Ugrás a kommentre

Filmkvíz


kudar

Ajánlott hozzászólás

Váááá. Ne ez az a téma amit utálok. Azért nem fogom soha többé megnézni a mechanikus narancsot, mert rosszul lettem mikor kifeszítették a szemét...hát ez sem jobb annál... :):lol: Mindenesetre fogalmam sincs mi lehet ez. :D Erre tuti emlékeznék ha láttam volna vhol. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váááá. Ne ez az a téma amit utálok. Azért nem fogom soha többé megnézni a mechanikus narancsot, mert rosszul lettem mikor kifeszítették a szemét...hát ez sem jobb annál... :):) Mindenesetre fogalmam sincs mi lehet ez. :) Erre tuti emlékeznék ha láttam volna vhol. :cry:

Ezzel nem vagy egyedül. A szemes dolgok engem is fészkelődésre kényszeritenek... és talán sose fészkelődtem/hunyorogtam annyit, mint ezalatt a kérdéses film alatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ezért kell átesni szemműtéten. Az ember élőben nézheti végig, ahogy a szemébe tűket meg isten tudja miket szurkálnak. Utánna garantáltan nem fog benne semmit sem megmozgatni egy ilyen szolid kép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ember élőben nézheti végig, ahogy a szemébe tűket meg isten tudja miket szurkálnak.

Jaj!! Még nézni is kell, nem elég, hogy szúrkálják?? Akkor egyelőre nagyon örülök neki, hogy tegnap is megközölte szemészem, hogy minden jó még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szeretem ezt a filmet :) Egyébként Lesz ez még így se a magyar címe. Nekem inkább arról ugrott be, ahogy bánik az eszközökkel :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.