Ugrás a kommentre

Főtábla - Sorsolás


Donát

Ajánlott hozzászólás

Vannak itt érdekes párosítások. Az Obi/Kanan duó nagyon jó lesz, már előre érzem. Aztán a Tarkin/Krennic is szoros lehet, a Finn/Rex párbaj is hozhat érdekességeket. Leia/R2? Benne van a pakliban, hogy szoros küzdelem lesz. A többi szerintem előre sejthető. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amúgy ami meglepett, hogy Ahsoka, Jyn és Cassian a főtáblán kezdtek. Ez minek köszönhető amúgy? :)

Ahsoka elég erősen szerepelt 2 éve, amikor a selejtezőből indult, ezért helyet cserélt Boba Fettel. Jyn és Cassian a hátukon vitték a Rogue One-t, ezért főtáblásak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Donát írta:

Ahsoka elég erősen szerepelt 2 éve, amikor a selejtezőből indult, ezért helyet cserélt Boba Fettel. Jyn és Cassian a hátukon vitték a Rogue One-t, ezért főtáblásak. :)

Na, ezek alapján már értem a helyzetüket a főtáblán. :D

 

Megint jövők egy esélylatolgatással, mint anno 2 éve:

 

Palpi vs. Poe - ez teljesen egyértelmű. Poe karaktere a TFA -ban nem bontakozik ki igazán, remek pilóta, ezt a filmben látni és a droidjával is nagyon belsőséges a kapcsolata de tkp. a TLJ és a képregény + Resistance néhány része tette Poet egy - számomra - háromdimenziós, élő, lélegző és legfőképp, emberi karakterré. Ellenben ott van Palpatine, akinél gonoszabb gonosz csak maga az Ördög lehetne... bár lehet Palpiról mintázták őt. :P Palpatine itt győzni fog, ez nem kérdés. Kíváncsi vagyok, hogy az EpIX -es szerepe hova fogja elvinni őt. A hype megvan. :)

 

Yoda vs. K-2SO - Tavaly Yoda simán verte Poet - aki idén is erős ellenfelet kapott - és úgy érzem, a mostani is sima menet lesz a számára. K-2SO a RO egyik humorforrása, minden egyes jelenete aranyat ér és a halála szerintem az egyik legszebb a SW történeteiben. Barátsága Cassian -nel megható és nagyon kíváncsi vagyok a sorozatra majd. Mindig is akartam a RO óta egy olyan szériát/filmet, amelyben ők a főszereplők. Hát 1-2 éven belül megkapom... illetve megkapjuk. :D Yoda meg... nem szabad leírni a termetet. Kicsi a bors, de erős. Yoda pedig különösen az. Továbbjutása nem kérdés, a kérdés az, hogy meddig fog eljutni? ;)

 

Han Solo vs. Jango Fett - Két olyan karakter, akiket valami összeköt: Boba Fett. :D Aki sajnos már nincs velünk - hál égnek :P - de meglátjuk majd, hogy Jango mire megy Hannal. Valahogy Han győzelmet érzek a levegőben - az Ep7 és a Solo után különösen - Jango pedig nem szomorkodhat, hiszen 2 éve a legjobb 32 -be nem került be - Hux ellen kikapott hosszabbításban - de most itt lehet. Élvezze ezt a rövid pillanatot. Aztán lehet meglepi lesz, bár ahhoz tényleg nagyot kéne fordulnia a világnak.

 

Luke Skywalker vs. Thrawn főadmirális - Luke számomra az OT hőse, de igazából sose voltam igazán oda a karakteréért. De a TLJ ezen annyit segített, hogy számomra eljutott oda, hogy Obi-wan/Qui-Gon szinten emlegessem. Bár, hogy megtudja -e előzni őket? Azt majd meglátjuk. Thrawn -nak nem lesz itt esélye, lehet néhány szavazatot elcsíp majd, de sajna száműznie kell majd magát az Ismeretlen Régiókba, nehogy Palpi haragja utolérje. :D

 

Leia Organa vs. R2-D2 - Leia hasonló Luke -hoz: az OT -ban bár bírtam a karakterét, nem voltam úgy oda érte - bár azért az a bikini cucc, jujj... :love: - viszont az ST - és azon belül a TLJ - megváltoztatta ezt bennem. Sajna a TFA -ban nem éreztem Leia erejét, van 1-2 nagyon jó jelenete Hannal, de azon kívül semmilyennek éreztem. Rian viszont újra megszerettetett velem egy OT karaktert. Leia története nagyon szívbemarkoló és Luke -al folytatott beszélgetése a film végén számomra a SW egyik legjobb jelenete. R2 a hű droid, nagyon bírom, de Leia ezt biztos, hogy befogja húzni.

 

Padmé Amidala vs. Chewbacca - Húha, na itt lesz gond. Padmét bírom, ez egyértelmű. Tetszik a karakter története, sajnos az EpIII -ban elvették tőle azt a szálat, amelynél érzésem szerint igazán kiteljesedett volna a karaktere. De a TCW valamelyest javított ezen - számomra. Chewbacca pedig... Han háziállata az OT -ban, a TFA/TLJ kettősben végre kiteljesedett és a Solo -ban brillírozott. Nehéz döntés, én itt nem tudok dűlőre jutni. Chewi megnyerheti ezt, de ugyanakkorra esélye van Padménak is. :)

 

Finn vs. Captain Rex - Én ezt várom az egyik legjobban. Két katona harcol a továbbjutásért. Finn karaktere nekem a TFA -ban nagyon adta, remek történetet kapott, ahogy új otthonra talált. A TLJ gyengébb szálát azonban ő képviseli - attól még nagyon bejön az ő történetfolyama, csak éppen a másik kettő (különösen az Erő szál) elhomályosítja - így valamelyest félkésznek érzem Finnt. De a hovatartozása remekül be lett mutatva a két film alatt. Epekedve várom a karakter történetének folytatását jövő hónapban. Rex pedig számomra a tökéletes katona megtestesítője. Érdekes meccs lesz ez, nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre. :)

 

Obi-wan Kenobi vs. Kanan Jarrus - a 2 évvel ezelőtti bajnok csap össze a Rebels JEDIJÉVEL! Ez érzésem szerint Obi győzelem lesz majd, de amit a Rebels csinált Kanannel, az előtt le a kalappal, ezért is érzem azt, hogy ez a mérkőzés nem lesz egy sétagalopp Kenobi számára. Kanan története az egyik legszebb az egész Star Wars Sagaban. Az önfeláldozása pedig máig a Rebels egyik csúcspontja, minden szempontból. Obi-wan felkötheti a bajnoki gatyáját, de én úgy érzem, hogy a vén salabakter ezt vinni fogja.

 

Kylo Ren vs. General Grievous - mint ahogy Ody fentebb említett, Kylo döntő-esélyes. Szóval ez nem is kérdés. Grievous köhögése szerintem vagy eláll Kylo szorításától, vagy köhögve fogja kilehetni a lelkét. Long live the Supreme Leader! :kylo:

 

Rey vs. Mace Windu - szegény Windu, ehhez a párbajhoz az a kép nagyon illene, amit még 1 hete Iqvi rakott be a kvízjáték alatt. Szegény szkeptikus jedink megkapta az új nemzet megalkotóját. Rey győzelme annyira világos a számomra, mint Windu számára az Out Window. ;)

 

Ahsoka Tano vs. Count Dooku - A kiválasztott padawanja kontra az arisztokrata gróf. Ahsoka győzelem? Benne van a pakliban. Jujj, de kíváncsi vagyok a csajszi jövőjére. Dooku ezzel szemben már megmutatta, hogy mit tud. A TCW bár kicsit rontott a karakteren - ez főleg a sok Anakin párbajnak volt köszönhető - de ugyanakkor megmutatta azt is, hogy ez az álnok kígyó mindenbe be volt avatva - 1-2 apróságot kívéve - és a gróf is ugyanolyan sith, mint a mestere.

 

Jyn Erso vs. Lando Calrissian - Szerintem ezt Lando viszi. Ha másért nem is, de a Soloban konkrétan ellopta a showt. Nekem mindenesetre biztosan. :D

 

Tarkin vs. Krennic - A Finn vs. Rex után ezt a másik legjobban várós párbaj ebben a körben. A két birodalmi tiszt a RO -ban már összeakasztotta a bajszát, akkor utóbbi húzta a rövidebbet. Most talán fordulni fog a kocka? Tarkint az új kánon - és a TCW/Rebels kettős - nagyon összetett, komplex karakterré tette. Izgalmas lesz. Én azt mondom, hogy győzzön a jobbik. ;)

 

Anakin Skywalker vs. Jabba - Nem csoda, hogy Anakin nem szereti a huttokat - se. :D A kiválasztott szerintem megeszi reggelire a hutt gengsztert. Termetét nézve jó nagy falat lesz. :lol:

 

Darth Maul vs. Galen Erso - Jesus... szegény Galen. Az egyik legtisztább szívű "lázadó", aki megtette a lehetetlent, és szabotálta a Birodalmat. Ellenfele pedig a Sith formerly Darth... now just Maul. Aki a Crimson Dawn vezére is egyben. A halála a Rebels egyik legjobb jelenete. A karakter a TCW -nek hála nagyon komplex lett. Galennek nagy szerencse kellene, hogy a tüsifejűt megszorongassa. :(

 

Cassian Andor vs. Qui-Gon Jinn - szegény RO karakterek. A főtáblán szinte esélyük sincsen. Qui-gon szerintem úgy befogja darálni Cassiant, mint ahogy szegény fiút a halál érte a Scariffon. :(

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, fórumlakók, jöjjön akkor a legjobb 16 karakter sorsolása. Emlékeztetőül, akik továbbjutottak:

 

Obi-Wan Kenobi
Luke Skywalker
Anakin Skywalker
Sheev Palpatine
Rey
Yoda
Jyn Erso
Han Solo
Kylo Ren
Padmé Amidala
Leia Organa
Ahsoka Tano
Director Krennic
Qui-Gon Jinn
Darth Maul
Captain Rex

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

A legjobb 16 -ban van 2 animációs karakter! Azért ez megsüvegelendő. Mégha nem is jutnak tovább, már a TOP16 -ba kerülésük is nagy érdem! :clap:

Bizony. Lesz is majd erre egy statisztika. :)

 

A sorsolás menete: a top 16-os mezőnyt véletlenszerűen 2 kalapba soroltam be. Az azonos kalapban található karakterek nem kaphatják egymást ebben a körben.
Az A kalapban található karakterek egyesével fognak ellenfelet kapni a B kalapban található karakterek közül.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.