Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Mindent nagyon szépen köszönünk.Na de ki hozza a piát? :)

A pia a fiúk dolga :D Mivel úgyis többen vagytok, gondolom, szépen szétoszlik köztetek a nagy feladat :D

 

Pildi, szerintem tökéletes :D Ha nem baj, én meg receptet kérnék hozzá, hogy tudjak majd vele itthon próbálkozni egyszer csak :D

 

Oldie :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No. Úgy néz ki tudok menni :lol:

Mikor, hova?

Sós dolgot ált. kevésbé komálom, ami a nyári talin volt magos, az viszont finom volt. Saláta jöhet :)

 

Részemről a szokásos keksz alapú golyókat tudom ígérni. Aromát és burkolatot majd még meglátom. + talán gofri :yes:

 

Dzséjt! Van nálad egy Mogorva nyár meg egy Hold forró jegén, légyszi ne feledd őket! Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Van nálad egy Mogorva nyár meg egy Hold forró jegén, légyszi ne feledd őket! Köszi!

Nem feledem, csak szólj majd még rám. És nehogy hozz új könyvet, mert mostanában ellátnak azokkal mások :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No. Úgy néz ki tudok menni :lol:

Mikor, hova?

Sós dolgot ált. kevésbé komálom, ami a nyári talin volt magos, az viszont finom volt. Saláta jöhet :)

 

Részemről a szokásos keksz alapú golyókat tudom ígérni. Aromát és burkolatot majd még meglátom. + talán gofri :D

 

Dzséjt! Van nálad egy Mogorva nyár meg egy Hold forró jegén, légyszi ne feledd őket! Köszi!

 

 

14.-én hozzám.Most kaptam egy jó kemény páleszt. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ezek elég közel vannak egymáshoz, mindkettő dél-nyugatra van frenkie-től :D Át a fél városon :P

Na persze a Déli könnyen elérhető metróval átszállással (mivel nem kell átszálláshoz jegy a kékről a piros vonalra, így megúszható egy BKV-jeggyel), egyébiránt valószínűleg én is arra tartok majd, barátnőm a Délitől kb. 15 percre lakik gyalog, vagy pár megálló 59-es villamossal. Kelenföld már neccesebb, mert hirtelen csak az jut eszembe, hogy megy oda a 7-es busz, aminek az útvonala kicsit más, szóval arra kapásból semmit sem tudok, ami egyszerű útvonal :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ezek elég közel vannak egymáshoz, mindkettő dél-nyugatra van frenkie-től :D Át a fél városon :P

Na persze a Déli könnyen elérhető metróval átszállással (mivel nem kell átszálláshoz jegy a kékről a piros vonalra, így megúszható egy BKV-jeggyel), egyébiránt valószínűleg én is arra tartok majd, barátnőm a Délitől kb. 15 percre lakik gyalog, vagy pár megálló 59-es villamossal. Kelenföld már neccesebb, mert hirtelen csak az jut eszembe, hogy megy oda a 7-es busz, aminek az útvonala kicsit más, szóval arra kapásból semmit sem tudok, ami egyszerű útvonal :hmm:

A Délitől Kelenföldig már gyalog is eljutok (az utóbbi években párszor már megtettem a Moszkvatér-Sasadi távot gyalog, ami ugye ott van Kelenföld mellett). Meg ha olyan időben jövünk, egy villamos+busz kombóval is célba juthatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kelenfőld tőlem(legegyszerübben): Metróval Ferenciek Tere majd 173-as busz.

Déli: Metró Deák tér, majd másikkal Déli.

 

A kelenföldi pu-ra én általában 3/4 óra alatt ott vagyok, de szombaton ritkábban járnak a bkv járművei, ezért 1 órát is lehet rá szánni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor kezd eldölni a találka helyszíne.Mert ha kijöttök Újpest Központig, akkor nem megyek be a Nyugatihoz elétek.
Kár lenne bejönnöd, ugyanis nekem van Metró jegyem, így csak Kispestig megyek az olcsóbb. A nyugatitól meg ugyanannyi a Metró vonaljegy, mint Kispesttől, szóval így ésszerűbb is. :hmm: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Kispestig megyek vonattal és onnan metróval és Pildivel egész Újpest végállomásig. :P Karrde nem tudom csatlakozik-e majd hozzánk.

Oké, mehetünk együtt.

 

Akkor kezd eldölni a találka helyszíne.Mert ha kijöttök Újpest Központig, akkor nem megyek be a Nyugatihoz elétek.

Á, felesleges kijönni addig, szerintem a metró újpesti megállója legyen a találkozási pont, oda jöjjön mindenki, és oda kijössz elénk :P Már csak az a kérdés, hogy mikor legyen a találkozó.

 

A nyugatitól meg ugyanannyi a Metró vonaljegy, mint Kispesttől, szóval így ésszerűbb is. :D

No ezt magyaráztam anno, mikor a Plázába mentünk klubra :P

 

Eddig még sosem volt Újpesten, legalább egy kis világjárásnak is jó lesz a fórumtali :hmm:

Igen, arra is jó, meg minden más program :D Így mindig megismersz Pestből ezt-azt. Sose laktam Pesten, aztán ahhoz képest jó pár helyre eltalálok :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.