Ugrás a kommentre

Star Wars a TV-ben


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

32 perccel korábban, csoli1138 írta:

Most kezdődött a Jedi a Prime on. Fox logóval. Ki érti ezt?

Miért, hogy kellett volna? Szerintem ebben nincs semmi meglepő.
 

32 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ja és magyarított sárga betűvel.

Én már láttam úgy a Birodalom visszavágott, talán az is a TV-ben ment vagy a virágboltból jutottam hozzá.

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, csoli1138 írta:

Most kezdődött a Jedi a Prime on. Fox logóval. Ki érti ezt?

Mit nem lehet ezen érteni? Ha Universal logó jelent volna meg az elején, vagy a Playboy nyuszija, az tényleg érthetetlen lenne, de azon nincs mit csodálkozni, hogy a filmet gyártó stúdió logója ott van a film elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjátok már ezt a lekezelő stílust. Én úgy tudtam, hogy a Disney óta csak simán az új zenés Lucasfilm logóval mehetnek a filmek a klf mediumokon. Ennyi. Nem forgok az idegtől, Ti se tegyétek. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elnézést, de te beírod ide, hogy nem értesz valamit, ami evidens, mi meg reagáltunk erre, mert eléggé furán festett. Lassan két éve a Disney birtokában van a 20th Century Fox, itt is rengeteget beszéltünk róla, szóval nagyon meglepne, ha ez az apróság elkerülte volna a figyelmedet. Ebből pedig ki lehet következtetni, hogy minden, ami az előtt volt, semmissé vált, és például a Fox logó visszakerülhetett (ami az ep4-ről amúgy sem tűnt el). Nem kell megsértődni, hanem értetlenkedés helyett kérdezni kell vagy utána kéne nézni a dolgoknak. Ha meg ezt a két kulcsfontosságú dolgot kihagyod, és inkább értetlenkedsz, akkor meg ne lepődj meg, és pláne ne sértődj meg azon, ha valaki nem érti, mit nem értesz azon, ami lassan két éve adja magát. ;) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha tisztulna. Tehát volt egy fox logó le, Lucasfilm új zenével be, most meg újra mehetnek fox logóval. Na akkor BD újra aktuális, jól értem? Már csak az OT magyar sárga betűi hiányoznak róla. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.