Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én csak Star Wars kép elé vagyok hajlandó odaállni. :clap:

Akkor lemaradsz :yes:

Remélem, tényleg tudnak páran hozni fényképezőt, mert ugyan kölcsön tudom kérni a barátnőmtől, de fogalmam sincs, mikor tudnám visszavinni neki, és gondolom az ünnepek miatt kellene neki is. Szóval most inkább nem kérem el :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, tali mozi után lesz, valamikor négy után érünk a Katicához. :P
Na és erről hol volt szó? :(

Mert külön kikötöttem, hogyha lesz tali, Yoda mennék :lol:

 

Szerk: bár így bele gondolva, még így sem jó nekem :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és erről hol volt szó? :(

Aranyom, ha jól tudom, olvasod a filmek topikot te is :D Szerintem nagyon szelektíven nézed át a hozzászólásokat ott az Avatarról, mert akkor biztos feltűnt volna, hogy utána átmegyünk a Katicába :(

Későn lesz a tali, azért nem jó? :lol: Szerintem túl sokáig senki sem fog maradni, mivel másnap meló, de 2-3 órára is érdemes lesz összeülni :P

 

Orki, neked úgy jó, ha az Arénában találkozunk, vagy marad a Katica? Emlékszel rá, hogy hol van? Kinti talit nem javasolnék a hideg miatt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ilyenekért kéne a megfelelő topicba írni :D

Pont ezért volt leírva itt is...:

Látom a lényegről nincs szó. :P Arra gondolnék, hogy utána átmehetnénk a Katicába, ami áll egy metrómegállóból, majd pár villamosból.Max félóra.Ha jól tudom akik vidékről jönnek, azok a Nyugatiban szállnak fel úgyis a vonatra.A Katicából az meg gyalog tök közel van.Vélemény?

Eztán egy oldalon át dumáltunk róla. Szóval Phobos, a hiba a te gépedben van :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, mindenki ide írja legközelebb mert törlöm. :lol:

A filmmel együtt dumáltuk, szóval nincs ott rossz helyen :P Csak ide pluszba kellett volna írni, de még nem vagyunk elkésve :(

 

A vasárnap nem jó, sajnos vissza kell jönnöm Pécs citybe. Azt hittem, hogy szokásos szombat, de gondolhattam volna az avatar miatt, hogy mozis lesz. :D

De kár, hogy nem tudsz jönni :lol: Remélem, legközelebb már ott tudsz lenni egy talin. Most Ortisék is jönnek pedig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor örülök, hogy nekem milyen jó melóhelyem van.18.-án vége, aztán majd csak január 4.-én kell mennem
Mázlista :D Nekem 19-én és 21-én még vizsgáznom kell :D

 

Katica: Utánanéztem és tényleg lett említve egy, sorry, biztos átsiklottam felette :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor örülök, hogy nekem milyen jó melóhelyem van.18.-án vége, aztán majd csak január 4.-én kell mennem

Off

Nálunk elvileg jan.11-én indul az üzem, de ha kivenném az egy hét szabi januárban, az tönkre vágná az egész éves szabitervem :D Szóval akárhogy is, 4-én megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Nálunk elvileg jan.11-én indul az üzem, de ha kivenném az egy hét szabi januárban, az tönkre vágná az egész éves szabitervem :D Szóval akárhogy is, 4-én megyek.

 

Hát igen.A 22-es csapdája.Jó lennem még othon maradni, de akkor a szabi bánja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ilyenekért kéne a megfelelő topicba írni :D
Annyiban jogos a dolog, hogy engem meg a dolog inverze zavart meg: amikor meglettek a jegyek, de nem találtam a filmes topikban a pontos időpontot, csak hossza keresgélés után, Oldie és Dzséjt is ide tessékeltek, mondván, hogy itt minden infó itt van, pedig ezt nem a fórumtali topikban kerestem volna elsőre. :D Más kérdés, hogy végül mindkettőben megtaláltam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sebaj, csak előtte vegyük át a mozi jegyeket, aztán oda mentek, ahova akartok :)

Remélem, lesz valaki, akit más is érdekel majd a tévéken kívül :)

Én szívesen benézek a TV-khez is egy blikk erejéig, de részemről utána jöhet a könyvesbolt, vagy más érdekes üzlet megegyezés szerint. :) Biztos nem fogunk unatkozni egy plázában. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.