Ugrás a kommentre

Star Wars Battlefront II


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Azoknak is érdemes "megvenni" az Epicen, akik csak az alap játékot birtokolják, mert ez az ingyenes promó a Celebration Editionre szól, vagyis kinyit neked minden skint meg miegymást, amit meg kellene venni kreditből. Ha megveszed az Epicen be fog kelleni jelentkezni azon keresztül az Originre. Ekkor az Origin könyvtárban lesz az eddigi Battlefront, és mellette az Epices verzió, én az utóbbit elrejtettem, és egyedül annyi történt, hogy minden skin megvan, és minden mással ugyan ott tartok,ahol eddig, szóval nem vesztettem el semmit. Ha jól tudom 21-éig lehet még bezsebelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Kipróbáltam egy kicsit. Egyenlőre az Instant Action az, amit elvisz, bár valamiért egy idő után abból is kidobott:(, viszont a sztori mód rendesen el se indul, konkrétan addig jutok hogy bekapcsol a droid.:(

Gépigényed milyen? Legalább a minimumot eléri?

 

Közben ma én is leszedtem a játékot. Mivel laptopom van és a tárhelyem fél terra, szabad helyként pedig mindössze 130 gigával rendelkezem, ezért azt a 90 gigás mennyiséget kiraktam külső vinyóra, ezáltal tudok vele játszani. :D Bár nálam se viszi el szerintem maxon a játékot, de egyelőre kisebb-nagyobb laggolással működik a dolog.

Sikerült 3 Galactic Assaultot, 1 űrcsatát és egy Heroes vs. Villainst játszani. Mondhatom az űrcsatánál kikaptunk, 4-szer haltam meg - ebből 2-szer én okoztam a saját halálomat :P - de legalább kipróbáltam. Hát eléggé érdekes volt.

A Heroes vs. Villainst megnyertük, Obi-wannal nyomultam. :D

A Galactic Assault vicces volt: 2-szer Geonosis, egyszer Naboo, mindhárom alkalommal szepik oldalán mentem harcba. A legelső Geonosisi meccset úgy elvesztettük, mint a huzat, én meg mint casual játékos fordultam jobbra-balra, lőttem, ahol klónsityakost láttam. A nabooinál már jobb volt a helyzet és a 2. Geonosisi csatát is sikerrel zártuk, igaz, érdemi részem nem hiszem, hogy volt benne. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Gépigényed milyen? Legalább a minimumot eléri?

Nos egy Asus DESKTOP-50A2E79-em van, processzora ez: AMD Ryzen 7 3700U with Radeon Vega Mobile Gfx     2.30 GHz, van benne 8GB memória és 146 GB tárhely. Akkor gondolom nem pont a legmegfelelőbb.:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

25 perccel korábban, Iqvi írta:

Nos egy Asus DESKTOP-50A2E79-em van, processzora ez: AMD Ryzen 7 3700U with Radeon Vega Mobile Gfx     2.30 GHz, van benne 8GB memória és 146 GB tárhely. Akkor gondolom nem pont a legmegfelelőbb.:(

 

Szerintem el kell hogy fusson rajta. A DirectX-et, Microsoft Visual C++-t és a videókártya drivert frissítsd a legújabbra. Eset videó beállításoknál még Borderlessre átállíthatod Full Screen-ről, árnyékokat lejebb venni.

 

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Galactic Assault vicces volt: 2-szer Geonosis, egyszer Naboo, mindhárom alkalommal szepik oldalán mentem harcba. A legelső Geonosisi meccset úgy elvesztettük, mint a huzat, én meg mint casual játékos fordultam jobbra-balra, lőttem, ahol klónsityakost láttam.

 

 

tenor.gif?itemid=8670938

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Szerintem el kell hogy fusson rajta. A DirectX-et, Microsoft Visual C++-t és a videókártya drivert frissítsd a legújabbra. Eset videó beállításoknál még Borderlessre átállíthatod Full Screen-ről, árnyékokat lejebb venni.

A frissítéseket gyakran ellenőrzöm és ha van új, akkor frissítek. Majd változtatok a játékbeállításokon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem vitte volna a játékot, ha már a nyáron ingyen adták volna. 4 giga rammal csoda, ha 3-4 éves játékok elfutottak. Most 12 -vel minden műkszik. :D

22 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

tenor.gif?itemid=8670938

Kb. :D

Amúgy felemelő érzés, amikor letudok lőni két klónt egyszerre. Pech, hogy olyan helyen vagyok, ahol körbefogtak engemet és mint Thorn a TCW-ből, úgy én is elkiáltottam magam: For the CIS! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nekem nem vitte volna a játékot, ha már a nyáron ingyen adták volna. 4 giga rammal csoda, ha 3-4 éves játékok elfutottak. Most 12 -vel minden műkszik. :D

Kb. :D

Amúgy felemelő érzés, amikor letudok lőni két klónt egyszerre. Pech, hogy olyan helyen vagyok, ahol körbefogtak engemet és mint Thorn a TCW-ből, úgy én is elkiáltottam magam: For the CIS! :D

 

 

Múltkor mi az egyik ellenféllel egyszerre lőttük le egymást :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma is toltam egy kicsit. Játszottam egy kör Capital Supremacy-t. Hát, az eredmény az olyan lett amilyen.:lol: Meg a sztori módba is belekóstoltam egy keveset. Még nagyon az elején vagyok, de már sikerült elakadnom(:pill:) ugyanis az Endoron, amikor el léne jutni a négyes platformra, ott bejutunk egy bunkerbe ahol fel kéne törni egy ajtót, de az sehogy nem nyílt ki. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma én is aprítottam egy kicsit. Benyomások:

 

Ewok Hunt: elsőként ennek álltam neki, kipróbáltam milyen. Birodalmiként kezdtem, tettem egy kis bejárót az egyik barlangban, közben valahogy sikerült kikapcsolnom a lámpát a fegyómon, szóval vicces volt, amikor rám törtek. Hogy hogyan, azt sajnos nem tudom megmondani, mert kirohantam a barlangból, mire holtan végeztem. :D Aztán valamiért ewokként éledtem újjá. Mondom, menjünk rohamosztagosokat szúrkálni. Mondhatom, körbejártam az egész területet és utána mondják, hogy menjek a siklóhoz. Odaértem és kiírták, hogy nyertünk. Így kell bemocskolt kéz nélkül győzni. :cool:

 

Galactic Assault: egy pár kört az ewokos dolog után lenyomtam. Volt egy jó menetem, amikor 6 killt osztottam ki, mire olyat szaggatott a játék, hogy mire pislogtam, alulról szagoltam az ibolyát. :D De ha jól emlékszem, a DSII a miénk lett, meg még valamit megnyertünk. Jakkunál az Ellenállás elbukott, Vader és Palpi kis híján felmosták velünk a padlót. Két kaminoi menetet is nyomtam, mindkét oldallal voltam. Minő meglepetés, itt is kikaptunk. De legalább egy wookie harcossal irtottam a konzerveket. ;)

 

Kampány: ebbe is belekezdtem. Egészen jól ment, bár voltak idegőrlő részei néhol. Sikerült az Endorról kijutnunk, most a 2. Halálcsillag roncsainál kell megritkítani a lázadókat. Mit ne mondjak, nagyjából 5 perc után elvesztettük a küldetést. :D A lényeg meg volt: nagynehezen ráéreztem a repülésre. Nem semmisültem meg roncs által. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Kampány: ebbe is belekezdtem. Egészen jól ment, bár voltak idegőrlő részei néhol. Sikerült az Endorról kijutnunk, most a 2. Halálcsillag roncsainál kell megritkítani a lázadókat. Mit ne mondjak, nagyjából 5 perc után elvesztettük a küldetést. :D A lényeg meg volt: nagynehezen ráéreztem a repülésre. Nem semmisültem meg roncs által. :lol:

Hogy jutottál ki? Én olyan noob vagyok, hogy itt elekadtam.:oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Hogy jutottál ki? Én olyan noob vagyok, hogy itt elekadtam.:oops:

Hát csak mentem, amerre a kék jel mutatott. :D Emlékszem, hogy van egy bunker, de én utána továbbmentem és végül eljutottam a TIE-okhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyomtam én is pár Galactic Assault menetet, mindegyik valamiért Yavinon volt. Mikor már a templomban folynak a harcok az nagyon durva. Amúgyis kicsit sötét van, egymás hegyén-hátán van mindenki, lézernyalábok mindenfelé, füsttől is alig látni, közben Darth Maul harcol Yoda mesterrel, én meg eközben a sarokban: 

 

giphy.gif?cid=ecf05e476e8ucw4rj016dioasd

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az szép. :D Remélem nem elsőként találtak meg téged. :D

 

Nem tudom, nem tudtam már követni :lol:

 

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Eskü Co-op-oznunk kéne egyszer, az haláli lenne.:lol:

 

Én benne vagyok :D

 

Jaj meg az Ewok Huntot is kipróbáltam. Pont a végére értem oda mikor volt vagy 4 rohamosztagos, és ewokként rohangáltam egyedül az erdőben. Majd becsatlakoztam 3 játékoshoz akik egy irányba rohantak. Majd egyre többen lettünk, jöttek elő sorban az ewokok a bokrokból és mindenki egy irányba, mint valami kib*szott zombi csorda :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Nem tudom, nem tudtam már követni :lol:

:D

 

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Eskü Co-op-oznunk kéne egyszer, az haláli lenne.:lol:

I'm in. :D

 

Ma is toltam egy kicsit a játékot. Mivel ma volt egy vizsgám, aminél 0.2 ponttal(!) lecsúsztam a szóbeliről, kellett egy kis levezetés. Hát erre esett a választásom. Próbáltam valamiféle taktikát kialakítani, de olyan emberekkel voltam, akik nem hagytak nyugton, ide oda mentek én meg nem tudtam rendesen lőni távolról az ellent. De szerintem valami idegbeteg is volt köztük. Amikor a Nabooi csatába beléptem, sikerült eljutnunk a szepik hajójára. Megyek a vörös ponthoz, erre mögöttem valaki eldobott egy gránátot, meg elkezdett össze-vissza lőni. Egy droid se volt a közelben. Mondom:

chilling chill out GIF

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúú én most az űrcsatákba vetettem bele magam. Lenyomtam zsinórban 12 meccset különböző érákban és oldalakon. Nekem nagyon élvezetesek, én ha egyszer rátapadok valakire az nehezen ráz le :D Nagyon bírom a fogócskákat, főleg mikor tök sűrűn van egy törmelékmező vagy aszterodiák, de Kaminon a platformok lábai között is élvezetes, mikor nem elég az ellenségre rátapadni hanem azt is figyelni kell ne ütközzek bele semmibe. Végén már volt, hogy elértem a 7-es kill streaket is :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd próbálok rámenni az űrcsatákra. Billentyűzet+egér eléggé érdekes kombináció, ha ilyen űrcsatáról van szó. Az a jó, amikor körbe-körbe forgatom az egeret és megyek körbe-körbe. A vicces az, hogy semminek nem mentem neki legutóbb, de leszedni se tudtak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nyomtam pár Ewok Hunt menetet, azért aki kitalálta se lehetett százas :D Zseblámpa nélkül szó szerint nem látni semmit. Már úgy kezdődött az első menetem rohamosztagosként, hogy megláttam egy másik játékost, akit pont akkor szedtek le az ewokok amikor odaértem hozzá. Fordultam is sarkon na mondom nothing to do here :D 

 

Egyik menetnél összeverődtünk többen platformoknál, lehettünk kb vagy 8-10en. És a tök sötét erdőből hallani ezeknek a genyóknak a hangját, aztán megfújták a kürtöt. Én meg látom, hogy sorban tünnek el körülöttem a zseblámpák, sorstársak elkezdenek tüzelni mint állat bele a vakvilágba, én megfordultam és azaz utolsó képem hogy hirtelen ott egy ewok mint a horror filmekben és puff meghaltam :D Eddig se voltak nekem cukik, most már aztán meg pláne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.