Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tegnap marha nagyot röhögtem amikor Dexi a végéhez ért. Próbáltam Dexi helyébe képzelni magam hogy mit fog reagálni a bőgésre és ugyanazt mondtam ki mint amit ő még mielőtt kimondta volna. Szakadtam amikor két másodperccel később ő is kimondta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap marha nagyot röhögtem amikor Dexi a végéhez ért. Próbáltam Dexi helyébe képzelni magam hogy mit fog reagálni a bőgésre és ugyanazt mondtam ki mint amit ő még mielőtt kimondta volna. Szakadtam amikor két másodperccel később ő is kimondta. :o

 

igen az nagyon ott volt. komolyan én is átéreztem már a rész végére, és olyan fáradt voltam mint a dög. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végre rájöttem, hogy hol láttam már a főszereplő csávót. :o Az ellenség kapujában játszotta a komiszár elvtársat :D

Mindjárt sejtettem, hogy nem a Szerelmes Shakespeare, amúgy Oscaros alkotás, főszerepére emlékszel vissza :P:o No meg volt ő már Luther is, stb. Amúgy civilben "Voldi" tesója :D

 

Most hogy nézem a Heroes 4. részét, jut eszembe, hogy erős hiányérzetem van Mohinderrel kapcsolatban. Egyszerűen nem emlékszek rá, hogy mi lett vele. Valaki leírná nekem? :o

Passz, nekem sem rémlik, szó nélkül eltűnt a fickó. Azért jó lett volna róla pár mondat, mert így a karaktere a levegőben lóg.

Heroes

Spoiler:

Nem is tudom, valahogy nem igazán jön be eddig a Hiro-szál, szerintem nem tudnak mit kezdeni vele az írók, vagy csak most indul be majd. Eddig nem oké. A rész rendben volt, a vége valóban ütős :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fiús apukát meg épp a nyáron láthattunk a Rockhajó című filmben :o Eddig még mindig jó a sorozat, a gyerekekkel így kezd érdekesebb lenni.

 

House

Spoiler:

Nem tudom, mi lesz Chase-zel, de szerintem nem hagyják ezt annyiban. Vagy igen, és volt egy ilyen moralizálós rész is. Csak hogy ilyen is legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, beértem magam a Defying Gravity-vel, most már én is a 10. rész feliratára várok. Jól alakul ez a sorozat, nem értem, miért kellett az amiknak lelőni (na jó, valójában értem, már a pilottól elvárták, hogy mindent megmagyarázzanak, és nem mellesleg legyen olyan pörgős, hogy 10 perc alatt elmenjen a 45 perc... :D ).

Spoiler:

Kíváncsi leszek, Jen miért nem látja Bétát, meg, hogy Wassenfelderrel együtt miért nem halucinált. Most vagy nincsenek megbánt döntéseik, vagy Béta őket másra szánja, mint a többieket. Meg eleve, vajon mit tervezhet a Béta család? Az azért nem sok jót sugall, hogy a rossz emlékeket komálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Spoiler:

Jó kis rész volt. Nagyon tetszett, ahogy House csendben megfigyelt :) Ráadásul jó volt látni a régi csapatot újra együtt, de azért remélem, hogy 13 és Taub visszajön - megkedveltem, már Kutner halála is szíven ütött, nem lenne jó még egy csapattagot elhagyni -, Formant újra lefokozzák, Chase meg megy a dutyiba... vagy ha oda nem is, de azért valószínűleg kicsit ki fog akadni, elvégre ez a gyilkosság kicsit nehezen egyeztethető össze vallásos énjével. Az biztos, hogy lesz még ennek hatása, a House-ban ritkán történnek "legyen ilyen is" dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Spoiler:

Most láttam az új epizódot, nagyon-nagyon-nagyon tetszett! Amit House tett, az szívmelengető volt (úristen, House és egy ilyen szó kijelentő módban!), amit meg Foreman, az hatalmas ökörség. Hogy mondhatta az 13-asnak, hogy ez volt a jó döntés...?!

 

Úgy érzem, a készítők egyértelmű irányvonalat képviselnek: Taubékat kiírják (kiírták), a régiek pedig vissza, hogy ismét aktuális legyen a főcím. Taubot szerintem már nem látjuk feltűnni, 13-as pedig még egy-két részen keresztül fog szerepelni, aztán csáó, nekem ez a véleményem.

 

House nagyon nagyot változott, látszik, ahogy akar, fejlődik, szóval van remény a tartós változásra :lol:

 

Az epizód témája pedig nagyon durva, nekem nagyon tetszett, pláne James Earl játékával, ami fenomenális volt!

 

Egy kérdés: az a srác, aki a végén bemegy a hullaházba, az a fia gondolom. Ő akkor tűnik fel először a részben, vagy szerepelt már korábban is?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Akkor tűnt fel először.

Sajnos én is attól tartok, hogy Taubot már nem is látjuk többet, 13 meg szakít Formannal, és aztán végleg eltűnik. Ha csak le nem jár az az egy hónap, és House vissza nem hozza őket, még ebben lehet reménykedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Cameronról olvastuk, hogy megy a sorozatból, szóval szerintem azért szinte mindenkit nem lehet kiírni. Egyébként ti is megtaláltátok a feliratot a feliratok.org oldalon? Szerencsére oda felkerül másnapra, de az ncore-ra még aznap, van ott pár emberke, aki fordít a tagoknak :lol: Szerencsére, mert a hosszúpuskán ezer évig is várni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az opensubtitle-ről szedem le. A hosszúpuska és a supersubtitle szépen lassan kezd egy kalap sz*rt érni. Tisztelet a kivételnek, de úgy érzem, a feliratkészítők kezdenek ellustulni, ezzel arányosan nő a beképzeltségi indexük. Azzal nincs baj, hogy lassan készül el a felirat, egye fene, ők is élnek, de ha látják, hogy nem fog elkészülni belátható időn belül (jelesül az adott sorozat harmadik epizódjáig sem készül el az első rész felirata), akkor könyörgöm, miért nem lehet lepasszolni a munkát? Persze nem akárkinek, de annyi jó feliratozó lézeng a neten, csak kezd egyfajta belterjesség eluralkodni a nagyobb feliratos oldalakon. "Az én sorozatom, csak én fordíthatom" mottóval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

Spoiler:

A poén, hogy én már a 4. évad alatt is Woolsey-t jelöltem meg, mint lehetséges utódot (néhányan az Abydos Gate-en eztán számon kérték rajtam a lottó számokat, de az nem jött már össze :lol: ). Olyan kézenfekvő volt, és illet is a sorozathoz. És tényleg nagyon jó, csak kár, hogy így az utolsó évadra lépett csak be. Mondjuk anno ugyanezért sajnáltam Mitchell-t, Valát és Landry-t. Ráadásul amióta megszűnt az SG-1, őket crossover epizódokban sem láthattuk, és félek, hogy az SGA szereplőinek is ez lesz a sorsa. Oké, Woolsey és McKay még képbe kerülhet, de szvsz Sheppard, vagy Keller, netán Ronon és Teyla már nem fog cameot sem kapni az SGU-ban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

 

Spoiler:

Jó volt a második rész is az ötödik évadban :) Woolsey nekem mindig csak OSH marad. :D Nekem mindig ő fog először az eszembe jutni ha látom a színészt. :) Főleg most már a parancsnoki OSH :lol: Amúgy tényleg jó neki ez a feladat. :)

 

Felirat témában lassan én is egyetértek. Főleg, mert a Dexter csúszik vagy egy hetet. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felirat témában lassan én is egyetértek. Főleg, mert a Dexter csúszik vagy egy hetet. :angry:
Nem csak a Dexter a csúszós, hanem a CSI is. Lasha már szerdán kész volt a felirattal, de csak most tette fel... :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Ha nem nézed meg amiket beteszünk, akkor ne csodálkozz ha 1-2 dologról lemaradsz :angry:

Szvsz a spoilerrel van a gondja, jogosan. Én is zajonganék, de ezt véletlen pont olvastam (nem itt, bár itt is volt róla szó, de akkor már tudtam), sajnálatomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.