Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Spartacus

 

 

Azt a r*hadt....kérdem én, hová tudják ezt még fokozni?! Ez az epizód most benne van az első egyben :D

 

Spoiler:

Itt most aztán minden volt. Vagyis a szexet nélkülözték, de jó sok cicit mutattak a végén :D

Szóval, intrika, kegyetlen brutalitás, cselszővés, végső leszámolás...Hatalmas volt!

Crixusi szálat továbbra is remeknek találom. Marha nagy volt amikor a három csaj egyszere stirölte őt és közelről mutatták az arcukat. ;)

Asher és Barca közös nyomozása se volt semmi, node amit Batiatus művelt....! Sőt, a páholyban a végén tökre Palpatine jutott róla eszembe :D

Theotokelész hatalmas gall állat volt, de jól bírta. :D Spartacus és Crixus végül csak remek párost alkottak. :D

Jó volt ez az egész, eddig a legjobb.

Jöhetne már valami OST mert vagdosnék ehhez is klipeket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

 

Azt a r*hadt....kérdem én, hová tudják ezt még fokozni?! Ez az epizód most benne van az első egyben ;)

Remélem nem olyan mint a Fringe, amit a végletekig ajnároztál itt, aztán semmi különös. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem olyan mint a Fringe, amit a végletekig ajnároztál itt, aztán semmi különös. :D
A te ízlésed nem az én dolgom :D;)

Fringenél nem tudod, hogy mit hagytál ki. :D

Spartacusnál szintén :D

Szóval, ülj le, egyes :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ez volt a legjobb Spartacus rész.

 

Spoiler:

Megdöbbentem mikor a gyereket is megölette.Ez tényleg nem viccel.Ugyanakkor hatalmas dumái vannak.Annak is örülök, hogy Spartacus és Crixus közelebb kerültek egymáshoz(remélem nem halt meg a végén).Van egy olyan érzésem, hogy Crixus is benne lesz a rabszolga-lázadásban.Egyre keményebb sex-jelenetek vannak, az oral is belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spartacus 1x01-02 után...

 

Már egy ideje fent volt a gépemen, de még csak most jutottam el odáig, hogy megnéztem őket. Összességében jó unaloműző, de részemről semmi több. Érezhető a 300-feeling, a vér mennyiségével viszont már tényleg túlzásba estek. A szilikonmellű csajok az ókorban szintén érdekes volt, ahogy az erre a korra tudtommal még nemigen jellemző káromkodások is. Azon is mosolyogtam, hogy a szakadó hóban egy ember sem fagy meg az igen csak lenge öltözékében. A történet átlagos, túlságosan mélyen inkább nem mennék bele. Nem rossz, de újat sem nagyon mutatott. Az erotikát is soknak éreztem, persze egyáltalán nem zavart. :D Lehet, hogy az ókorban a szex is csak unaloműzés volt. ;)

Részemről egyszer nézős darab, talán ha leadták az összes részét ledarálom. Aki emlékszik 1-2 alapdologra a törikönyvekből, azt úgysem érheti nagy meglepetés a sorozat végén. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ez volt a legjobb Spartacus rész.

 

Megdöbbentem mikor a gyereket is megölette.Ez tényleg nem viccel.Ugyanakkor hatalmas dumái vannak.Annak is örülök, hogy Spartacus és Crixus közelebb kerültek egymáshoz(remélem nem halt meg a végén).Van egy olyan érzésem, hogy Crixus is benne lesz a rabszolga-lázadásban.Egyre keményebb sex-jelenetek vannak, az oral is belefér.

Spartacus

 

 

A történelem szerint nem fog meghalni, mert együtt törnek ki Capuából és csak később kerülnek ismét szembe, nézetkülönbségek miatt. :D Szét is fognak válni. De ez a történelem része, hogy a sorozat mennyiben változtat ezen, az más kérdés. ;)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Spoiler:

A történelem szerint nem fog meghalni, mert együtt törnek ki Capuából és csak később kerülnek ismét szembe, nézetkülönbségek miatt. :D Szét is fognak válni. De ez a történelem része, hogy a sorozat mennyiben változtat ezen, az más kérdés. ;)

 

 

Szinte csak arra emlékszem történelem órákról, hogy Spartacus egy rabszolga volt az ókori Rómában aki egy rabszolga-lázadást vezetett.Az ókor története nem igazán érdekelt sosem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte csak arra emlékszem történelem órákról, hogy Spartacus egy rabszolga volt az ókori Rómában aki egy rabszolga-lázadást vezetett.Az ókor története nem igazán érdekelt sosem.
Nekem is utána kellett nézni pár dolognak ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem történelemből a II. világháború és az ókori görögök mellett Róma volt a kedvencem (amit jól jellemzett, hogy ebben a három témakörben kaptam csak hármasnál jobb jegyeket :peace: ), szóval már csak azért is tetszik ez a sorozat, és nem is mutat túl sok újat, már ami a történelemből vett dolgokat illeti.

És ez a rész iszonyúmocskosanistenesenbaromi jó volt!

Spoiler:

A végső csatánál már majdnem kezdtem csalódott lenni. Ennyi lett volna a Halál Árnyéka? Pedig milyen "szép" volt. Erre felkölt a rohadék. Utána kezdte csak. Hát bazz, egy terminatort könnyebb lehet lenyomni. Nem csoda, hogy ez a harc elnyerte az istenek tetszését is. Visszaküldték a démont az alvilágba, ez a minimum.

Szegény Craxus, jól megszívta, mondjuk hülye volt, kellett neki egyedül harcolnia. Oké, segített Spartacusnak, de ez nem fog sokat számítani, max Spárti szemében. Amúgy nem semmi a jelenet, mikor Crax tömködi vissza a kifelé igyekvő beleit. Nem pepecselnek ebben a sorozatban. Ilyen naturális szériát talán még nem is termett a hátán a Föld. Csodálom, hogy még nincs körülötte botrány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, jól látom, ennyire bejön a Spartacus? :D

 

Én azon csodálkoznék ha itthon valamelyik csatorna le merné adni. A Starz tuti megütötte ezzel a főnyereményt, mégha egy kis, előfízetéses csatornáról is van szó. :peace:

 

Spoiler:

A végső harcán én is csak pislogtam, hogy ilyen gyorsan leküldték a főldre azt az állatot, de miközben ünnepeltették magukat Spartacusék, számítottam rá, hogy nem ennyi volt az egész :P Mondjuk öt perc volt hátr a filmből, de szerintem remekül megoldották, hogy színvonalas küzdelem legyen belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, jól látom, ennyire bejön a Spartacus? :peace:

Legalábbis ez a rész most nagyon ütött, bár nem mondanám, hogy az előzőek nem tetszettek. Nem lesz a kedvencem, de az tuti, hogy ez is bekerül a sorozatos gyűjteményembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Ilyen naturális szériát talán még nem is termett a hátán a Föld. Csodálom, hogy még nincs körülötte botrány.

 

Erről most beugrott ez a cikk ami a szexista jelenetekről szól. Nagyjából annyi a lényege hogy a manusoknak műmicsodát csináltak amit ha akartak hordtak ha akartak nem és hogy valami hártyát használgatnak ahhoz hogy elválassza a színészeket egymástól a szexelős részek forgatásakor így nem érnek igazán egymáshoz.

 

 

 

A végső harcán én is csak pislogtam, hogy ilyen gyorsan leküldték a főldre azt az állatot, de miközben ünnepeltették magukat Spartacusék, számítottam rá, hogy nem ennyi volt az egész :peace:

 

 

Én is így voltam vele. Ahogy kiterült rögtön gondoltam hogy felkel és jár. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről most beugrott ez a cikk ami a szexista jelenetekről szól. Nagyjából annyi a lényege hogy a manusoknak műmicsodát csináltak amit ha akartak hordtak ha akartak nem és hogy valami hártyát használgatnak ahhoz hogy elválassza a színészeket egymástól a szexelős részek forgatásakor így nem érnek igazán egymáshoz.

Ez érdekes cikk, köszi Rog. Mondjuk nem is csodálom, néha azért túlmennek azon a határon, amit szerintem normális ember már színjáték címén képtelen lenne megtenni. Pl. a homokos jelenetek, vagy mikor Craxus és Spartacus egy szál semmiben estek egymásnak. Meg hát azért na, szexjelenetet sem lehet semmi fölvenni több tucat ember és kamera előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.