Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Megvan a tuti biztos órarendem, szóval nekem ezek a hétvégék jók talira:

Február nem igazán, mert háromszor egymás után menni kell suliba. Márc. 19, április 2, 16 és 23 jó. Ha minden kötél szakad, akkor még a március 5, de azt két okból nem vállalnám be szívesen: tesóm születésnapja, és ez esetben másfél hónapig egyetlen hétvégém se lenne, amikor ne kellene felutaznom Pestre. Vagy még a vasárnapok suli hétvégén, mert akkor megpróbálok fenn aludni szombat este is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Március 19. jó lenne, ha nem lenne munkanap. :( Az előző heti hosszú hétvége hétfőjét kell akkor ledolgozni. Emiatt marad akkor a március 5. vagy az április 2.

 

Na ez kiment a fejemből. Mondjuk azért mert már évek óta nem dolgozom le, a cégnél kivetetik velünk szabinak. Akkor szerintem legyen április 2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Március 19. jó lenne, ha nem lenne munkanap. :(

Most mondták a munkahelyen is, hogy munkanap lesz :( Akkor nélkülem lesz a tali, a márc. 5-öt nem vállalom, utána meg másnak nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem könnyű ez a dolog, de elnézve a lentieket a következő javaslatot tenném:

 

Legyen a tali most az eredetileg javasolt időpontban, tehát március 12-én. Igaz, MissKarrdénak nem jó, de ő áprilistól jobban ráér, Dzséjt viszont áprilistól nem érne rá. Így az optimumra törekedve most Dzséjtnek kedveznénk, legközelebb pedig MissKarrdénak. Ha megfelel így mindenkinek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem jó, majd a nyárira megyek.

Jobb lenne mégis előbb. :) Még az jutott most eszembe megoldásként, hogy ha 12-én úgyis Pesten leszel, akkor a suli után csatlakozhatnál talán egy órára. Megvárnánk. És legalább egy pár szót válthatnánk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen a tali most az eredetileg javasolt időpontban, tehát március 12-én. Igaz, MissKarrdénak nem jó, de ő áprilistól jobban ráér, Dzséjt viszont áprilistól nem érne rá. Így az optimumra törekedve most Dzséjtnek kedveznénk, legközelebb pedig MissKarrdénak. Ha megfelel így mindenkinek. :)

Bocs a bekeverésért, de inkább Karrdénak kedvezzetek, ha ő tud biztosat, mert nekem márciusban 15-éig nagyon bizonytalan lesz a hónap előre tervezés szempontjából. Nehogy ő lemarad, aztán kiderül, hogy én sem tudok menni (momentán ez az esélyesebb). Aztán majd a következőre már tudom úgy szervezni a dolgokat, hogy biztos mehessek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, rosszul emlékeztem, mintha Te a márciust biztosra írtad volna, és áprilistól bizonytalanra.

Szerintem az kavart meg, hogy korábban azt írtam, hogyha megbukom a vizsgán, akkor biztosan tudok menni márciusi találkozóra, mert akkor nem lesz munkám. Csak azóta átmentem a vizsgán, így a dolgok változtak. Igaz, akkor még úgy volt, hogy márciusban kezdek, az azóta eltolódott áprilisra. Ezért biztos, hogy áprilisban nem fogok ráérni. A márciusom meg most más okból bizonytalan (részben munka miatt, még mindig fenn áll az esélye annak, hogy jövő hónapban kezdek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az jutott most eszembe megoldásként, hogy ha 12-én úgyis Pesten leszel, akkor a suli után csatlakozhatnál talán egy órára. Megvárnánk. És legalább egy pár szót válthatnánk. :)

Ahogy elnézem, már nem biztos, hogy aktuális, de azon a szombaton pont nem lesz titkosítás és adatrejtés óránk, így 4 körül beérek a városba (tali helyétől függően) nem túl korai kezdés esetén tényleg esélyes, hogy be tudnék ugrani akár 2-3 órára is, attól függően, ki meddig ér rá este :)

 

Akkor legyen április 2. Akkor Karrde tutkó ott lesz, Dzséjt talán, nekem meg holtmindegy. :D

Még az is lehet, hogy mindketten megyünk, ha Dzséjtnek is összejön minden szépen :D

Nem mellékesen jó az április 2.

Na majd jönnek a többiek is véleményt nyilvánítani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valamiért úgy emlékeztem, hogy most februárban gyűlünk, de akkor ezek szerint áprilisig várnom kell. :(

Én is sajnálom, de nincs mit tenni. :) Ne félj eltelik az hamar. Majd még inkább örülünk egymásnak. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem, már nem biztos, hogy aktuális, de azon a szombaton pont nem lesz titkosítás és adatrejtés óránk

He? Ez tök jó :D

Majd írj róla egy PÜ-t, hogy mit vesztek, mert most én is hasonlót tanulok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valamiért úgy emlékeztem, hogy most februárban gyűlünk, de akkor ezek szerint áprilisig várnom kell. :(

Még mindig lehet a másik lehetőség, márc. 12, de akkor nem korán, mert 4 körül én is oda tudok érni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak jobb lenne a márc. 12. délután. Kb. 3 felé kezdődő és estébe hajló tali lenne. Úgyis hosszú hétvége lesz, utána 3 napig még otthon vagyunk, nem hiszem, hogy nagy gond lenne bárkinek egy délutáni-esti tali. Ez legalább közelebb van, egy hónap, és akkor nekem sem kell megint felmennem Pestre ebben a zűrös két hónapos időszakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.