Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

House

Spoiler:

:D Durva rész volt. Szegény Kutnert nem kellett volna ilyen durván kiírni a sorozatból. Azt eddig is tudtam, hogy valaki távozni fog az évadból meg a 7en tudtam meg, hogy miért távozott Kal Penn, de azt nem tudtam, hogy hogyan... :D

R.I.P. Kutner

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó a mostani krómnikkelsz. Van benne néhány dolog amit az esetleges folytatásban megmagyarázhatnak és továbbszövögethetnek de fel kell kötniük az alsógatyót az írókáknak ha jól akarnak ebből kijönni mert rendesen megkavarták az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nem semmi váltás :) Az én fantáziám is izgatja, hogy ennyiben marad-e a halála. Vagy folytatják a kavarást, vagy House doki komoly válságba kerül emiatt, és ezzel próbálnak színt vinni a karakterébe :D Vagy ilyesmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na bazz, tényleg nem volt semmi ez a Sarah Connor. :D Amit sejteni lehetett az bejött, de rendesen feldobták a végén a labdát. :) Ezek után gondolom ha nem is mogyoróval fognak harcolni a rajongók a folytatásért mint a Jericho esetében, de az tuti a stúdió udvara tele lesz anyacsavarral. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HOUSE

 

Spoiler:

Én abban reménykedem, hogy felcsap magándetektívnek pár rész erejéig, ezzel erősítve tovább a House - Sherlock H. párhuzamot. A nyomozás végén pedig valami megdöbbentő dologra is bukkanhatna, pl. hogy mondjuk Taub vagy 13-as többet tudott a haláláról, mint amit most megosztottak velünk. Vagy épp Wilson. Vagy bárki a csapatból. Én nagyon remélem, hogy ilyen irányba indulnak tovább.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Ez a nyomozósdi tetszik, de az már talán kevésbé jönne be, ha valaki a csapatból többet tudott volna. Max Wilson, de inkább valaki kívülálló. Így akár be lehetne hozni egy új mellékes karaktert is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Szerintem visszahozzák a kis magándetektívét House-nak és ő majd megoldja a problémát. Amúgy is volt szó egy spin-of ról amiben ő a főszereplő, tehát nagyobb hangsúlyt kéne fordítani neki az eredeti sorozatban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Simán hozta az utóbbi epizód a tökéletest. :)

 

Spoiler:

Walter nagyon kész volt :D Egész egyszerűen Noble sziporkázik ebben a szerepkőrben. A beszólásai párszor lefordítottak a székről. :D A kisrác egészen hátborzongató volt. És mekkora volt már az az összenézése a Megfigyelővel.

A Művész pedig mehetne főgonosznak a Dexter sorozatba. :D Jó kis karakter lenne oda is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Atlantisz 3. évad 7-es epizód Common ground

Az egyik legjobb rész , amit eddig láttam, csillagos ötös!!

Viszont a rasta hajú kemény legény, meg Teyla egyre zavaróbb tényező. Csak úgy a levegőben lógnak, nincs életcéljuk :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 5/21

Spoiler:

Úgy látszik, Kutner halálát mégsem boncolják tovább, és House sem került padlóra miatta sokáig. Viszont Cameron lökött, Wilson über volt :evil: . Szerintem a lagzival ér véget majd az évad :D Jah... és lehet, hogy azért House begolyózott :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Atlantisz 3. évad 7-es epizód Common ground

Az egyik legjobb rész , amit eddig láttam, csillagos ötös!!

Viszont a rasta hajú kemény legény, meg Teyla egyre zavaróbb tényező. Csak úgy a levegőben lógnak, nincs életcéljuk :evil:

A3. évadban nagyon rájuk jár a rúd, de a 4. évadban azért már nem fognak annyira a levegőben lógni (na azért nem lesznek annyira beleírva a történetbe, de nem fognak zavarni).

Ebben a Commonban találkozott Sheppard azzal a lidérccel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, érdekel valakit a Caprica pilot? Cicmax elkezdte fordítani, ha kész vele, megnézem :D Igaz, hogy elvileg a sorozat csak jövőre jön, de az én fantáziám izgatja, mit találtak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, érdekel valakit a Caprica pilot? Cicmax elkezdte fordítani, ha kész vele, megnézem :D Igaz, hogy elvileg a sorozat csak jövőre jön, de az én fantáziám izgatja, mit találtak ki.

Ugyanazok a szereplők lesznek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanazok a szereplők lesznek?

Nem ez egy előzménysorozat lesz, ami azt fogja elmesélni, hogyan tört ki az első cylon háború. Egyedül Bill Adama fog feltűnni, de még ő is gyerek (kamasz?) lesz. Ez főleg az Adama családról és egy másik családról fog szólni, akik megteremtik az első cylonokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A3. évadban nagyon rájuk jár a rúd, de a 4. évadban azért már nem fognak annyira a levegőben lógni (na azért nem lesznek annyira beleírva a történetbe, de nem fognak zavarni).

Ebben a Commonban találkozott Sheppard azzal a lidérccel?

Igen, ebben a részben. Most hogy így nézem, sajnálom, hogy csak 5 évadot élt meg az Atlantis, az SG-1 meg 10-et...

Melyik sorozat áll hozzád közelebb amúgy? SG-1 vagy Atlantis?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez egy előzménysorozat lesz, ami azt fogja elmesélni, hogyan tört ki az első cylon háború. Egyedül Bill Adama fog feltűnni, de még ő is gyerek (kamasz?) lesz. Ez főleg az Adama családról és egy másik családról fog szólni, akik megteremtik az első cylonokat.

Ez elég érdektelenül hangzik számomra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Dallas szintű családi sorozat lesz. Számomra érdektelen. Se Viperek, se egy kis csetepaté.... :D

Khm... torrent hozzászólások alapján egyáltalán nem lett rossz, pozitív csalódás a film :D Úgyis a saját szemmel győződök meg róla, hogy milyen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ebben a részben. Most hogy így nézem, sajnálom, hogy csak 5 évadot élt meg az Atlantis, az SG-1 meg 10-et...

Melyik sorozat áll hozzád közelebb amúgy? SG-1 vagy Atlantis?

Az SG-1. Jobban bejönnek a karakterek, sokkal jobban tetszik a CsKP díszlete, meg számomra érdekesebb a Tejútrendszer, mint a Pegazus-galaxis. Sajnos az SGA-ban bár a végére azért sikerült fejlődniük, sok minden hiányzik, ami az SG-1-ban benne van (változatosabb világok, jobban kidolgozott karakterek). Az SGA-t igazán a 3-4-5. évad alatt kedveltem meg, de leginkább az utolsó két évadban.

 

Ez elég érdektelenül hangzik számomra. :D

Számomra is.

 

Állítólag Dallas szintű családi sorozat lesz. Számomra érdektelen. Se Viperek, se egy kis csetepaté.... :D

Hogy családi sorozat, az erős túlzás. Megtartja a BSG drámaiságát. Engem leginkább az zavar, hogy a trailer alapján semmi sci-fi nem lesz benne. A BSG-ben Caprica csak madártávlatból volt sci-fis, közelről echte olyan volt, mint az amerikai nagyvárosok (a Hummer feltűnése meg biztosítékkivágós volt). Nos, Viperek, meg a többi űrhajó nélkül ez csak egy dráma lesz, hajszálnyi sci-fi beütéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Részlet Hugó Birodalmából:

Májsz a faterjának: - I am your son.

fater: - Nooooo!!!!!

:D

 

LaFlőr jól lecsapta azt a csákót. Vajon hogy fogja ezt a szitut megoldani.

Lehet hogy lesz egy pár nem túl kedves szava Májszhoz. :D

Az is érdekes lesz hogy Dani hogy került a tengeralattjáróra. Nem igazán lepett meg a felbukkanása.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.