Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Na lassan álom csúszik a szememre. De jobb lenne úgy aludni ,hogy Ody mégis eljön. Ha tudom hogy ennyire érzékeny akkor nem írkálok bírálatokat. Én is érzékeny vagyok de ennyire atzért nem.

Ody: Komolyan nem akartalak megbántani. Iszonyúan sajnálom hogy egy mondadod rosszul esett. Le kelett volna nyelnem, minthogy ez legyen. Ne rúgd már fel az egészet. Mindent kiterveltem, hogy majd zenét hallgatunk isszuk a Jagert stb.

Ha nem jössz teljesen értelmetlen megszervezni a talimat. Elképesztően brutálisan sokkol a bejelentésed. Mit vétetem hogy ezt érdemlem? Nem voltunk meg jól? Nem hülyéskedtünk eleget? Nem éreztük jól magunka Pildinél, Bomarrnál? Ha tudtam volna hogy ilyen érzékeny vagy lenyelem a sértést inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh Frenkie, már én érzem magam kényelmetlenül. ;) Nem kellett volna ennyire belelovalnod magad, nem vagyok én isten, esetleg ha egyszer nem megyek el, szerintem kibírható. Sőt volt is rá példa. :) Egyébként megtisztelsz, hogy ennyire szeretnél magadnál látni. Nem gondoltam volna. Október még odébb van, addig még sok víz lefolyik a Dunán. Első felindulásomból talán nem kellett volna beírnom ezt, de nem gondoltam, hogy ez ennyire sokkolni fog téged. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh Frenkie, már én érzem magam kényelmetlenül. ;) Nem kellett volna ennyire belelovalnod magad, nem vagyok én isten, esetleg ha egyszer nem megyek el, szerintem kibírható. Sőt volt is rá példa. :) Egyébként megtisztelsz, hogy ennyire szeretnél magadnál látni. Nem gondoltam volna. Október még odébb van, addig még sok víz lefolyik a Dunán. Első felindulásomból talán nem kellett volna beírnom ezt, de nem gondoltam, hogy ez ennyire sokkolni fog téged. :)

 

 

Tényleg sokkolt. De már minden ok. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Nagyon jól éreztem magam. Remélem ti is.
Remek volt! Igazi buleeeee. :clap2:

 

 

köszönjük, részünkről remek volt a délután. Pont ilyen kellett nekem, kis duma, zene, pia, jó társaság. Remélem, még lesz ilyenekben részünk! :angry:
Nagyon jó volt, hogy eljöttetek! Ortis is nagyon jó fej. :angry:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek nap volt :angry: Eszembe jutott, hogy pár Lost számot kérjek én is, de aztán letettem róla :angry:

 

Nyugodtan szólj legközelebb.

 

 

Most találtam meg 2 sört a mélyhűtőben. :clap2::hehe::rock: A kávéért sorry, valószinü a kávéföző a rossz, mert úgy csináltunk mindent amit kell, csak nem jött kávé belőle. :pfff:

 

A hölgyeknek köszönöm szépen a konyhában végzett tevékenységet. Finom volt a szendvics nagyon. Na meg persze a sali is. Még el is lett mosogatva.

Aki még nem küldte el az e-mail címét küldje el priviben és akkor elküldöm a fényképeket. Akinek tetszett a zenei lista el tudom küldeni msn-en vagy skype-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Arra gondoltam hogy esetleg egy forralt borozára ,beszélgetésre talizhatnánk most szombaton a Katicában ha van kedvetek. Tudom, valószinü elég későn írtam, de csak mostanra jutottam el(az ismert otthoni eset miatt) arra hogy úgy lenne kedvem. Ha esetleg van valakinek ideje és kedve akkor összejöhet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most szombaton délután nekem is programom van már, így legfeljebb csak egy rövid ideig tudnék részt venni. :(

 

Frenkie, talán jobb lenne januárban vagy februárban tartani ezt a forralt borozós talit. Akkor viszont szuper lenne. :) Ez a vizsgázók miatt is jobb lenne, így többen lehetnénk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.