Ugrás a kommentre

Chapter 10: The Passenger


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nos amiben a 2. évad a legnagyobbat fejlődött... az az akció. Visszanéztem pár részt az 1. évadból és azok akciók, a 2. évad akcióihoz képest unalmasabbak. Erre jó példa ez a rész, igazából ez egy filler epizód és egy helybe toporgunk, de jobban voltak tálalva, mint mondjuk, a Sacuntary vagy a The Gunslinger, de még a 2. évadban is előkelő helyen van.  Nekem a rész jól működik, mint The Mandalorian kaland.  Az az X-wing-es üldözés állati jól nézett. Frog Lady is egy jó mellékszereplő volt, tetszett a tojástartója, az a sorozat történelem legjobb tojás tartója. Tetszett a horrorvonal pókos akcióval meg a bolygó is jó volt  Amivel nekem problémám volt, az a Deus X-wing, persze meghallhatták és nem is volt annyira légből kapott, de ez nekem nem tetszett annyira. 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2021. 01. 12. - 23:08, Adrián írta:

Deus X-wing,

Deus X-wing Machina.:D 

 

Amúgy, szerintem az első évadban se voltak rosszak az akciók, én bírtam a Gunslinger sivatagos akciózását is, vagy akár a harmadik részben a fejvadászok és a Mandaloriak harcát Nevarro utcáján. Eleve magas szintről kezdett a sorozat, az hogy ezt még emelni is tudta, az hatalmas nagy bravúr. Nem lehet egy évadára se panasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 8 hónappal később...
25 perccel korábban, Yoda József írta:

A Köztársaságban valószínűleg letartóztatták volna, csak Trapper Wolfék megkímélték :) 

No igen, hála annak hogy elfogott pár bűnözőt a csapatból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

No igen, hála annak hogy elfogott pár bűnözőt a csapatból. :)

Viszont morálisan azért érdekes kérdés, hogy ez mennyiben teszi jóvá azt, hogy hozzájárult egy köztársasági tiszt halálához. Mert, ha nem fogadja el egy bűnöző megbízását (akivel láthatóan már évek óta jóban volt, és akivel legalább egyszer már együtt dolgozott - ahogy Xi'ant és a bátyját is ismerte, és ők is alvilági alakok), akkor sanszos, hogy Lant Davan még mindig élne. De ő elfogadta egy bűnöző megbízását arra, hogy egy csapat másik bűnöző társaságában kiszabadít egy újabbat. Szóval na, azért Din nem áll a moralitás magas fokán. Még ha Davan nem is halt volna meg, akkor is ebben a sztoriban alvilági alakoknak segített pénzért egy fogolyszöktetésben, és az a fogoly nem ártatlan bárányka volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.