Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sailing to death - egy olyan film zenéje amit valamikor 1998 előtt láttam, és azóta is keresek. Eric Serra nagyon szép zenéket szerzett hozzá, és vicces, hogy van egy európai (kicsit elvont) meg egy amcsi (hepiendes) vége is. Na meg delfinek benne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de én imádtam az eurodance-t. Sőt a mai napig szivesen hallgatom vissza. Dr. Alban, 2 Unlimited, La Bouche, Mr. President (akik aztán pont a legkevésbé eurodance-es számukkal a Coco Jamboval futottak be, amit tényleg gyenge volt), Fun Factory, Capella, Culture Bait, Snap, Maxx... és még lehetne ragozni a végtelenségig. Durva, hogy mennyi formáció volt és a maguk módján mind müködött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kő kemény rockernek vallom magam, de attól még szeretem ezeket a számokat, a gyerekkoromra emlékeztetnek, legyenek akár jók akár rosszak. Mármint a számok.

Akkoriban még voltak slágerek amikre legalább lehet emlékezni, ma már nincsenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de én imádtam az eurodance-t. Sőt a mai napig szivesen hallgatom vissza. Dr. Alban, 2 Unlimited, La Bouche, Mr. President (akik aztán pont a legkevésbé eurodance-es számukkal a Coco Jamboval futottak be, amit tényleg gyenge volt), Fun Factory, Capella, Culture Bait, Snap, Maxx... és még lehetne ragozni a végtelenségig. Durva, hogy mennyi formáció volt és a maguk módján mind müködött.

 

Azért bevallom, hogy az akkori slágereket én is kedveltem, de aztán 2000 körül jött a rock vissza a megérdemelt helyére, és nem hallgattam őket többet. Pl tetszett az Aqua: Barbie címü száma is. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez a definitiv Snap szám! És bár általában nem szeretem a rappet, de az eurodance számokban még az is bejön. Csipem, ahogy a sövény hajú csóka az elején osztja az észt, bár alig értem mit mond.

 

A rockot én is többre becsülöm ugymond, de kudarhoz hasonlóan ezek a zenék engem is a gyerekkoromra emlékeztetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez a definitiv Snap szám! És bár általában nem szeretem a rappet, de az eurodance számokban még az is bejön. Csipem, ahogy a sövény hajú csóka az elején osztja az észt, bár alig értem mit mond.

 

A rockot én is többre becsülöm ugymond, de kudarhoz hasonlóan ezek a zenék engem is a gyerekkoromra emlékeztetnek.

 

 

Én meg akkor voltam huszonéves ,a rock a béka feneke alatt volt(nyolcvanas években metálos voltam), a techno és különböző változatai mindent vittek. Állandóan ezek mentek a rádióbanm discokban. Nekem a rock/metál az örök szerelem és nagyon örülök, hogy sikerült visszaszereznie becsületét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez eredetileg egy Queen szám. :D Vanilla Ice....már a neve is árulkodó. :D

 

 

Nem is tudtam. Szerintem Ice-T-vel kevertem és azért gondoltam hogy néger. :D Na de akkor egy újabb gyöngyszem:

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.