Ugrás a kommentre

Nem lesz évfordulós DVD?


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem még korai a keserűség. A 2004-es DVD-t is az év második felében jelentették be hivatalosan. Szerintem érdemes kivárni a C4 eseményeket. Másrészről ez a Steve Sanswet vagy hogy kell írni....egy "idézőjeles" senki! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ő a rajongói kapcsolatokért felelős és nagyjából ezzel ki is merül a feladatköre. Tehát a Lucasfilm elsősorban egy pénzorientált üzem, ami sajnos nagyívben tesz a rajongókra, s mint ilyet, elsősorban marketinges és piaci szabályok irányítanak, semmint a lelkesedés irántunk. Tehát ha lesz DVD ebben az évben, akkor mi rajongók, majd az útolsó pillanatban értesülünk róla....ennyit az irántunk tanusított tiszteletről.

 

A másik pedig, hogy valoszínüleg a Force Unleashd játék csúszása egy kissé eltolta a nagy hepit és ezért már nem szívesen reklámoznak be semmit hónapokkal előre. Szóval türelem padawanok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem igazad lesz Zééé! A 2004-es kiadást már legaláb fél évvel korábban bejelentették, és jöttek is belőle képek. Ezek most nincsenek, ezért a letargia. :D Persze a celeben még minden változhat, de őszintén megmondom, én nem hiszek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se nagyon hiszek benne, hogy ez évben lesz DVD. Kicsit gyérnek érzem a 30. évfordulós eseménysorozatot és a hozzá kapcsolodó marketinges anyagok piaci megjelenését. Mert eziddáig csak a HASBRO kecsegtet minket valóban tengernyi 30. évfordulós figurával, de azt ő ugyanúgy kiadná, ünnepség ide vagy oda. Aztán a Master Replica és a Slideshow Collectibe is kiad pár értékes SW cuccot, de ez mind csak egy kis réteget fed le. Persze lehet, hogy valaki éppen most adja le a 300 ezer forintos rendelését számozott Han Solo replika pisztolyra vagy mittomén.

 

Aztán ez a DVD dolog, csúszahat a készülő Ifjú Indiana J. DVD pack közelgő megjelenése miatt is. (ami szerintem szart se érdekel, mivel egy vagyon lesz)

És persze csúszhat a Blue Ray-HD-DVD értelmetlen formátumharca miatt is. Meg persze csúhat azért is mert Lucas köztudottan szarrágó, akármennyire is nagy formátumú alkotó.

 

És azt azért lássuk be, most az 1977-es STAR WARS című film 30. évfordulója van, nem pedig a SAGA-é. Tehát ha most mindent elsütnek, akkor mi lesz pár év múlva a Birodalom vagy a Jedi vagy a közelgő EPI (1999-2009) ugyancsak jelentős évfordulója kapcsán. Persze tiszta sor, hogy ez akkor lenne szép ünnep, ha DVD lenne, meg digitális EP1 yoda, meg normális fénykardok. Várjuk meg azt a C4-et...aztán meglátjuk mit hoz a mitulááá báti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem 2004 második felében jelentették be hivatalosan a trilógia DVD-t (akkor jelent meg), hanem az elején, de már egy évvel elötte szivárogtak olyan forrásokból a hirek, hogy mindenki készpénznek vette. Mostmeg itt van május és semmi, sőt ahogy közeledünk egyre több a tagadás. Szerintem ahhoz egy kissebb csoda kéne, hogy ebből idén DVD legyen, de azért én is azt mondom, hogy egy Celebrationt azért várjunk még meg a végleges kijelentésekkel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt azért lássuk be, most az 1977-es STAR WARS című film 30. évfordulója van, nem pedig a SAGA-é.

De ez egyben a Star Wars Saga 30. születésnapja is. Azzal kezdődött a Saga "élete". A többi meg már az aktuális részeké, de minden szülinap, ami az ep4-é, az a Sagaé is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.