -re nem hatott az elmetrükk, csak eljátszotta, hogy figyelmeztetni tudja Anakint. :)

 

Szerintetek ebben a kvadrológiában lesznek azok a "mind ostorral harcolunk Obi ellen" alakok?

Nem ebben lesznek, hanem az egyel későbbibe. :)

 

Akkor következzen a 3. felvonás a 3. évad dvd-jébe való epguide-cetlikkel:

 

És ezúton kérdezném, hogy vannak-e ilyen érdekességek a mozifilmhez is?

Egyrészt érdekel, másrészt szívesen megcsinálnám ezek mintájára.

Jó lett ez is, bár néhány concept kép feljebb került a kis kép mellé. Ez szándékos? A mozifilmekhez rengeteg érdekesség van, csak össze kell szedni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett ez is, bár néhány concept kép feljebb került a kis kép mellé. Ez szándékos? A mozifilmekhez rengeteg érdekesség van, csak össze kell szedni. :D

 

Szándékos, igen, illetve inkább azt mondanám, hogy kénytelen voltam ,mert ha a helyén hagyom nem férek el az általam elképzelt 12,5x17,5-ös átlag méretben.

Az olyan epizódoknál, mint a Hunt for Ziro, egyszerűen ott fent volt hely a képek számára a sok szöveg miatt.

A korábbi kettő évadban is volt ilyen és írtam is hogy ne vedd szentségtörésnek, mint ahogy azt se, hogy sokszor a szereplők fele lett csak feltüntetve.

Nem egyszerű egyébként megoldani, lehet vele tökölni rendesen.

 

A 4. évadról:

azt már most látom, hogy itt is lesz bajom, mert rengeteg a kép. A korábbi 1-2-es átlag itt olyan 7-8 ra ugrott.

Bár a szöveg (szerencsére) sokkal kevesebb, de előrebocsátom, hogy ez lehetetlen lesz a korábbi méretben.

Úgyhogy pár kép bánni fogja biztosan. Igyekszem majd ésszel szanálni és a fontosabbakat megtartani azért.

 

Egyébként ezek, hogy legyenek?

Minden héten dobjam fel a frissítettet, vagy várjak az évad végéig? Mert innentől naprakészen fogom csinálni, mint az epguide képeket.

 

Ja és nem a mozifimekhez!! A TCW-mozifimhez. Maradjunk csak a témánál! Van esély, hogy Norbilordival megoldjátok?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szándékos, igen, illetve inkább azt mondanám, hogy kénytelen voltam ,mert ha a helyén hagyom nem férek el az általam elképzelt 12,5x17,5-ös átlag méretben.

Az olyan epizódoknál, mint a Hunt for Ziro, egyszerűen ott fent volt hely a képek számára a sok szöveg miatt.

A korábbi kettő évadban is volt ilyen és írtam is hogy ne vedd szentségtörésnek, mint ahogy azt se, hogy sokszor a szereplők fele lett csak feltüntetve.

Nem egyszerű egyébként megoldani, lehet vele tökölni rendesen.

 

A 4. évadról:

azt már most látom, hogy itt is lesz bajom, mert rengeteg a kép. A korábbi 1-2-es átlag itt olyan 7-8 ra ugrott.

Bár a szöveg (szerencsére) sokkal kevesebb, de előrebocsátom, hogy ez lehetetlen lesz a korábbi méretben.

Úgyhogy pár kép bánni fogja biztosan. Igyekszem majd ésszel szanálni és a fontosabbakat megtartani azért.

 

Egyébként ezek, hogy legyenek?

Minden héten dobjam fel a frissítettet, vagy várjak az évad végéig? Mert innentől naprakészen fogom csinálni, mint az epguide képeket.

Én csak mint érdekességeket rakom el a munkáidat, szóval évad végén elég lesz szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.