Ugrás a kommentre

Star Wars Battlefront II


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Igazam lett, nem a 3000 kredit a limit, hanem, hogy hány db körért kapsz kreditet (15), ma felírtam  55174-el kezdtem és 58824-el végeztem így pont 3750-et sikerült szereznem :) 

Wow! Akkor asszem ezt nekem is le kell gyorsan tesztelnem. :D Köszi az infót.

Mondjuk jelenleg nem vagyok kredit hiányába, mivel upgradeltem a Celebration Editionra. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Dei írta:

Wow! Akkor asszem ezt nekem is le kell gyorsan tesztelnem. :D Köszi az infót.

Szívesen.

40 perccel korábban, Dei írta:

 

Mondjuk jelenleg nem vagyok kredit hiányába, mivel upgradeltem a Celebration Editionra. :D 

 

Ha én ezt megtenném akkor már nem sokáig játszanék a játékkal csak ameddig meg nem csinálnám a maradék milestone-okat meg amíg fel nem húznám azokat az egységeket amik maradtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ha én ezt megtenném akkor már nem sokáig játszanék a játékkal csak ameddig meg nem csinálnám a maradék milestone-okat meg amíg fel nem húznám azokat az egységeket amik maradtak.

Én nem aggódok ez miatt, mivel januárba már jön az új tartalom. :D 

Illetve már készül a februári és márciusi update is, szóval az miatt nem aggódok, hogy nem lenne miért játszani.

 

Illetve holnap jön Ajan Kloss két módba is, Heroes vs Villains és Co-op. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
51 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Azt lehet már tudni pontosan mikor jön Capital Supremacyba Ajan Kloss? Én csak annyit találtam, hogy januárban, de napot nem ír sehol :(

Még nem tudjuk, mivel a DICE csapata még mindig szabin van és csak jövő héten kezdenek. Szerintem a hónap végén fog érkezni az update. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 01. 08. - 20:42, Darth Cupsy írta:

Azt lehet már tudni pontosan mikor jön Capital Supremacyba Ajan Kloss? Én csak annyit találtam, hogy januárban, de napot nem ír sehol :(

Na most tudtuk meg, hogy 30-án jön az update és részletesebb infók is csak jövő héten jönnek.

Ami fix : - BB8 és BB9-E a két új hős

              - Ajan Kloss, Takodana és Jakku elérhető lesz Capital Supremacy és Instant Action módba

              - Anakin és Palpatin nerf, illetve Droideka buff

 

Illetve kaptunk pár infómorzsát a játék hős dizájnerétől, ezekről viszont nem tudjuk mikor jönnek.

Leia elég nagy változáson megy majd át. 1 képessége buffot kap, 1 képessége módosítást illetve 1 képessége teljesen le lesz cserélve.

Már dolgoznak azon, hogy Vader fojtogatás közben tudjon a fénykardal védekezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Megjöttek a hivatalos infóka a következő kettő updateről. 

Február 3-án érkezik a BB Update, ami elég tartalmasnak ígérkezik.

- 2 új hős, BB-8 és BB-9E

- Age of Resistance megérkezik Supremacy módba

- Ajan Kloss, Takodana és Jakku lesz játszható Supremacy módba

- Ajan Kloss játszható lesz Hero Showdown módba

- 2 új páya, MC85 Star Cruiser és Resurgent-class Star Destroyer

- Éra választás elérhető lesz Supremacy módba

- Co-Op és Instant Action módba bekerülnek a botok által irányított droidekák

- A bot már képes közelharci támadásra 

- Kylo Ren és Finn új emote-ot kap

 

Age of Rebellion update (nem ez a hivatalos neve, csak szerintem jól hangzik).

- 1 új pálya, Scariff

- Supremacy és Co-Op mód játszató lesz az OT érában

- Death Star II és Scariff az eddigi kettő megerősített pálya Supremacy módba

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Dei írta:

- Age of Resistance megérkezik Supremacy módba

- Ajan Kloss, Takodana és Jakku lesz játszható Supremacy módba

Akkor végre talán meglesz a Finn-es hős milestone, illetve hamarabb meglesznek az új egységek milestonejai is.

Idézet

- Kylo Ren és Finn új emote-ot kap

Remélem max. 5ezerért!

Idézet

Age of Rebellion update (nem ez a hivatalos neve, csak szerintem jól hangzik).

- 1 új pálya, Scariff

 

Uhhhh remélem jön Starfighter Assaultba is!

Idézet

- Supremacy és Co-Op mód játszató lesz az OT érában

- Death Star II és Scariff az eddigi kettő megerősített pálya Supremacy módba

Szintén a maradék hős milestonek szempontjából örömteli hír. Lukenak és Fettnek hiányzik még 1-1.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Remélem max. 5ezerért!

Milestone challenge lesz az ára. :D 

40 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Uhhhh remélem jön Starfighter Assaultba is!

Oda biztos nem jön, mivel a SA játékmódon a Criterion dolgozott, de ők már nem foglalkoznak a játékkal.

A DICE csapata most meg Supremacy, Co-Op, Instant Action, Heroes vs Villains és Hero Showdown módokkal foglalkozik.

Galactic Assault, Blast, Extraction, Strike, Ewok Hunt, Starfighter Assault és Starfighter Heros módok parkolópályán vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dei írta:

Milestone challenge lesz az ára. :D 

Az jó, csak a creditjeim ne kelljen költeni :D 

2 órával ezelőtt, Dei írta:

Oda biztos nem jön, mivel a SA játékmódon a Criterion dolgozott, de ők már nem foglalkoznak a játékkal.

A DICE csapata most meg Supremacy, Co-Op, Instant Action, Heroes vs Villains és Hero Showdown módokkal foglalkozik.

Galactic Assault, Blast, Extraction, Strike, Ewok Hunt, Starfighter Assault és Starfighter Heros módok parkolópályán vannak.

Kár :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Kreditbe kerülnek? Ha igen mennyibe?

Ingyé vannak a hősök. Már leszoktak arról, hogy pénzt kérjenek értük. :D 

Sőt, az összes victory pose és emote is ingyen van, milestone challengeket kell csinálni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dei írta:

Ingyé vannak a hősök. Már leszoktak arról, hogy pénzt kérjenek értük. :D 

Sőt, az összes victory pose és emote is ingyen van, milestone challengeket kell csinálni. :D 

Hálisten :D összegyűjtöttem 90k kreditet, hátha meg kell őket venni, akkor 40t elkölthetek skinre  :D 40t mindig meghagyok tartalékba, ki tudja mi lesz :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Holnap érkezik az Age of Rebellion Update, amibe kapunk minden szépet és jót.

 

- 2 új egység, Ewok Hunter (Lázadók) és ISB Agent (Birodalom)

- 7 Co-Op pálya érkezik a polgárháború korszakából (Yavin IV, Death Star II, Endor, Hoth, Tatooine, Kessel és Jabba's Palace)

- 2 Co-Op pálya érkezik a klón háborúk korába (Venator és Separatist Dreadnaught)

- 2 Heroes vs Villains pálya (MC85 Star Cruiser és Resurgent-Class Star Destroyer)

- 4 új fegyver érkezik, minden class kap egyet. E-11D, DL-18, T-21 és a Cycler rifle

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Az új egységeknek 4 képességük lesz, mint Anakinnak?! :o

Nem, nekik is csak 3 van.

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nagyon jó, hogy jönnek az új fegyverek, megint farmolhatok :cry: skinek meg nem gyűlnek :para:

Nézd a jó oldalát, a fegyverek és a kiegészítő cuccok hozzá nem kerülnek lóvéba. :D 

3 új skin ami jött az updattel pedig teljesen ingyenes, mindenki automatikusan megkapja.

Sőt, úgy néz ki a jövőben nem igazán lesz pénzért skinek, hanem minden milestone challenge-el lesz elérhető.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dei írta:

Nem, nekik is csak 3 van.

Többnek tűnt :D

7 órával ezelőtt, Dei írta:

Nézd a jó oldalát, a fegyverek és a kiegészítő cuccok hozzá nem kerülnek lóvéba. :D 

Jah, de gondolom megint kell velük csinálni egy vagon kill-t hogy megkaphassuk őket, mármint a kiegészítőket.

7 órával ezelőtt, Dei írta:

Sőt, úgy néz ki a jövőben nem igazán lesz pénzért skinek, hanem minden milestone challenge-el lesz elérhető.

Ezt támogatom! Gondolom úgy látják nem nagyon lenne értelme már, sokan megvették a celebration kiadást és ugye nekik csak gyűlik a lóvé feleslegbe, így kb. ingyen kapnák az új cuccokat bármi erőfeszítés nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dei írta:

Van benne képregény, de még könyves tartalom is. Igaz azok minimálisan, de van. Viszont TCW és Rebels tartalom azért nem elhanyagolható. A hónapban érkezett ISB Agent például onnan van. Illetve a Birodalom másik egysége, a Rocket Trooper is Rebels-ből érkezett. Persze nem sok, de ez mutatja azt, hogy a filmeken kívül is gondolkoznak.

TCW tartalom azért jóval több van a játékba. :D 

 Tök jó, hogy megerősítetted, amit írtam. ;) 

Képregényes és könyves tartalom mi van benne? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentős, fontos és mindenki számára azonnal nyilvánvaló átemelések könyvekből és képregényekből. :lol: Ráadsául, ezeket nem lehetett kiekrülni, hiszen a kampányból átemelt skinek, amik kapcsolódnak az adott művekhez. De sehol egy Ghost, egy Ahsoka, egy TIE Defender, vagy egy inkvizítor, vagy bármi más. Nem látogathatunk el Ilumra, nem mehetünk el Lothalra, nem harcolhatunk Umbarán. Én azért ilyenekre gondoltam, amikről egyből vágod, hogy igen, ez ebből és abból van, nem a filmekből. 1-2 skin, meg néhány asste a térképen, ezek - ahogy írtam - jelentéktelenek. Azért vesd össze csak az egész Battlefront 2-t a Fallen Order első húsz percével. Azért ég és föld a különbség. Két inkvizítor a képregényekből, járművek egész garmadája a PT-ből, idegenek mindhárom érából, jármű a TCW-ből/Rebelsből, rohamosztagosok a CT-ből, és mindez egy vadonat új bolygón, ahova még egy vadonat új hajó is befért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Jelentős, fontos és mindenki számára azonnal nyilvánvaló átemelések könyvekből és képregényekből. :lol: Ráadsául, ezeket nem lehetett kiekrülni, hiszen a kampányból átemelt skinek, amik kapcsolódnak az adott művekhez. De sehol egy Ghost, egy Ahsoka, egy TIE Defender, vagy egy inkvizítor, vagy bármi más. Nem látogathatunk el Ilumra, nem mehetünk el Lothalra, nem harcolhatunk Umbarán. Én azért ilyenekre gondoltam, amikről egyből vágod, hogy igen, ez ebből és abból van, nem a filmekből. 1-2 skin, meg néhány asste a térképen, ezek - ahogy írtam - jelentéktelenek. Azért vesd össze csak az egész Battlefront 2-t a Fallen Order első húsz percével. Azért ég és föld a különbség. Két inkvizítor a képregényekből, járművek egész garmadája a PT-ből, idegenek mindhárom érából, jármű a TCW-ből/Rebelsből, rohamosztagosok a CT-ből, és mindez egy vadonat új bolygón, ahova még egy vadonat új hajó is befért.

Szakállas Solo többet ér mindennél. :D 

A felsorolt dolgok nagy része valószínűleg soha nem kerül be a játékba (Ahsoka tuti bekerül), de nem azért mert valami sorozat vagy éppen képregény. Hanem a tény, hogy a DICE egy kis csapattal tartja életbe a játékot. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.