Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem utáltam őket, sőt, de néha rém cikinek éreztem régen :D

 

 

Főleg úgy hogy anno Pokolgép, Metallica és társait hallgattam. A Modern Talking űberciki volt ezen körökben. Ma már persze felnőttem és tök jókat bulizunk az ilyen zenékre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig Döhúú

Valahol nagyon kisiklott a zeneipar. Hol vannak ma az ilyen "stadionrock" együttesek? Miért nem tud megfogni egy mai együttes sem? Miben tudtak ezek többet mutatni....Persze, a minőségben. Hihetetlen atmoszférát tudnak teremteni.

Kicsit sajnálom is, hogy nincs elérhet The Who koncert ami mér a régi szép időkben szóltak. Egyetlen egy The Who DVD-m van, de a felvételkor már sajnos a basszeros, meg a dobos már halott volt. :(

Egy olyan kiadás kéne mint a Led Zeppelin felújított, két lemezes koncertturnéja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol nagyon kisiklott a zeneipar. Hol vannak ma az ilyen "stadionrock" együttesek? Miért nem tud megfogni egy mai együttes sem? Miben tudtak ezek többet mutatni....Persze, a minőségben. Hihetetlen atmoszférát tudnak teremteni.

Nem tudom, pedig anno volt pár tucat. Kiveszett a szellem a zenéből sajnos. És sok mindenért szokták szidni a hippikorszakot, de a zenéjüknél őszintébb és szívből jövőbb se előtte, se utána nem volt. Azóta meg eliparosodott az egész.

 

Mindent megtennék azért hogy abban az időben éljek mikor a Stones volt a menő, nem a Rihanna és társai. Iszonyat rossz érzés hogy a zenében a múltban élek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol nagyon kisiklott a zeneipar. Hol vannak ma az ilyen "stadionrock" együttesek? Miért nem tud megfogni egy mai együttes sem? Miben tudtak ezek többet mutatni....Persze, a minőségben. Hihetetlen atmoszférát tudnak teremteni.

Kicsit sajnálom is, hogy nincs elérhet The Who koncert ami mér a régi szép időkben szóltak. Egyetlen egy The Who DVD-m van, de a felvételkor már sajnos a basszeros, meg a dobos már halott volt. :(

Egy olyan kiadás kéne mint a Led Zeppelin felújított, két lemezes koncertturnéja :)

Vannak ma is ilyenek, csak nem vagy tájékozott. Annyi a különbség, hogy ma az underground képviseli a minőséget, a mainstream meg a sz*rt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, pedig anno volt pár tucat. Kiveszett a szellem a zenéből sajnos. És sok mindenért szokták szidni a hippikorszakot, de a zenéjüknél őszintébb és szívből jövőbb se előtte, se utána nem volt. Azóta meg eliparosodott az egész.

 

Mindent megtennék azért hogy abban az időben éljek mikor a Stones volt a menő, nem a Rihanna és társai. Iszonyat rossz érzés hogy a zenében a múltban élek.

No számomra egyáltalán nem rossz érzés, inkább mondjanak maradinak mintsem, hogy valami divatricsajt hallgassak. :D

Most pl előszedtem a teszt CD lemezeimet és azokon bizony van pár klasszikus zenemű is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No számomra egyáltalán nem rossz érzés, inkább mondjanak maradinak mintsem, hogy valami divatricsajt hallgassak. :D

Most pl előszedtem a teszt CD lemezeimet és azokon bizony van pár klasszikus zenemű is :D

Én nagyon szívesen nőtten volna fel mondjuk a hatvanas évek Amerikájában. Hippik, zene, Star Wars, awwww... Egyik hónapban Beatles koncert, utána Stones, The Who, majd lassan ACDC, Pink Floyd, Kiss..

 

Belegondolok és már megfájdul a szívem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szívesen nőtten volna fel mondjuk a hatvanas évek Amerikájában. Hippik, zene, Star Wars, awwww... Egyik hónapban Beatles koncert, utána Stones, The Who, majd lassan ACDC, Pink Floyd, Kiss..

 

Belegondolok és már megfájdul a szívem. :D

A hatvanas években még sehol se volt az SW. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, pedig anno volt pár tucat. Kiveszett a szellem a zenéből sajnos. És sok mindenért szokták szidni a hippikorszakot, de a zenéjüknél őszintébb és szívből jövőbb se előtte, se utána nem volt. Azóta meg eliparosodott az egész.

 

Mindent megtennék azért hogy abban az időben éljek mikor a Stones volt a menő, nem a Rihanna és társai. Iszonyat rossz érzés hogy a zenében a múltban élek.

Aztán egy kicsit később irány: Vietnám. Ejj, de jó lett volna ott felnőni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hatvanas években még sehol se volt az SW. :D

Nem azt mondtam hogy a hatvanas években volt, hanem azt hogy ha akkor születtem volna kb. Az SW pont beleesne a tinédzserkorba. :P

 

És Vietnámba se küldenek 8 évesen, tudtommal.

 

Na mindegy, én szívesebben éltem volna akkor és ott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem utáltam őket, sőt, de néha rém cikinek éreztem régen :D

Én is szívesen hallgattam Modern Talking-ot, csak nézni nem bírtam őket. :D Sok lánynak kint lógtak a falán a Bravo posztereken, de nekem hányingerem volt ettől a két bájgúnártól. :D Nálam más lógott: Alphaville, Depeche Mode, Scorpions, A-Ha, no és persze SW. :)

 

 

Én nagyon szívesen nőtten volna fel mondjuk a hatvanas évek Amerikájában. Hippik, zene, Star Wars, awwww... Egyik hónapban Beatles koncert, utána Stones, The Who, majd lassan ACDC, Pink Floyd, Kiss..

A zenében az a jó, hogy kortalan és határtalan, visszarepít bármely korszakba és világba, amit az ember szeret. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.