Ugrás a kommentre

Nem lesz évfordulós DVD?


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem lesz évfordulós DVD?

 

executor-box-kit_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Az elmúlt hónapokban a TV-sorozatokról érkező ritkás hírek mellett egyértelműen a 30. évfordulós DVD kiadás közeledte villanyozta fel leginkább a rajongókat. Pár hónapja az egyik LEGO katalógus (ITT látható), úgy tűnt hivatalosan is megerősíti a díszdobozról terjengő pletykákat. Hamarosan az USA Today is foglalkozni kezdett az üggyel és interjút készítettek a Special Edition-on is dolgozó Phil Feiner-el (ITT olvasható), aki nem kevesebbet állított, minthogy a következő kiadáson újabb jelenetekkel bővül ki a SAGA.

Viszont közeledve az évforduló időpontjához, egyre gyanúsabbá vált, hogy a fél-hivatalos forrásokon kívül semmiféle megerősítés nem érkezik. Pár napja azonban az iF Magazinnak sikerült mikrofonvégre kapnia a Lucasfilmtől Steve Sansweet-et, aki leszögezte: "semmiféle DVD-kiadást nem tervezünk a közeljövőben". Hát ennyit az évfordulós kiadásról?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg most az az érzésem, hogy a bal kéz nem tudja, mit csinál a jobb láb, ezért nyilatkozik mindenki minden felé mindent.

A másik lehetőség, ami megfordult a fejemben, hogy nem véletlen mondják, hogy nem lesz DVD. Lehet, az egész Blu-ray-re vagy HDDVD-re (nem tom, a Lucasfilm meg a Fox melyiket favorizálja) nyomják ki, és így végül is nem hazudnak az ilyen "nem lesz DVD" kijelentéssel, de nem is mondanak teljesen igazat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Igen, ez nekem is megfordult a fejemben. Ugyanakkor nemrégiben Lucas azt nyiltakozta, hogy addig nem terveznek se Blu-ray, se HD-DVD kiadást, amig nem tisztázodik hogy melyik formátum kerül ki győztesen a piaci versenyből.

A Celebration mindenesetre perdöntő lesz... ha ott nem jelentenek be semmi, akkor valszeg már nem is lesz ez évben új diszdoboz.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, én nem értek egyet azzal, hogyha idén nem lesz új megjelenés, akkor a 2004-est idáig kellett volna húzni. Szerintem ez irreális, tekintve, hogy így már minden film meg lett volna DVD-n, a trilógián kívül (magyarul a prequel). Az pedig hogy nézett volna már ki, hogy 2005 decemberétől 2007. x-éig a prequeleket a rajongók DVD-n, a régi részeket meg videón nézik egy olyan világban, ahol a videó rég kiment a divatból?

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mennyivel jobb lenne most kiadni, egyben, hogy már elkészült mind a hat film! Amikor a 4-5-6 megjelent, még nem volt EPIII. Lehetett volna húzni arra hivatkozva, hogy majd egyben kiadják a hat részt. Persze ez nagy adag naívség a részemről. Oriási üzlet volt anno kiadni a filmeket, és most is az lesz a SAGA kiadás. Üzlet az egész...

 

Bár ahogy olvastam a tavalyik kiadás nem fogyott túl jól. Talán nincs is olyan sok "klasszik" fan.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ennyiből igazad van, de nem várhattak a Classique dvd-kkel ennyit szerintem.

 

Donát

Akkor miért nem adták ki azt a verziót, amit tavaly? Az eredetiket.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel talán egyedül vagyok, de nekem nagyjából megfelelnek a DVD kiadások... vannak hibák, de egy ujabb változatnak én már csak az uj generációs formátumon érezném igazán értelmét. Még volt is róla szó a kiadásnál, hogy eredetileg HD minőségüre csinálták, de aztán lebutitották a DVD képére, szal már nem is nagyon kell rajta ügyködni. A 2004-es kiadásnak pedig örültem... nagyon jó hogy az elmúlt 3 évben megvoltak a legjobb filmek a lehető legjobb formátumban... az új változtatások elött meg külön le a kalappal... a kicsinositott Rancor jelenet rulzik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy akkor még el sem kezdhettük volna a fejezetek kitárgyalását :)

Nekem is megfelel a 2004-es kiadás, de azért egy még csinosabb, még szebb Saga Kiadásnak még jobban örülnék. Persze ha nem lesz, továbbra is megleszek a mostani kollekcióval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenestre az tényleg érdekes lesz, ha ezt az üzleti ziccert nme használja ki Lucas. Kell-e az SW 30.-ik szülinapjánál jobb apropó egy újabb DVD kiadáshoz? Nem úgy ismerem Lucast, mint aki ilyen alkalmat kihagyna. Ellenben a kavarás ami a dolog körül megy, annál ismerősebb. Én továbbra is várakozó állásponton vagyok (amúgy ha nem lesz most DVD, akkor se fogok a kútba ugrani).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt a BoneyM -nek egy jó száma, ami ide illeik: money-money-money :)

Ez nem egy Abba szám volt? :D

 

A 2004-es DVD-vel én is elégedett vagyok. De az extrák mennyiségével semmikép.

Szerintem egy sw-től elvárható filmenként egy extra lemez. Biztos, hogy van annyi anyag.

Nevetséges, hogy Kivágott jeleneteket nem voltak képesek összedobni.

Mondjuk az Indy extra dvd-t elnézve, nem fordítottak kellő figyelmet, hogy kivesézzék készítés fázisait, olyan szempontokból, mint Zene, hang effektek, trükkök.

Doksifilmbe megpróbáltak mindent bezsúfolni, de olyan részletességgel nem lehetett, mint az Indy dvd-n, ahol legalább 7 külön percet kaptak a témák, egy nagy doksi film mellett.

 

Szóval ha DVD-re nincs is kifejezetten szükség, Extrákkal jócskán adósak. Azt még kiszórhatnák karácsonyig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.