Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Ez egy téma, ami itt felvetődött, és mivel szerinted "fingom sincs" Hasselhoffal kapcsolatban, reagáltam rá. A fenti videón berúgott állapotban látható, más videókon meg egyértelműen látszik rajta az alkoholizmus, plusz elvonón is volt, így hát nem kérdéses, hogy gondjai vannak az itallal, úgyhogy ha azt hiszed, hogy nem alkoholista, akkor nem én vagyok az, akinek fingja sincs róla...

 

Ezért püffögtem.

Tehát akkor még egyszer.... FIZIOLÓGIAI JELEI NINCSENEK az alkoholizmusának. Egy idült alkoholista csont sovány, beesett arcú, úgy néz ki mint a kaszás. Hasselhoff szerinted ilyen ezen a felvételen? Attól még lehet alkoholista, de most a külső megjelenéséről van szó, amin ez nem látszik.

 

Egyébként meg fingod sincs, ahogy nekem se. Csak találgatunk. De azért az látszik, hogy nem úgy néz ki, mint aki a végét járja.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiabálás nélkül is értem...

 

Te viszont továbbra is egyetlen egy videóból, ráadásul egy jó pár éves videóból indulsz ki. Ahogy Dzséjt is írta lentebb, bár ezt valamiért figyelmen kívül hagytad, találni róla jó pár képet, amin "remekül" fest, a vörös orrtól a beesett arcon át produkálva az alkoholistákra tökéletesen illő jegyeket.

 

És még egyszer mondom: volt már elvonón, plusz a saját gyereke kéri, hogy szokjon le a piáról. Szerintem elég magabiztosan kijelenthető, hogy alkoholista, még ha elvonatkozunk az egyébként létező fiziológiai jelektől...

 

Amúgy meg tényleg off, szóval mondanám, hogy folytassuk a neki megfelelő helyen, de a téma arra sem érdemes.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.