Ugrás a kommentre

Szombat esti quiz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A játék a SW tudására alapul, az univerzum minden mozgóképes szegletébe ellátogatunk legyen az éppen film vagy animáció, a köztársaság bukásának ideje, vagy éppen egy feltörekvő lázadás hajnala.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végeztem a kvíz összeállításával. 22 kérdésre lehet majd számítani.

 

Egy kis ismertető:

- 6 témakör lesz összesen: PT, TCW, Rebels, OT, Stories filmek és ST!

- A Stories filmek és a Rebels 3-3 kérdést fog magában hordozni, míg a többi témakör egyenként 4 érdekes kérdéssel vár rátok!

- Mindegyik topiknál lesznek egyszerű és összetett kérdések is!

- Előbbiről annyit, hogy – mint az a neve is mutatja – alap dolgokról lesz szó, talán picit mélyebben belemegyünk egy-egy film/animáció berkeibe, de olyan kérdések várhatóak, amelyek szerintem rövid idő leforgása alatt megválaszolásra kerülhetnek… vagy nem. :D

- Az összetett kérdéseknél már más a szisztéma: itt több minden előfordulhat.

  • Lehet, hogy éppen az adott korszakot/animációs sorozatot karolja körbe
  • Az is lehet, hogy éppen valamilyen fontos eseményről kell mély tudást bemutatva megmondani a helyes választ.
  • De az is előfordulhat, hogy éppen teljesen másfelé fordul el a kérdés, és az adott témához nem igazán illik

  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit még várunk, addig is még egy kis ismertető:

- A kérdések között 2 típus található: lesznek tippelős és választásos kérdések.

- A tippelésnél egyértelműen nektek kell megadni a helyes választ.

- Míg a választásnál lesznek opciók feladva válasz gyanánt, és nektek a helyes megoldás betűjelét/vagy éppen számjelét kell megadnotok. :)

  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó estét kívánok mindenkinek! Elérkezett a kvíz napja. Remélem egy remek szórakozásban lesz részünk. :)

 

A szabályok:

- Szerkeszteni nem ér!

- Az egyszerű kérdésekre 1 pont adható, aki a leggyorsabb, az kapja. (ez szerintem egyértelmű)

- Az összetett kérdéseknél esély van több pontot is elérni: aki a leggyorsabbnak bizonyul, és a helyes választ mondja meg, az kap 2 szép pontot, az pedig, aki bár helyes választ ad, de nem ő a leggyorsabb válaszadó, nem fog csüggedni, mert kap tőlem 1 pontocskát. 

- Ha a 22 kérdés végén pontegyenlőség alakul ki az első helyen, akkor egy + kérdés fogja eldönteni, hogy ki fogja nyerni a kvízt. 

- Szép játékot mindenkinek!  (mondjuk ez szabálynak mondható? :D)

 

Az első kérdés egy egyszerű kérdés lesz, amit mindjárt kisorsolok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem teljesen értem a kérdést

Úgy értem, hogy mely helyszíneket láttuk a filmben (pl. kaszinó, tengerpart stb.) :)

1 perccel korábban, Wilde írta:

Azt is bele kell írni, hogy melyik helyeken?

Ha akarjátok, beleírhatjátok. :)

  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.