Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Elnézve a képeket, a videókat, a beszámolókat, irigységemben átfejeltem a falat. Istenem, ha vagy az égben, és nem neheztelsz rám... nos, azt ne soroljuk fel, mi okod van rám rossz szemmel nézni, de add, hogy a következőre elmehessek. :hmm::(

Marha jó tali lehetett. Azokat a macskákat én is imádtam volna, nagyon aranyosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. éjfél után nem sokkal jöttünk be, még elvoltunk kicsit odabent, és aztán alvás. Én fent voltam fél háromkor (ránéztem a telefonomon az órára), szegény Pildit is felébresztettem, hogy kóbászoltam a lakásban :hmm:

 

No úgy néz ki, most engedi a rapid letölteni a videókat, szedem is :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Másnapig voltatok? De jóóóó

Sajnos nekem le kellett lépnem, mert másnap 4-kor már kelltem, így nem maradhattom volna ott én sem, ha tudom, hogy ti is eddig maradtok :hmm:

 

A kismacska ásított? :( Azt hittem a nyelvét nyújtogatta. Na látszik, hogy a biosz nem az én tárgyam :D Bár még mindig látszik az "ajándéka" az egyiknek a lábamon :D

 

frenkie: mit néztetek a TV-ben, az egyik videón?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, ha lesz még ilyen, megpróbáljuk megoldani, hogy ne maradj le semmiről :lol:

A tévében? Hehe, a srácok nagyban keresték a +18 csatornát, aztán miután meglett persze utolsónak, tovább tekertek, hogy ez lói*zét sem ér :cry: Nagyon jót szórakoztam rajtuk, már elnézést ;)

Nem tudom, mit csinált a macsek, nem igazán tudok különbséget tenni a kettő között, mindkettő lehet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, azt tudtam, hogy sütögetés lesz, de ennyire jó hangualtra amit olvastam nem számítottam :cry:

Akkor mire számítottál? :lol: Ez alap volt az addigiak fényében...egyébként tényleg csak azt lehet sajnálni, hogy el kellett menned.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Úgy néz ki sikerült behatárolni a következő tali időpontját.Sajnos nekem az október minden szombatja foglalt, ezért arra gondoltam, hogy november valamelyik szombatján eljöhetnétek hozzám.Tudom még messze van. de lehet azon gondolkodni,kinek melyik szombati dátum jó.Nekem holtmindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

November, mint mindig, most is jó, de az anyagiaktól függ. Bár mivel ettől a hónaptól hivatalosan is dolgozom, e remélhetőleg már nem lesz probléma. Az első fizetésemből elrejtem az útiköltséget, és meg lesz oldva a probléma. Punktum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.