Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

 

 

Engem ez az érzelemátvivős dolog a "Strange Days"-re emlékeztetett. Hasonlóról van szó benne csak valamilyen szerkentyűket is használnak hozzá.

 

 

 

Nem láttam azt a filmet. Viszont a film végi képet látva igen kíváncsi vagyok, hogy mikor aktiválódik Olivia és kezdi felgyújtani maga körül a világot. :D Hja, és, hogy majd ezek után hogy fog viszonyulni Walterhoz. Nomeg a párhuzamos világ katonái is ott lesznek. Ej-ej, komoly lesz itt a szitu kéremszépen. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nem láttam azt a filmet.

 

 

Én csak egyszer láttam és az is jó rég volt. Arról szól hogy lemezre mentik az emberkék érzelmeit és ilyenekkel üzletel egy csákó (Ralphi Fiennes) akihez olyan kerül ami akkor készült amikor kinyírtak valakit és onnantól a gyereknek egy perc nyugta sincs.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis cikk Nimoy Leó Frindzses szerepéről

 

A szezonzáró utolsó jelenetében fog feltűnni az öreg és állítólag az a rövidke is elég lesz ahhoz hogy rohadtul várjuk a folytatást és rohadtul meg akarjuk majd tudni hogy mit akar Livivel és hogy mi közük volt egymáshoz.

A kövi szezonba legalább két rész erejéig tér vissza de elképzelhető hogy több is lesz belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Ezen a részen kifeküdtem. :D Nagyon tetszett, a régi részek hangulatát idézte fel bennem.

Szegény House, remélem rendbe jön, mert lassan nekem is lesz már legénybúcsúm és hát valakinek meg kell szerveznie :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 5/22

Spoiler:

Phobos, ezek után én nem House-ra bíznám a legénybúcsút. Habár Te fiú vagy, neked tutira bejövős :D Na jó, csak vicceltem. Tényleg jó rész volt, ötletes Amber behozása is, de jó lenne, ha történne valami, amitől észre tér. Egyébként ezek alapján még nincs vége a Kutner-ügynek, legalább is annak valamilyen utólagos történése kéne, hogy House jobban legyen. Attól függetlenül szerintem a lagzival ér majd véget az évad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem a Csillagkapu tizedik évadát. :D Három igen érdekes és tetszetős részt tudnék kiemelni. Egyik amikor Carter átment a párhuzamos bázisra, aztán ott volt a jubileumi kétszázadik epizód, és végül az utolsó rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon frankó a heti Frindzs. Wal sziporkázgat, megfigyelős és véres cuccok is vannak benne. Csak Livi hugijának a magánéleti problémája olyan ami nem izgatott különösebben.

 

A LOST is ütős. Jó kis feladat vár a skacokra.

Spoiler:

Szegény Dani jól rácseszett. Őt is vihetik a többiekék gyógyulni. Izgis lesz ez a hidrogénes buli.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ideje már. Pár napja írtam is róla. Nem egy bizalomgerjesztő pali. :D

Hát nagyon kíváncsi vagyok a jellemére. :P A képregényben fiatal korukban egész jól kijöttek egymással Walterrel. :P Hatalmas lenne ha most, mint vetélytársak elkezdenének civakodni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oldalra rakták fel, ahonnan a filmet is szedtem, szóval azt nem tudom, hogy tudnám a linket megadnil (nem feliratos oldalra), így mailben lenne a legjobb. Priviben írj egy mail-címet, ahova küldhetem, és küldöm őket :clap:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívszédülést lehet kapni a Szökéstől.

Spoiler:

Szegény Lincoln, már ha tényleg így van minden. Ami azt illeti, rögtön lehetett tudni, hogy Michael nem hagyja majd cserben. Na de most hogy másznak ki már megint a slamasztikából??? És C. mi a fenéért lövette le az indiai pasit?? Végleg zavaros az egész, ráadásul ez a nagy családi drámázás nem jön be túlzottan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én máshonnan szedtem le, mert az opensubtitles behalt tegnap este... hát mit ne mondjak (HOUSE)

 

Spoiler:

Néztem nagyokat mind a 21, mind a 22-es rész során. Nagyon durva volt, ahogy felhozták Ambert, kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből az egészből...!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Á! Ez a rész nagyon ott volt. Főként a vége... Szerintem Ruby Lillith-nek dolgozik és nem az a cél, hogy leverjék Sam-ék Lucifert, hanem, hogy Sam legyen az, aki elhozza az Apokalipszist. Durva részek jönnek még, srácok :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.