Ugrás a kommentre

Star Wars Battlefront II


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Az lehet, de a legtöbb Enforcerrel jól lehet lőni közép-távolra és távolra is.

Lehet, én legfeljebb a droidekával lövök középtávra, talán nagy ritkán, ha olyan a pálya (pl.: Kamino), akkor a kommandós droiddal, bár az is kifejezetten belharcra jó.

 

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

1, mire odaértem közel addigra felkel, mert kevés ideig fekszenek a földön, 2, commando droid volt az ellen 1v1 melee nem túl esélyes, 3, visszavonulni nem volt hely

Kezdhetted volna azzal, hogy kommandós droid volt a szentem, az mindent megmagyaráz. :)    

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Múlt héten megérkezett az októberi Community Calendar, amiből nagyjából megtudhatjuk mi vár ránk a hónapban.

 

Október 11.-18.  Community Quest: Luke "Farmboy" kinézet (150 ellenfelet kell eliminálni Co-Op módban)

                                                                        Maul "Kenobi" emote (50 command postot kell elfoglalni Capital Supremacy módba, Felucia: Tagata pályán)

 

Október 18.-20. Battle Point Event: Heroes Unleashed: Minden hős 75%-kal kevesebb Battle Pointba kerül

                                                                                                     Galactic Assault módba oldalanként egyszerre 9 hős lehet

                                                                                                     Capital Supremacy módba oldalanként mind a 4 hős játszható

 

Október 23 Another Night on Endor Update: Ewok Hunt új átdolgozott térképet kap

                                                                        Új hős kinézeteket érkeznek

                                                                        Co-Op módba már a védekező féllel is játszhatunk

                                                                        Instant Action és Co-Op módba újabb egységek és hősők fognak feltűnni AI-ként

 

Október 23.-31. Halloween Event: Ewok Huntal kapcsolatos esemény, de többet erről nem tudunk

                                                       Dupla XP minden játékmódba

 

Illetve minden szerdán Dupla XP jár minden játékmódba

                                                                     

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dei írta:

Már elérhető a Community Quest. 

150 kill co-op módba a Farmboy Luke kinézethez.

15 Control Pont elfoglalása Felucian, Capital Supremacy módba Maul új "Kenobi" emotjához.

Mivel ilyen kevés számmal dolgozik akkor gondolom ez nem olyan mint a többi CQ volt, itt egyedül kell összehozni a számokat?

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Mivel ilyen kevés számmal dolgozik akkor gondolom ez nem olyan mint a többi CQ volt, itt egyedül kell összehozni a számokat?

 

Igen itt most egyedól kell megcsinálni a küldetést. Mondjuk nem vészes, 2 meccs alatt megvolt a Maul emote. Bár az idegesítő benne, hogy csak Felucia jó hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dei írta:

Igen itt most egyedól kell megcsinálni a küldetést. Mondjuk nem vészes, 2 meccs alatt megvolt a Maul emote. Bár az idegesítő benne, hogy csak Felucia jó hozzá.

Közben én is megcsinálgattam őket. Most az 1x örültem, hogy egy meccs alatt 3 bolygókört is le kellett nyomni :D A coop is könnyű volt 4-5 kör.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megérkezett az Another Night on Endor update a játékhoz. Hozott magával bug fixet és új tartalmakat is.

 

Ewok Hunt kapott egy második tértképet, ami a Galactic Assaultban lévő Research Station 9

Co-Op módba bekerültek a védekező pályák

Felucia bekerült Heroes vs. Villains módba.

Han Solo megkapta a Yavin Ceremony kinézetet.(40.000 credit vagy 1.000 kristály)

Luke Skywalker Yavin Ceremony kinézete pénteken jön egy Community Quest keretébe. Aki nem tudja ez idő alatt megvenni, az későb bbeszerezheti 40.000 credit vagy 1.000 kristályért.

A klón Jet trooper új 501-es Légiós kinézetet kapott. Ezt mindnki ingyen megkapta.

 

2019. 10. 17. - 0:04, Darth Cupsy írta:

Közben én is megcsinálgattam őket. Most az 1x örültem, hogy egy meccs alatt 3 bolygókört is le kellett nyomni :D A coop is könnyű volt 4-5 kör.

A mostani Community Quest se lesz nehéz. 10 killt kell elérni Ewok Huntban :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap az utolsó két órában nekem is meglett Luke farmboy kinézete és Maul "Kenoobiiiii" üvöltése. De ez a mostani. Hát, a 10-ből 1 már megvan, de az is a vakszerencsének hála. Hangot hallottam a bozótból, odalőttem és meghalt egy ewok. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én is tolom néha, Dzséjt-tel privátban beszélgettünk párat. Nagyon élveztem a sztori módot, de amúgy leginkább a trófeákat űztem! Most már megvan mind, így ritkábban kerül be a játék és hát a Fallen Orderre készülök már lélekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajjaj. Új megfogalmazások. Nekem PS4-em van. Ott trófeák az "achievement"-ek. És a játékon belül Milestone-ok vannak. Nos a milestone-okból van még vissza bőven.

A trófeák vannak meg mind. Amúgy egyes esetekben ez a kettő ugyanaz. Mert van olyan, hogy egy Milestone teljesítése egyben a trófea is.

De olyan is van, hogy Milestone előbb megvan (ez számon tartható), a trófeához meg kell még. Pl.: a Heavy trooper class-el volt, hogy a Milestone 50 kill-ig számolt aztán teljesített lett, a trófeához meg kellett 200 kill.

De ott a "Scoped" szemétség(trófea vagy achievement) például, amihez nem tartozik milestone, csak trófea..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ajjaj. Új megfogalmazások. Nekem PS4-em van. Ott trófeák az "achievement"-ek. És a játékon belül Milestone-ok vannak. Nos a milestone-okból van még vissza bőven.

A trófeák vannak meg mind. Amúgy egyes esetekben ez a kettő ugyanaz. Mert van olyan, hogy egy Milestone teljesítése egyben a trófea is.

De olyan is van, hogy Milestone előbb megvan (ez számon tartható), a trófeához meg kell még. Pl.: a Heavy trooper class-el volt, hogy a Milestone 50 kill-ig számolt aztán teljesített lett, a trófeához meg kellett 200 kill.

De ott a "Scoped" szemétség(trófea vagy achievement) például, amihez nem tartozik milestone, csak trófea..

Így már értem. Azt hittem a milestone-ok vannak meg, mert azért az szép kis teljesítmény, főleg egypár közülük elég necces. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én is PS4-en játszok vele, bár nekem PC-n is megvan, nem valószínű, hogy még valaha is újra telepítem a gépemre. :) 

Pont ma néztem és meglepődtem, hogy messze a legnagyobb játék tárhelyet illetően. 108 GB! A többi játékom átlag 15-20..

3 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Így már értem. Azt hittem a milestone-ok vannak meg, mert azért az szép kis teljesítmény, főleg egypár közülük elég necces. :)

Nos így sem kis teljesítmény. (az öndícséret büdös, mondta a sz@r, miközben magát simogatta)

Viccet félretéve az eddigi Platináim közül ez az egyik amire a legbüszkébb vagyok. (A "Bomber" és a "Multi Tasking" Milestone és Trófea egyben, a két legnehezebb) és a "Reach Rank 50" is igényel némi kitartást..)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Nos így sem kis teljesítmény. (az öndícséret büdös, mondta a sz@r, miközben magát simogatta)

Viccet félretéve az eddigi Platináim közül ez az egyik amire a legbüszkébb vagyok. (A "Bomber" és a "Multi Tasking" Milestone és Trófea egyben, a két legnehezebb) és a "Reach Rank 50" is igényel némi kitartást..)

Nekem a bomber nincs meg még, meg 2-re azt írja, hogy hidden. Milestone-okból Heroes-nál hiányzik 4, Starfighters-ből 17, a többi fullos. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, csoli1138 írta:

A rejtettek jó része a campaign-ben volt. Nem hagytál ki valamit?ott

Őőő nemtom, hát az összegyűjteni valókat összeszedtem, direkt azért csináltam egy második végigjátszást azokon a pályákon ahol valami kimaradt, youtube videó kalauzolásával. Vagy mi lehetne még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

-A droid egyszerre sokkoljon 3 ellenséget

-lopakodásból megölni egy scout troopert

-a barrage egyidejű használatakor 5 ellenség megölése

-jakku egén lelőni 8 ellenséges űrhajót a feladat ellenére

Ezek hidden trophy-k/achievment-ek  a campaign-ben. Sima kijátszásra nem teljesülnek. Figyelni kell rájuk. Nem lehet ezek közül valami?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

-A droid egyszerre sokkoljon 3 ellenséget

-lopakodásból megölni egy scout troopert

-a barrage egyidejű használatakor 5 ellenség megölése

-jakku egén lelőni 8 ellenséges űrhajót a feladat ellenére

Ezek hidden trophy-k/achievment-ek  a campaign-ben. Sima kijátszásra nem teljesülnek. Figyelni kell rájuk. Nem lehet ezek közül valami?

 

De, több mint valószínű, hogy nem lőttem le 8 űrhajót, meg lehet a barrage sincs meg, de majd meglesem otthon, hogy melyikek amik megvannak és mi az ami nincs, ez a 4 az összes rejtett amúgy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Pontosabban sok rejtett van, de azok elkerülhetetlenül kicsattannak a kijátszás során, rendre a "pályák" végén.

A Resurrection is tartalmaz 3-at, de azok is megszerződnek automatikusan. Ez a négy ami mellett "el lehet menni."

 

De itt a teljes lista:

https://www.playstationtrophies.org/game/star-wars-battlefront-2/trophies/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Itt a december és a játék az év végéhez méltó módon zárja az esztendőt.

Minden eddigi speciális, csak event alatt megszerezhető tárgy újra elérhetővé válik, illetve még kapunk 2 tartalmi frissítést is a hónapban és pár eventet.

Na lássuk is a hónap menetrendjét.

 

December 5-7:                    XP Boost event. Tripla XP minden játékmódban

December 5:                       Reinforcement update. 10 új kinézet a Klón Háborús speciális katonáknak. 4 Commando Droid, 3 ARC Trooper, 2 Clone Commando, 1 Droideka

December 5:                       Celebration Edition. Megjelenik egy speciális kiadás, ami tartalmazza az összes eddigi megvásárolható kozmetikai tárgyat, illetve a Rise of Skywalker update új kinézeteit is.

December 6:                       Exact Revenge challenge. Jutalom Darth Maul emote: Kenobi!  Felucián, Capital Supremacy módba 15 command postot kell elfoglalni.

December 8:                       Achive Serenity challenge. Jutalom Yoda victory pose: Serenity. Yoda fénykardjával kell 20 eliminationt szerezni.

December 10:                     Old Rivalry challenge. Jutalom Darth Maul voice line: Kenobi. Darth Maul fénykardjával kell 20 eliminationt szerezni.

December 12:                     Wisdom and Experience challenge. Jutalom Yoda voice line: Trust you Not. Yodával 20 alkalommal buffold a csapattársaidat.

December 13-16:                Fast Spawn event. Minden játékmódban az újraéledési idő jelentősen lecsökken.

December 14:                     I said it First challenge. Jutalom Grievous voice line: Hello there. Grievous claw rush képességével el kell találni 20 ellenfelet.

December 16:                     Crush and Destroy challenge. Jutalom Grievous victory pose: Duelist. Grievous fénykardjával 20 elliminationt kell szerezni.

December 17:                     Rise of Skywalker update, Part I. 4 új erősítés (Sith Trooper, Jet Trooper, Gunner és Spy). Finn, Rey és Kylo új kinézete. Ezen felül a Co-Op mód bővül az ST érával és három új planétával, amik Takodana, Jakku és Starkiller Base. 

December 18:                     Free your Rage challenge. Jutalom Darth Maul victory pose: Vigilant. Darth Maul choke képességével kell 20 ellenfelet eltalálni.

December 20-23:                Battle Point event. Minden egység 50%-al kevesebb Battle Pointba kerül.

December 20:                     Rise of Skywalker update, Part II. Co-Op és Heroes vs. Villains módba bekerül az új, dzungeles planéta.

December 20:                     Learn the way of the Force challenge. Jutalom Luke Skywalker apperance: Farmboy. Luke Skywalker repulse képességével találj el 25 ellenfelet.

December 21:                     For the Republic challenge. Jutalom Obi-Wan Kenobi victory pose: Body and Mind. Obi-Wan Kenobi fénykardjával 20 eliminationt kell szerezni.

December 22:                     Old Enemy challenge. Jutalom Obi-Wan Kenobi voice line: Maul. Obi-Wan Kenobi push képességével kell 20 alkalommal ellenfelet eltalálni.

December 23:                     May the Force be with You challenge. Jutalom Leia Organa apperance: Princess. Leia Organa alternatív tüzelési módjával kell 15 ellenfelet eltalálni.

December 27-Január 6:      XP Boost event. Tripla Xp minden módban

Január 7:                             Minden eventes küldetés véget ér

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.