Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a palacecinemas.hu-n, már fenn van a szombati műsorrend, és a legkorábbi előadás 10:45, a következő 12:15. Szerintem célozzuk meg az előbbit, mert a film elég hosszú, úgy több idő marad talizni. :) Ody, ide tudsz érni addig? Frenkie, te pesti vagy, neked gondolom, ez nem gond, és ha Bomarr jönne, talán neki sem lenne ez túl korán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LEhet, hogy engem is érdekel, úgy tudom, még van 30 óra, hogy eldöntsem, tudok-e menni...

 

Azt szeretném kérdezni, hogy mikor lenne a nyugatiban a találkozó? Csak mert én legkésőbb 9:37-kor tudok beérni (a következővel már lekésné ma 10:45-öst).

 

Még nem ígérem biztosra, hogy tudok menni, de 70%! (holnapig konkretizálom)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ez nagyszerű (mármint ha tudsz jönni)! :) A 9:37-kor beérkező vonatod szerintem tökéletes, mivel ha rendeljük a jegyeket, félórával az előadás előtt, azaz legkésőbb 10:15-re kell a mozipénztárnál lenni, így kisebb késés esetén is simán odaérsz. Én a mozipénztárhoz gondoltam a találkozót 10:00 körül (gondolva a késésre hajlamosokra, mint pl. jómagam :)), de találkozhatunk a pályaudvaron is, ha nektek úgy jobb, mert nekem meg mindegy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyolcig ígértem választ, be is tartom: megyek veletek, és a lentebb írt vonattal érkezem, ahonnan továbbmegyek majd a WestEndbe.

:hehe::):)

 

Amúgy én is a záhonyi gyorssal megyek. Egyik haverral. :D

 

Pildi, frenkie, Bomarr, Donát, Ody. Micsoda party lesz. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól éreztem magam a mai fórumtalin.Külön öröm számomra, hogy megismertem Pildit és Bomarrt.A sör kitünő volt.Nagyon jót beszélgettünk.
Szerintem is nagyon jó volt! Még több ilyet. Na ugye frenkie, hogy nem harapunk. :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.