Ugrás a kommentre

Star Wars Battlefront II


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Mennyi skin... az egy rakat credit lesz érzem...:cry: pedig már láttam a végét, unlockoltam mindent kivéve a Legendary skineket...

Látod is a végét, mivel ez az utolsó update. Nem kell nagyon új dolgokra gyűjteni. 

 

Személy szerint nagyon csalódott vagyok eme hír hallatán. 

Utapau, Coruscant, Dagobah, Mustafar és Exagol bele se került a játékba. 

Ebbe sokkal több lehetett volna, ha kedves EA nem szúrja el az elején a Pay to Win rendszerrel. Kezdetektől fogva azt kellett volna csinálniuk, mint amit a Fortnite.

Kozmetikai cuccokat dobálni pénzért és beletenni egy Battle Past. Az új CoD is így csinálja és mennyivel jobb, mint a loot box rendszer.

 

Azért kíváncsi vagyok, hogy innen hova tovább. Battlefront III, vagy ennyi volt a sorozatnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az eredeti starthoz képest igy is rengeteg mindent kaptunk. Remélhetőleg a Battlefront 3-nál az indulás igéretesebb lesz és rögtön az elején széles lesz a kínálat. Meglepne ha nem jönne a folytatás, hisz a végére ez egy elég sikeres játék lett. Az EA meg mostanában nem szerencsétlenkedett. A Battlefront 2-öt is sikerült visszahozni a szakadékból a Jedi Fallen Order fogadtatása meg kifejezetten jó volt és elvileg készül a folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt mondom, hogy a kezdéshez képest ezt a játékot rettenetesen jól kikupálták, az elődjét lazán kenterbe veri. Az, hogy nem volt Coruscant, Exegol és a többi, nem köthető össze a játék rajtjával, hiszen az már évekkel ezelőtt volt, az a balhé lecsengett, és amennyire tudjuk, a frissítésekben különösebb változást nem hozott. Egyszerűen az SW most lefutott pár évre, és az EA prioritása a következő pénzporszívóra, a Battlefieldre fog koncentrálni. Muszáj nekik. Közben elkezdthetnek dolgozni a Battlefront 3-on - ami már tavaly óta tervezés alatt van, csak eddig nem siettek vele, mert a BF2 jól teljesített és nem akarták még lecserélni -, ami pont elkészülhet a 2022-es filmre, és lehet megint meglovagolni a hullámokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik szemem sír a másik nevet, ugyan a skinnek nagyrészét ingyen adták, de bedobtak összesen több, mint 30k killt milestoneba :death:

 

Amúgy az, hogy "leszálltak" a játékról az azt is jelenti, hogy eventek sem lesznek már, tripla xp meg ilyesmik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

de bedobtak összesen több, mint 30k killt milestoneba :death:

Na jó ezt elszámoltam, nem vettem figyelembe, hogy egyik másik milestone ugyanahhoz a hőshöz tartozik és ha pl. Maullal legyilkolok 5ezret akkor addigra meg lesz már a 2500ös és a 3500ös challenge is, azért így is 22500 kill :D :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Na jó ezt elszámoltam, nem vettem figyelembe, hogy egyik másik milestone ugyanahhoz a hőshöz tartozik és ha pl. Maullal legyilkolok 5ezret akkor addigra meg lesz már a 2500ös és a 3500ös challenge is, azért így is 22500 kill :D :cry:

Na az nekem biztos nem lesz meg...letöröltem a játékot a CoD miatt, és ez a nagy utolsó update kb egy arcon csapás,í így okom sincs visszatenni. 

Sajnálom hogy így végződött ez az egész. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Mert mi baj van vele?

 

Nincs semmi final update érzés benne.

- nincs új hős

- nincs új speckó egység

- nincs új  jármű

- nincs új fegyver

- a map az előző részből lett áthozva

- az "új" trooper kinézetek már 2017 óta benne vannak a játékba, csak nem voltak elérhetőek

- csak 3 hős kinézet, pedig sok karakternek még 1 sincs

 

Illetve ne feledjük el azt sem, hogy nem ez volt az utolsó update a tervek szerint. Készítők mondták, hogy a Scariff után visszatérnek a Clone Wars érába.

Illetve ott van még a beígért új női hősök, akik szintén nem érkeztek meg a játékba.

A fegyver rendszer átalakításából se lett semmi, pedig arról is beszéltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne pont a final update-nak óriásinak lennie? Kicsit csinosítottak rajta és vége. Azért ne csináljunk úgy mintha nem egy globális járvány és egy égszakajtó gazdasági krizis kellős közepén ülnénk. Ja lehet hogy régen mást igértek, de mostanság sok igéretről kiderült hogy nem tartható mert kifordult a sarkából a világ. És ami ezután jön az sejthetően nem az ingyenes update-ek világa lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Kellene egy kis help, ahhoz hogy menjen a játék, le kell szednem az epic games installert, és amikor elindítom, rányomok az installra, akkor utána felugrik egy ablak, ahol rákérdez arra, hogy engedélyezi-e hogy az eszköz módosításokat hajtson végre. Itt mit csináljak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk tökjó, hogy elindítod az Epic-ből, mire az elindítja az Origint hogy eltudd indítani a játékot :hehe:

 

Multi amúgy élvezetes, mondjuk én inkább az űrcsatákra mentem rá mert azokat a 2005-ös Battlefront 2-ben is jobban szerettem :D Jah meg részt vettem egy földi csatában is, ahol az egyik játékos BB-8ként a halálba szivatatott mindenkit a fürgeségével. Igazi rohamosztagoshoz méltóan vagy 10-en lőttük egyszerre de senki se találta el :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Mondjuk tökjó, hogy elindítod az Epic-ből, mire az elindítja az Origint hogy eltudd indítani a játékot :hehe:

Aztán Originből le kell tölteni, ami nem tudom miért, de nekem marha lassan megy, és még csak 31%-ig jutottam. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Aztán Originből le kell tölteni, ami nem tudom miért, de nekem marha lassan megy, és még csak 31%-ig jutottam. :(

 

Kell neki vagy 1,5-2 óra körülbelül. Közben meg úgy terheli a HDD-t hogy semmit nem tudtam mellette csinálni, folyamatosan 100% volt a használat. Ezt végig kell szenvedni utána működik :D Még a betöltés amihez kell vagy 1 perc, nem tudom ez már mennyire gép függő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.