Ugrás a kommentre

4x13 - Family Reunion – and Farewell


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Frenkie írta:

Bence szerintem a könyv végét tedd spoiler mögé. Szerintem itt még senki nem olvasta, én is gyorsan visszalapoztam. Figyeljünk erre. Köszi.

Nekem az a bekezdés el is kerülte a figyelmemet (a kép elvonta). Betettem spoiler mögé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Frenkie írta:

Bence szerintem a könyv végét tedd spoiler mögé. Szerintem itt még senki nem olvasta, én is gyorsan visszalapoztam. Figyeljünk erre. Köszi.

Oh, el is felejtettem. Köszi Dzséjt a korrigálást. Legközelebb odafigyelek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egyben, 2 hét alatt végig néztem a sorozatot, és teetszett. Eltekintve a gyerekes megjelenés/  mimikától . Nem tudom kinek menyire tetszettek a Loth macskák, nekem nagy kedvenceim : ) A lezárás jó lett, sok nyitott lehetőség a jövő számára..... Kiváncsi vagyok ezráék, és ahsoka mikor/ hol fognak felbukkani. habár ha azt nézem hogy  a filmes száll és az animációs száll menyire nincs összefonódva lehet soha -.-'

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Leo írta:

habár ha azt nézem hogy  a filmes száll és az animációs száll menyire nincs összefonódva

Nem-e? A Ghost, Chopper feltűnése, Hera említése a RO-ban minek számít? Akkor még ott van a Solo is... :) Ezek után simán adott lehet hogy Ezra, vagy Ahsoka élőben is feltűnjön. 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eskü valamiért nagyon úgy érzem, hogy Filoni valahogy a Mandiban biztos, hogy foglalkozni fog ezzel a szállal. Ha nem is az első évadban - azt kizártnak tartom - de a 2-3. évadban esélyes, hogy kalapos barátunk végre élőszereplős kivitelben is játszadozhat a togrutával - és ezzel együtt le is zárná a történetét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...
2019. 09. 30. - 20:39, Bence1997 írta:

Én eskü valamiért nagyon úgy érzem, hogy Filoni valahogy a Mandiban biztos, hogy foglalkozni fog ezzel a szállal. Ha nem is az első évadban - azt kizártnak tartom - de a 2-3. évadban esélyes, hogy kalapos barátunk végre élőszereplős kivitelben is játszadozhat a togrutával - és ezzel együtt le is zárná a történetét. :)

Jó meglátás. :D

 

Na hát a végére értem a sorozatnak. Közben elolvastam a Thrawn trilógiát is. Azért a könyvekben jóval szimpatikusabb karakterekként van ábrázolva a chiss mint amit itt az utolsó részben mutatott. Simán bombázta a civileket. 

 

Nagyon érzelmes lezárást kapott a sorozat és alig várom hogy folytatódjon az Ahsokában!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.