Ugrás a kommentre

Star Wars Battlefront II


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Dei írta:

 

December 5:                       Reinforcement update. 10 új kinézet a Klón Háborús speciális katonáknak. 4 Commando Droid, 3 ARC Trooper, 2 Clone Commando, 1 Droideka

 

Ezeket kapjuk, vagy kemény kreditért kell megvenni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ezeket kapjuk, vagy kemény kreditért kell megvenni? 

Kreditért kell őket megvenni. 1 Common kinézet ami 5000 kredit, a többi rare amiknek 20k darabja. 

88cmiwblitdl.gif

ARC Trooper: Lamber Seeker, Cobalt Hero és Umbra Operative kinézetek.

2wt2rt2z76i6.gif

Commando Droid: Captain, Citadel, Diplomat és a Training kinézetek.

zjd6fthr2n96.gif

Clone Commando: Urban Fighter és Jungle Striker kinézet.

 

A droideka kinézetről nincs kép, de ő is egy Training kinézetet kap.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Dei írta:

Kreditért kell őket megvenni. 1 Common kinézet ami 5000 kredit, a többi rare amiknek 20k darabja. 

Váá így sose lesz meg az összes skinem :cry: most tartok ott, hogy a hero-khoz is megvan már az összes rare "csak" az epic meg legendary kellene, de most akkor megint hátrébb csúszik azoknak a feloldása.

 

52 perccel korábban, Dei írta:

Clone Commando: Urban Fighter és Jungle Striker kinézet.

Végre nem fognak "világítani", sötétben csak az nem veszi észre őket aki nem akarja :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Váá így sose lesz meg az összes skinem :cry: most tartok ott, hogy a hero-khoz is megvan már az összes rare "csak" az epic meg legendary kellene, de most akkor megint hátrébb csúszik azoknak a feloldása.

 

Végre nem fognak "világítani", sötétben csak az nem veszi észre őket aki nem akarja :D 

Akkor lehet nem fogsz örülni a hírnek, de a Rise of Skywalker update 3 Legendary skint is tartalmazni fog, ha hihetünk a szivárgásoknak. És ki tudja mennyi egyéb skin lesz még benne.

 

Jelenleg elég nagy farmolásba vagyok én is, mert rengetek kinézet hiányzik még. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dei írta:

Akkor lehet nem fogsz örülni a hírnek, de a Rise of Skywalker update 3 Legendary skint is tartalmazni fog, ha hihetünk a szivárgásoknak. És ki tudja mennyi egyéb skin lesz még benne.

 

Jelenleg elég nagy farmolásba vagyok én is, mert rengetek kinézet hiányzik még. :D 

Jah, gondoltam a Solo alapján, hogy valószínű lesznek új skinek és azok legendaryk lesznek. Ha még a jövő évet kihúzzák BF 3 nélkül akkor azért szerintem a végére érek a gyűjtögetésnek :D Mondjuk nagyban hozzájárulna ehhez az, ha nem úgy jönne ki a beosztásom szinte folyamatosan, hogy mikor tripla xp van akkor dolgozom :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Jah, gondoltam a Solo alapján, hogy valószínű lesznek új skinek és azok legendaryk lesznek. Ha még a jövő évet kihúzzák BF 3 nélkül akkor azért szerintem a végére érek a gyűjtögetésnek :D Mondjuk nagyban hozzájárulna ehhez az, ha nem úgy jönne ki a beosztásom szinte folyamatosan, hogy mikor tripla xp van akkor dolgozom :para:

Nos 2021-nél előbb nem fog új Battlefront jönni, szóval lesz idő gyűjtögetni. :D 

Ebbe a hónapba kettő tripla XP is lesz, talán most sikerül egyet elcsípned. 

 

Meg érdemes minden nap kiszedni a fix 5000 krditet, 4 nap alatt már egy rare skin ára megvan belőle. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Dei írta:

Nos 2021-nél előbb nem fog új Battlefront jönni, szóval lesz idő gyűjtögetni. :D 

Ebbe a hónapba kettő tripla XP is lesz, talán most sikerül egyet elcsípned. 

Hál'isten :D Most szombat szombaton délutántól lesz rá időm szerencsére :) viszont a másiknak az idei fele kilőve az már biztos :( , remélem januárban majd lesz rá lehetőségem egy pici. Amúgy most jön egy Celebration nevezetű kiadás ami mindent tartalmaz, arra lennék kíváncsi, hogy ebben a pre-order Rey és Kylo skinek is benne vannak-e.

10 órával ezelőtt, Dei írta:

Meg érdemes minden nap kiszedni a fix 5000 krditet, 4 nap alatt már egy rare skin ára megvan belőle. :D 

Fix 5000 :o ? PC-n a daily challenge-ekkel csak 2k-t lehet összeszedni (mondjuk azokra se jut mindig időm :( ) vagy a battle scenario-s 200-200 kreditekre gondolsz pluszban? Na azokhoz meg türelmem nincs annyiszor :D azt is nyögve nyelősen csinálom amikor az a napi, hogy menjek 5 db-ot belőlük :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Hál'isten :D Most szombat szombaton délutántól lesz rá időm szerencsére :) viszont a másiknak az idei fele kilőve az már biztos :( , remélem januárban majd lesz rá lehetőségem egy pici. Amúgy most jön egy Celebration nevezetű kiadás ami mindent tartalmaz, arra lennék kíváncsi, hogy ebben a pre-order Rey és Kylo skinek is benne vannak-e.

Fix 5000 :o ? PC-n a daily challenge-ekkel csak 2k-t lehet összeszedni (mondjuk azokra se jut mindig időm :( ) vagy a battle scenario-s 200-200 kreditekre gondolsz pluszban? Na azokhoz meg türelmem nincs annyiszor :D azt is nyögve nyelősen csinálom amikor az a napi, hogy menjek 5 db-ot belőlük :D 

Igen, az Arcade módra gondoltam. Napi 3k-t lehet összeszedni belőlük. Viszont nem kötelező Battle Scenario-t menni. Én úgy szoktam, hogy costum módba beállítok 10 eliminationt, az intenzitást maximumra álláítom és az ellenfelek 1 ütéstöl haljanak. Átlagba 25 másodperc alatt kész egy kör, aztán replay és megint 25 másodperc. Addig csinálom amíg ki nem fogy a kredit lehetőség. Könnyű pénz és még csak sokáig se tart. :D 

Nálam ez a napi rituálé része. :D Ha mást nem is, de az Arcade 3k-t megszerzem.

 

Ma kapunk infót a Rise of Skywalker Update-ről, nagyon érdekel mennyi infót osztanak meg velünk.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dei írta:

 Viszont nem kötelező Battle Scenario-t menni. Én úgy szoktam, hogy costum módba beállítok 10 eliminationt, az intenzitást maximumra álláítom és az ellenfelek 1 ütéstöl haljanak. Átlagba 25 másodperc alatt kész egy kör, aztán replay és megint 25 másodperc. Addig csinálom amíg ki nem fogy a kredit lehetőség. Könnyű pénz és még csak sokáig se tart. :D 

Ezt kipróbálom, azt hittem csak a BS-el működik. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megjött a mai információ adag, szóval csapjunk bele a közepébe.

 

December 5-én megjelenik a Battlefront 2: Celebration Edition. A kiadás megvásárlói azonnali hozzáférést kapnak majdnem minden kozmetikai tárgyhoz a játékba, ez alól a kivétel az előrendelői Rey és Kylo kinézet, illetve az eventes tárgyak, mint a Farmboy Luke vagy Princess Leia.

A csomag 39.99 dollár, akik rendelkeznek Battlefront 2-vel ők upgradelhetnek 24.99 dollárért. Origin Access Premier tagok megkapják a feliratkozásuk mellé.

 

Rise of Skywalker Update

Sajnos nem kaptunk valami sok infót, de azért így is van pár infó.

Az előzetessel ellentétben az update December 17-én fog startolni, és csak az új bolygó fog 20-án.

 

Az új helyszín nevét nem kaptuk meg, de azt elárulták, hogy a dzsungeles planéta lesz az. 

Jelenleg úgy néz ki, hogy a térkép csak Co-Op módba lesz játszható.

 

4 új speciális egység érkezik a játékba, amiből kettőt az Ellenállás, míg kettőt az Első Rend kap.

Az Első Rend új egységei a Sith Trooperek, illetve az új Jet Trooperek lesznek.

Az Ellenállásnál a Gunner és Spy lesznek az újoncok. Mind a kettő egység egy új faj lesz a 9. részből.

 

A Co-Op mód elérkezik az új érába. Az eddigi 5 Klón Háborús helyszín mellé kapunk 3 újat. Jakku, Takodana és az új dzsungel bolygó.

 

Új kinézetek is érkeznek majd, eddig háromról tudunk, akik Rey, Finn és Kylo.

 

Nos ennyi volt a Decemberi update, de kaptunk információt 2020-ról is. 

 

2020 Január

Az új trilógia játszható lesz Instant Action és Capital Supremacy módban.

2 új pályával is bővülünk: Resurgent-class Star Destroyer és az MC85 Star Cruiser,

 

Kapunk kettő új hőst, BB-8 és BB-9E. (Nem viccelek, ez komoly)

 

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dei írta:

 illetve az új Jet Trooperek lesznek.

Ez érdekes annak tükrében, hogy már van rakéta hátizsákos egységük.

Idézet

Kapunk kettő új hőst, BB-8 és BB-9E. (Nem viccelek, ez komoly)

:facepalm: Ennél értelmesebb hősöket nem tudtak behozni, remélem nem nagyon lesz támadó képességük, élvezet lesz majd eltalálni őket amekkorák :para:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ez érdekes annak tükrében, hogy már van rakéta hátizsákos egységük.

:facepalm: Ennél értelmesebb hősöket nem tudtak behozni, remélem nem nagyon lesz támadó képességük, élvezet lesz majd eltalálni őket amekkorák :para:

A Jet Trooper úgy fog működni mint Boba Fett és nem úgy mint a sima Aerial egységek.

Én örülök nekik, mert ők tényleg egyedi hősök lesznek. Nem csak egy újabb puskás emberke vagy fénykardos csaj. :D 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemtom, hogy ez miért van a mostani frissítéstől vagy már korábban is ilyen volt, de nekem belockolta 2 emoteomat minden troopernál, a kő, papír, ollósat, meg amikor fénykard hangokat zümmögnek. Ja és nem is lehet őket unlockolni. Másnál van ilyen? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nappal élesedett az új update, ami tripla XP hétvégét is hozott magával. Most a legjobb lehetőség mindenki számára fejleszteni az alacsonyabb szintű karaktereket. 

Illetve a Celebration Edition is elérhető 7690 forintért Battlefront 2 tulajoknak. Ez tartalmaz minden létező kozmetikai tárgyat amit kreditért vagy kristályért lehet megvenni, plusz a Rise of Skywalker update kinézeteit is megkapja aki ezzel a csomaggal rendelkezik. Eventes és előrendelői tárgyakat nem tartalmaz a csomag, viszont az eventesek most decemberben visszatérnek.Szóval ez a legjobb alkalom minden új és visszatérő játékosnak a csatlakozáshoz. Mindenkinek hajrá és találkozunk a csatatéren. :D 

 

1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nemtom, hogy ez miért van a mostani frissítéstől vagy már korábban is ilyen volt, de nekem belockolta 2 emoteomat minden troopernál, a kő, papír, ollósat, meg amikor fénykard hangokat zümmögnek. Ja és nem is lehet őket unlockolni. Másnál van ilyen? 

Ez egy bug, a kövi update-ben javítva lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nappal elérhető az Exact Revenge kihívás, amivel megszerezhető Darth Maul-hoz a Kenobi! emote.

Feladat annyi, hogy Felucián, Capital Supremacy módba el kell foglalni 15 kontroll pontot. Ez nem cspatmunkáért jár, szóval neked személyesen ott kell állnod a kontrol ponton mikor elfoglaljátok. Az kihívás Január 7-ig érvényes, szóval van mindenkinek rá ideje. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EZ A KOMMENT JEDI FALLEN ORDER SPOILEREKET TARTALMAZ!!! ÓVATOSAN KÖZELÍTSÉTEK MEG!!! 

 

Kedvem támadt hősöket tervezgetni a játékhoz, és rögtön egy nyilvánvalóval kezdem. 

@Darth Cupsy mi a véleményed róla, szerinted életképes koncepció?

Mindenki véleményét örömmel látom, csak Cupsy a legaktívabb a csoportba. :D 


 

Spoiler

 

Cal Kestis

 

Weapon: Dual-bladed lightsaber

 

 

Abilities: 

               Force Slow: lelassítja egy területen belül az ellenfeleket.

               Dual lightsaber: Cal dupla pengés kardról két kardra vált.  

               Stim Pack: Cal visszanyer valamennyi életerőt.

 

Star Cards: 

              Lightsaber Mastery: Növeli a fénykard támadást.

              Survival Skills: Növeli a maximális életerőt.

              Superior Blocking: A védekezés kevesebb staminát fogyaszt.

              Agile Deflection: Pontosabban veri vissza az ellenségek lövedékeit.

              Empowered Slow: A célpont tovább marad lassítva.

              Burst Slow: Növeli a lassítás hatósugarát.

              Improwed Stim: Gyorsabb töltődési idő.

              Personalized Stim: Extra életerő gyógyulás.

              Switch Attack: Fénykard váltás után a következő sebzés ereje növekszik.

 

Apperances:

              Scrapper: Cal eredeti Bracca öltözete.

              Mantis: Mantis fedélzetén lévő alapruha.

              Inquisitor: Cal viziójában szereplő Inquisitor ruha.

 

Ha végeztem vele akkor a Second Sister lesz a következő. Persze a Mando és IG-11 is sorra kerül majd, miután az első évad a végére ért. :D 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dei írta:


 

  Spoiler elrejtése

Cal Kestis

 

Weapon: Dual-bladed lightsaber

 

 

Abilities: 

               Force Slow: lelassítja egy területen belül az ellenfeleket.

               Dual lightsaber: Cal dupla pengés kardról két kardra vált.  

               Stim Pack: Cal visszanyer valamennyi életerőt.

 

Spoiler

Először is nagyon örülök, hogy nem adtál még egy push-t a Világos oldalnak :D 

 

Force Slow tökéletes ugyanazokkal a feltételekkel működtetném, mint Kylo "fagyasztása" vagyis lőni lehet amíg le nem jár a hatása, de ha fénykarddal megütik akkor kijön a hatás alól. Meg csak előre fele működik x nagyságú körszeletben.
Dual lightsabert meg Dooku Duelist képességéhez hasonlóan tudnám elképzelni

Stim Pack hát ezt elég necces balaonce-olni szerintem, ha tartós életfeltöltést kapsz tőle az akármelyik játékmódban hatalmas előny egy GA-ban vagy CS-ben onnantól, hogy valaki megszerezné viszonylag könnyen a kezében tarthatná a meccs végéig ha meg csak olyan keveset healelne, mint Bossk gránátja ahhoz meg kevés szerintem egy külön képességnek. Vagy marad az, hogy csak egy ideig dobja meg az életet, mint Vadernek a képessége. 

 

Azon gondolkodom, hogy  az Echoval nem lehetne kezdeni valami vision szerűt, mint Reynél, hogy pl.: ha használná akkor látná azokat a playereket falon keresztül is akik nemrég áthaladtak arra ahol vagy.

1 órával ezelőtt, Dei írta:
Spoiler

 

Star Cards: 

              Lightsaber Mastery: Növeli a fénykard támadást.

              Survival Skills: Növeli a maximális életerőt.

              Superior Blocking: A védekezés kevesebb staminát fogyaszt.

              Agile Deflection: Pontosabban veri vissza az ellenségek lövedékeit.

              Empowered Slow: A célpont tovább marad lassítva.

              Burst Slow: Növeli a lassítás hatósugarát.

              Improwed Stim: Gyorsabb töltődési idő.

              Personalized Stim: Extra életerő gyógyulás.

              Switch Attack: Fénykard váltás után a következő sebzés ereje növekszik.

 

Spoiler

Empowered Slow-t úgy oldanám meg, mint a területi spellek nagy részét, ha 2 vagy annál több ellent elkapsz vele akkor növekszik csak az időtartalma.

A Stimes spellel kapcsolatos aggályim fentebb írtam ezek a boostok csak még jobban fokozzák azokat :) 
Ahogy szintén fentebb írtam, ezt a spellt a Dookuéhoz hasonlóan tudom elképzelni nem ilyen váltogatós formában szerintem ez nem lenne túl fair a többi fénykardhasználóval szemben, hogy neki 2 teljes moveset-je lenne korlátlan ideig, de ilyet eltudnék képzelni, hogy a 2 fénykardozás ideje alatt megdobja a sebzést pluszban. A többi szerintem okés. :)

 

1 órával ezelőtt, Dei írta:
Spoiler

 

Apperances:

              Scrapper: Cal eredeti Bracca öltözete.

              Mantis: Mantis fedélzetén lévő alapruha.

              Inquisitor: Cal viziójában szereplő Inquisitor ruha.

 

 

Spoiler

De szűken mérted őket, hát mennyi poncsó volt a játékba :D 

Amúgy az a Mantis-os ruha az hol van? :D Én sokáig azt hittem csak a poncsókat lehet variálni, valahol a játék vége felé találtam egy sima ruházatot az alapon kívül és láttam még van 2 üres hely, de azóta még nem játszottam vele megint :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Cupsy Köszönöm szépen a visszajelzést. 

Pár módosítást elvégzek akkor a leírtak alapján, és ezúttal már a cooldown és ability duration is szerepelni fog a leírásba. Lehet pár képet is bebiggyesztek hozzá. :) 

 

A Mantis outfit alatt a sima, poncho nélküli ruhát értettem, csak nem tudom mi a neve a játékba, mert mikor írtam nem volt szabad a PS4. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Miről van itt szó @Dei?

Hova tervezed ezt? Vakon vagyok..

Semmi komolyra nem kell gondolni, csak szeretek ilyenekkel foglalkozni. 

Maximum a feltöltöm youtubera, hátha érdekel valakit és meglesi. :D 

 

Közbe elkészültem egy módosított verzióval. @Darth Cupsy

 

Első lépésnek az életerő és a fegyver értékek.

Spoiler

 Health

    Base Health: 700
    Health Regen Rate: 50 health/sec
    Max Health Regen: 250
    Regen Delay: 5 sec
 

Weapon

        Dual-bladed lightsaber.
             Damage: 120, 150(Rear)
             Melee attacks: 14 swings
             Blaster Deflection: 18 deflection
             Melee Deflection: 10 deflection
             Stamina Regen Delay: 1 second

 

Aztán a képességek

Spoiler

Force Slow
      Description: Slower all enemies in front of him for a duration.
      Effect: Slow target’s movement, leaving them vulnerable.
      Duration: 2.5 seconds
      Cooldown: 24 seconds

 

Double lightsaber 
        Description: Cal changes to double lightsaber, performing faster attacks
        Effect: Faster attacks
        Duration: 10 seconds
        Cooldown: 13 seconds

 

Stim Pack
        Description: Cal instantly heals himself. When the ability is activated, nullify any damage over time effect.
        Effect: Grants 200 health to Cal and nullify any damage over time effect.
        Duration: 10 second
        Cooldown: 20 second
 

Végül pedig a Star Cardok

Spoiler

Survival Skills
        Description: Cal Kestis has increased maximum health.
        Increased Health: 25/50/75/100
        Unlocked at: Level 2
    
Lightsaber Mastery
 
       Description: Cal Kestis deals more damage with his lightsaber attacks.
        Increased Lightsaber Damage: 5/10/15/20
        Unlocked at: Level 2

 

Empovered Slow
        Description: If Cal Kestis slow more than three enemies, the duration of Force Slow is longer.
        Increased Duration: 3/3.25/3.5/3.75
        Unlocked at: Level 5

    
Improved Stim
        Description: Stim Pack is active for a longer duration.
        Extended Duration: 2/3/4/5
        Unlocked at: Level 5

    

Superior Blocking
        Description: Blocking lightsaber and blaster attacks drain less stamina.        
        Reduced Stamina Drain: 15%/20%/25%/30%
        Unlocked at: Level 10

    

Switch Attack
        Description: Cal Kestis deals more damage while the Double Lightsaber is active
        Additional damage: 5/10/15/20
        Unlocked at: Level 15

    

Burst Slow
        Description: Force Slow has an increased area of effect.
        Increased Area of Effect: 15%/20%/25%/30%
        Unlocked at: Level 15    
    

Personalized Stim
        Description: Stim Pack gives more bonus health when activated
        Bonus Health: 30/40/50/60
        Unlocked at: Level 20
    

Dual Wielding Mastery
        Description: For every enemy Cal Kestis defeats while the Double Lightsaber is active it will extend its duration
        Extended duration per kill:15%/20%/25%/30%
        Unlocked at: Level 20
 

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amióta sikerült megcsinálnom az egyik eventet, megint, folyamatosan hibaüzeneteket dobál a menüben, hogy nem tudja odaadni az emote-ot ami érthető, mert már megvan, de ezt elég lett volna 1x közölni, másik meg, hogy egy meccs után vagy 10x bedobja a jobb oldalra, hogy unlockoltam az emote-ot. :para: Már alig várom, hogy vége legyen az eventnek akkor talán elmúlik ez is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Menő, de azért én reménykedtem abban, hogy kapunk egy sztori DLC-t is, amiben tovább szövik Zay Versio és Shriv sztoriját.

Sajnos nem lesz hozzá több sztori DLC, de Zay és Shriv benne vannak a Resistance Reborn könyvben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 12. 04. - 9:01, Dei írta:

Igen, az Arcade módra gondoltam. Napi 3k-t lehet összeszedni belőlük. Viszont nem kötelező Battle Scenario-t menni. Én úgy szoktam, hogy costum módba beállítok 10 eliminationt, az intenzitást maximumra álláítom és az ellenfelek 1 ütéstöl haljanak. Átlagba 25 másodperc alatt kész egy kör, aztán replay és megint 25 másodperc.

Köszönöm a tippet még1x! Tudtad ha 16 mp vagy alatta végzel akkor 250-et kapsz? Anakinnal a naboo-i trónteremben 20 körül vagyok átlagban. De ami a durvább épp az előbb sikerült 7 azaz HÉT másodperc alatt végeznem!!! :D

 

szerk: OK ez nem is véletlen volt, fixen működik, ok a 7 mp az rekord, de 10 körül egyszerűen meg lehet csinálni és az + 50 kredó körönként!!!!!! Na szóval Naboo, trónterem, Anakin, be kell futni a trónterem közepére, szerencsére meg is jelölték nekünk egy kör alakú járólappal, oda be kell állni és várni védekezni sem kell/szabad, mert ha 1t is leszedsz valahogy akkor más ütemben jönnek a droidok, megvárod amíg körbeállnak 10en aztán egy Heroic Might fullra castolva és kész, lehet, hogy valamelyik pont az oszlop mögé bújik, de az max 1-2 azt meg egy pull dominance-el kivégezzük, még az vettem észre, ha amikor már látod a térképen mind a 10 droidot akkor ha kiállsz a kör járólap szélére (kívülről) pont a trónszékkel szemben lévő oldalra akkor általában úgy jön ki, hogy mind a 10 droidot eléri a Heroic Might. :)  

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dei írta:

Most már igen, köszi a tippet. :D 

Szívesen :) 

3 órával ezelőtt, Dei írta:

Viszont így is csak 3k lesz a maximum, de így kevesebb meccset kell menni. :D 

:( De kár! Azt hittem az van megszabva, hogy hány körért kapsz kreditet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.