Ugrás a kommentre

Yavini csata


pb69

Ajánlott hozzászólás

19 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát tényleg nem. Nagyon nem szívesen nézném meg ebben a formában a Rogue One után. Pedig azután már a felújított változat is avétosnak tűnik, de még pont nem zavaró.

Még a szereplőkön annyira nem is látszik, de technikai szinten sajnos rettentően elavultnak tűnik. 

Pedig ez már igy marad, hiába raknak rá/alá kismillió filtert, sokat nem változtat rajta.  

 

Már ha csak egy Baljós Árnyak szintű technikai remastert tudnának csinálni, jobban élvezné az ember, és itt most magamra értettem ezt. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hát tényleg nem. Nagyon nem szívesen nézném meg ebben a formában a Rogue One után. Pedig azután már a felújított változat is avétosnak tűnik, de még pont nem zavaró.

Ezt biztos azok butították vissza akiknek megszűnt a gyerekkoruk.

 

25 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Még a szereplőkön annyira nem is látszik, de technikai szinten sajnos rettentően elavultnak tűnik. 

Pedig ez már igy marad, hiába raknak rá/alá kismillió filtert, sokat nem változtat rajta.  

 

Már ha csak egy Baljós Árnyak szintű technikai remastert tudnának csinálni, jobban élvezné az ember, és itt most magamra értettem ezt. 

Ez csak fan munka, nem hivatalos. Úgy értem, hogy ha megveszed eredetiben akkor a felturbózott változatot kapod meg nem ezt. Ez az eredeti, ami 1997 óta túlhaladottá vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kekeckedésből, de ezek a jelenetsorok így ahogy vannak, filmtörténelmileg mérföldkövek. Szerintem a Lucasfilm (és az utóbbi pár évben a Disney) nagy sara, hogy ezt a csatát nem lehet hivatalosan elérni az eredeti "pompájában", hanem rajongóknak kell összeollózniuk különböző forrásokból. 

Lássuk be, semmibe nem telne előszedni az eredeti kópiákat, és 4k-ban digitalizálni őket, ha másért nem is, akkor a filmtörténelmi jelentőségük miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 06. - 20:45, Nabopolasszar írta:

Lássuk be, semmibe nem telne előszedni az eredeti kópiákat, és 4k-ban digitalizálni őket, ha másért nem is, akkor a filmtörténelmi jelentőségük miatt.

Lehet hogy megvárják az 50 éves évfordulóját az Új Reménynek, és akkor kiadnak egy 4k-s verziót BD-n. 

2027-ben akkor, talán...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.