Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jaj ez a mostani Lost amit nézek hatalmas volt :P Hurley és a Birodalom visszavág :):D :D

Miles-al marha jó párost alakítanak :P

Pont most néztem meg én is azt a részt. És bár szerintem az évad leggyengébb része volt, még így is hatalmas. Eddig kétség nélkül a legjobb évad.

Hurley nagy arc, és tetszettek itt is a párhuzamok!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most néztem meg én is azt a részt. És bár szerintem az évad leggyengébb része volt, még így is hatalmas. Eddig kétség nélkül a legjobb évad.

Hurley nagy arc, és tetszettek itt is a párhuzamok!! :D

Nekem ezek a messze legjobb részek, amikor lökik a sódert egymásnak :o Azt már unom, hogy részeken keresztül, hol feltámad valaki, hol nem. Az már fantáziátlan. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tutkó a heti LOST. Végre a polgármester múltját is megismerhettük.

 

Spoiler:

Az a szoborledöntés érdekes eset. Elkapta egy szuperhullám a hajót és hozzávágta a szigethez? :D

A szőke Waltot meg jól lógva hagyták. Az is kiderülhetne már hogy az kicsoda. Netán Jakab fiatalkori énje? :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd írd meg hogy tetszett az 5. évad fináléja. Nem gyenge egy rész, pláne a nyitójelenete.

Na jól van akkor eltaláltam. :D Tényleg durva jelenet volna, nekem leesett az állam akkor. :D

A finálé után meg persze, hogy írni fogok. Jópáran mondták már, hogy le fogok petézni... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék végre megszabadulni a Doktor House első két évadától. Eredeti magyar DVD, az állapotuk olyan, mintha megjelenéskor megvetted volna, egyszer megnézted, aztán felraktad a polcra és felé se néztél többet, csak párszor néztél bele. Pár lemezen van néhány enyhe karc, valamint az első évad doboza javítva van kicsit. Ár: 3500 Ft évadonként. (Újonnan 7-8 rugó.) Privátban vagy e-mailben keressetek, képekkel is szolgálhatok.

 

Remélem, nem gond, hogy ezt beírtam ide. Hátha valakit érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A LOST legjobb részét láthattuk.

 

Spoiler:

Szinte már mindent tudunk, és abban igazam lett, hogy a fekete füst el akarja hagyni a szigetet. Már csak kettejük eredetét és motivációit kell megtudnunk. Tényleg olyan, mintha a füst lenne a sátán. Azzal kísérti meg az embereket, amit a legjobban szeretnének. Jacob pont az ellentettje. Richard szívszorító története pedig telitalálat. És azt is megtudtuk, hogy a szobrot kik kaszálták le. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tutkó a heti LOST. Végre a polgármester múltját is megismerhettük.

 

 

Az a szoborledöntés érdekes eset. Elkapta egy szuperhullám a hajót és hozzávágta a szigethez? :D

A szőke Waltot meg jól lógva hagyták. Az is kiderülhetne már hogy az kicsoda. Netán Jakab fiatalkori énje? :D

 

 

Szőke Walt? Ezt most nem vágom. Ki is volt ő?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szőke Walt? Ezt most nem vágom. Ki is volt ő?

 

 

Az a kiscsákó aki egyszercsak megjelent az ál Locke és Dzsimbó orra előtt. A kopasz még meg is lepődött rajta.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 5x14

Spoiler:

neeee omg mekkora rész volt ez is. Daniel neeeee. Korán sem volt a kedvenc szereplőim között, na de így meghalni. Viszont akkor nem értem miért küldte vissza az anyja hiszen igazából dolga nem nagyon volt. Vagy talán csak mert így kellett történnie? Hmm. És bakker Jamesék is lelepleződtek...áááá. Mi lesz itt még, és már csak 3 rész a végéig. Tovább kéne utána néznem angolul mi? főleg hogy most mind azt írjátok, itt a legjobb rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a mostani részben volt? Még mindig nem rémlik semmi.
Korábbiban volt.

Spoiler:

Dzsimbó elment a többiekék házába a kopasz meg ott találta és akkor állította maga mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábbiban volt.

Spoiler:

Dzsimbó elment a többiekék házába a kopasz meg ott találta és akkor állította maga mellé.
Ja akkor azért nem rémlik. De ki az a Dzsimbó? :D Ezt a kefés tájszólást a fene se érti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a jelenet még mindig nem rémlik. :D Azért meglátszik, hogy nem vagyok akkor fan. :D
Most majd lehet hpgy fog. 00:50-től. :o

 

Amúgy én se vagyok nagy LOST fan. Megnézem az aktuális részt és törlöm is lefele aztán ha adják valamelyik adón akkor bele-belenézek. Mostanában az AXN-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST 6x09

 

Tényleg az évad eddigi legjobbja volt, bár én az előző rész végén elcsattant cliffhanger folytatását vártam.

Spoiler:

Ilyen sem nagyon volt még, hogy a rész 90%-a flashback volt, de bejött, miután már nagyon rég érett egy Richard-centrikus rész. Végre számos kérdéses dologra fény derült, mint például Richard "eredete" és szigeten betöltött szerepe. Így már a 6x02-es "Jó látni a láncaid nélkül" dolgot is értem. Durva, ahogy a Füst Ördög módjára manipulálja az embereket. Tetszett, hogy valahára a válaszok is érkeztek, nem csak a rejtélyek. Jacob borospalackos hasonlata hatalmas volt... a zárókép pedig még szebb. :D

Az még nem tiszta egyszeri nézés után, hogy Richard végül is visszament a partra Ilanaékhoz, vagy továbbra is csatlakozni akar a Füsthöz.

Ez a Sziget=Pokol hasonlat is érdekes, de szerintem csak a Füstre érvényes, aki valamiért nem tud elszabadulni a szigetről.

Az pedig már egyre biztosabb, hogy Jacob "utóda" Jack lesz. Akkor viszont mi lesz a másik 5 emberrel? Meghalnak?

Túl vagyunk az évad felén, de egyre jobban várom a végkifejletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem az ötödik évadot. :D

Szerencsére elég mozgalmas részek voltak, bár némi bizonytalanságot azért érzek a koncepcióba. Kíváncsi leszek, hogy raknak rendbe majd mindent, viszont továbbra is feleslegesnek érzem az első két évad vontatottságát, hiszen a folytatásban pont azt tudtuk meg a szereplők múltjából ami igazán fontos. Na most jó nagy szünet a hatodik évadig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rog, így már világos. :D

 

 

LOST 6x09

 

Tényleg az évad eddigi legjobbja volt, bár én az előző rész végén elcsattant cliffhanger folytatását vártam.

 

 

Ilyen sem nagyon volt még, hogy a rész 90%-a flashback volt, de bejött, miután már nagyon rég érett egy Richard-centrikus rész. Végre számos kérdéses dologra fény derült, mint például Richard "eredete" és szigeten betöltött szerepe. Így már a 6x02-es "Jó látni a láncaid nélkül" dolgot is értem. Durva, ahogy a Füst Ördög módjára manipulálja az embereket. Tetszett, hogy valahára a válaszok is érkeztek, nem csak a rejtélyek. Jacob borospalackos hasonlata hatalmas volt... a zárókép pedig még szebb. :D

Az még nem tiszta egyszeri nézés után, hogy Richard végül is visszament a partra Ilanaékhoz, vagy továbbra is csatlakozni akar a Füsthöz.

Ez a Sziget=Pokol hasonlat is érdekes, de szerintem csak a Füstre érvényes, aki valamiért nem tud elszabadulni a szigetről.

Az pedig már egyre biztosabb, hogy Jacob "utóda" Jack lesz. Akkor viszont mi lesz a másik 5 emberrel? Meghalnak?

 

Túl vagyunk az évad felén, de egyre jobban várom a végkifejletet.

 

 

Lehet, hogy Jack lesz az utóda, de akkor mi lesz Jacobbal? Jack egyébként se tűnik túl letisztultnak a feladathoz. Nem tudom, hogy fog arra a szintre elérni amire Jacob.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Lehet, hogy Jack lesz az utóda, de akkor mi lesz Jacobbal? Jack egyébként se tűnik túl letisztultnak a feladathoz. Nem tudom, hogy fog arra a szintre elérni amire Jacob.

 

 

 

Szerintem Jacob továbbra is a Szigeten fog maradni szellemként (?) és segíti (talán Hurley-n keresztül) az "új Jacobot", de az már egyértelmű, hogy a jelöltek közül fog kikerülni az utód.

 

Minden esetre még 1-2 ilyen magyarázós részt szívesen vennék. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú, nagyon odavágott az eheti LOST...

Spoiler:

Egyébként, Darth Sky volt már ilyen korábban is, hogy az egész epizód egy nagy visszaemlékezés volt, csak már nem emlékszem, hogy melyik volt az. Valamelyik korábbi évadban volt rá példa, azt hiszem...

Eleinte nem volt olyan izgalmas a rész, inkább csak érdekes. Az első pofon Magnus Hanso nevének hallatán ért. Ugyanis az Alvar Hanso volt az az ember, aki megalapította a Hanso Foundationt a hatvanas években, ami pedig pénzelte a Dharma Initiative-t. A Sziget céljára végül fény derült, egyébként nekem is ez volt a nagy tippem, hogy nem a Szigetet kell megmenteni a világtól, hanem a világot a Szigettől... Pontosabban attól, aki ott tartózkodik, a fekete ruhás férfitól... Elképesztő a hasonlóság Titus Welliver és Terry O'Quinn arcjátéka között. Egyszerűen zseniális, ahogyan megjelenik John Locke, ami igazából csak egy burok, (Tiszta Surrogates... :D) de amikor a szemébe nézel, akkor a fekete ruhás férfit látod magad előtt. Bár, szerintem csak én vagyok egyedül így ezzel... :D Kiderült, hogy hogyan dőlt le szobor, és hogy hogyan került egy ilyen b*szott nagy hajó a dzsungel közepére. És hogy Richard... Pardon, Ricardo valójában ugyanolyan tudatlan, mint bármelyik másik túlélő, csak egy kicsit régebb óta él itt. Viszont arra már kíváncsi lennék, hogy a fekte ruhás férfi miért nem tudja önkezűleg megölni Jacobot, miért van szüksége más emberekre ehhez, (Holott amikor még Jacob nem halt meg simán belerúgta a tűzbe, ergó ő is simán megtehette volna) és miért csak azzal a titokzatos késsel képes erre? Én kezdem úgy érezni, hogy nem ők a jéghegy csúcsai... Van náluk egy sokkal nagyobb hatalom is Szigeten, aki annak a titokzatos szőke kisfiúnak az alakjában jelent meg... Jacob a fény, Locke pedig a sötétség... De kell lennie valakinek, aki ügyel a kettejük közötti egyensúlyra... Mert ugyebár ott volt abban a barlangban, ahová Locke és Sawyer lemásztak, egy mérleg... Volt rajta egy fehér, és egy fekete kő... Számomra teljesen egyértelmű, hogy kit jelképez az a két kő, de kell valaki, aki jelképezi a mérleget is, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú, nagyon odavágott az eheti LOST...

 

Egyébként, Darth Sky volt már ilyen korábban is, hogy az egész epizód egy nagy visszaemlékezés volt, csak már nem emlékszem, hogy melyik volt az. Valamelyik korábbi évadban volt rá példa, azt hiszem...

Eleinte nem volt olyan izgalmas a rész, inkább csak érdekes. Az első pofon Magnus Hanso nevének hallatán ért. Ugyanis az Alvar Hanso volt az az ember, aki megalapította a Hanso Foundationt a hatvanas években, ami pedig pénzelte a Dharma Initiative-t. A Sziget céljára végül fény derült, egyébként nekem is ez volt a nagy tippem, hogy nem a Szigetet kell megmenteni a világtól, hanem a világot a Szigettől... Pontosabban attól, aki ott tartózkodik, a fekete ruhás férfitól... Elképesztő a hasonlóság Titus Welliver és Terry O'Quinn arcjátéka között. Egyszerűen zseniális, ahogyan megjelenik John Locke, ami igazából csak egy burok, (Tiszta Surrogates... :D) de amikor a szemébe nézel, akkor a fekete ruhás férfit látod magad előtt. Bár, szerintem csak én vagyok egyedül így ezzel... :D Kiderült, hogy hogyan dőlt le szobor, és hogy hogyan került egy ilyen b*szott nagy hajó a dzsungel közepére. És hogy Richard... Pardon, Ricardo valójában ugyanolyan tudatlan, mint bármelyik másik túlélő, csak egy kicsit régebb óta él itt. Viszont arra már kíváncsi lennék, hogy a fekte ruhás férfi miért nem tudja önkezűleg megölni Jacobot, miért van szüksége más emberekre ehhez, (Holott amikor még Jacob nem halt meg simán belerúgta a tűzbe, ergó ő is simán megtehette volna) és miért csak azzal a titokzatos késsel képes erre? Én kezdem úgy érezni, hogy nem ők a jéghegy csúcsai... Van náluk egy sokkal nagyobb hatalom is Szigeten, aki annak a titokzatos szőke kisfiúnak az alakjában jelent meg... Jacob a fény, Locke pedig a sötétség... De kell lennie valakinek, aki ügyel a kettejük közötti egyensúlyra... Mert ugyebár ott volt abban a barlangban, ahová Locke és Sawyer lemásztak, egy mérleg... Volt rajta egy fehér, és egy fekete kő... Számomra teljesen egyértelmű, hogy kit jelképez az a két kő, de kell valaki, aki jelképezi a mérleget is, nem?

 

LOST

 

 

 

Most, hogy így írod, mintha egy Desmond centrikus részben (3x08) lett volna szintén flashback túlsúly, de hirtelen nem rémlett.

Ha már a szobor ledöntésénél tartunk, szerintem az az egyik legfőbb negatívuma ennek a résznek. Hiszen hogy tud ledönteni egy nagyrészt fából épült hajó egy kb. 35-40 méteres kőszobrot? (még ha üreges is) Azt pedig nehéz elképzelni, hogy a hullám döntötte le, mivel egy ilyen magasságig felemelkedő vízoszlop könnyedén a víz alá süllyesztette volna a szigetet.

Szerintem a mérleg kiléte nagyon egyszerű, éppen ezért várok valami csavart ezzel kapcsolatban. Tegyük fel, hogy MIB=Lucifer, aki a Sziget=Pokol foglya, a testvére(?) Jacob pedig Mihály arkangyal, akinek a kiszabadulását kell meggátolnia. Ezek után a leglogikusabb, legkézenfekvőbb magyarázat az, hogy a mérleg=Isten.

Bár ez az elméletem ott bukik meg, hogy ha tényleg Jacob a neve, nem lehet arkangyal sem, tehát Lucifer testvére. Kíváncsi vagyok, hogy oldják meg az írók a végére, de bízom benne, hogy nem olyan "egyszerű" a magyarázat, ahogy felvázoltam.

Az a szőke kis srác pedig szerintem Jacob fiatalabb korában. Erre utal a MIB-nek tett megjegyzése is: "Ismered a szabályokat..."

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túlvagyok a One Piece második évadán is... Az elsőhöz képest szinte már pofátlanul rövid volt. :D Nagyon megindító volt Laboon, az óriásbálna története, és egyben poénos is Crocusnak köszönhetően. :D Aztán jött a Whiskey Peaken és a Little Gardenen játszódó fejezetek... A sorozat továbbra is tartja azt a minőségi színvonalat, amit eddig... Alvida és Buggy után már úgy voltam vele, hogy nem fogok fennakadni az ilyen idióta főgonoszokon, de a Baroque Works kódnévre hallgató ügynökei még a szokásosnál is idétlenebbek. Most hagyták ott az óriások szigetét, és elindultak Arabasta felé... De persze útközben tesznek majd egy kis kitérőt, és felszedik Tony Tony Choppert... :o A Coby és Helmeppo szálat feleslegesnek tartottam egy kicsit...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ők később jóval később még újra fognak szerepelni, és hidd el jobb ha megszereted Buggyt és a BWorks-ös ügynököket is! :D

De hát ja, a Chopperes részek is marha meghatóak, és utána tényleg már jön a Croco! :D

Tegnap néztem meg a One Piece 8as filmet, ami a Arabasta részeket sűríti másfél órába, szóval jó volt újranézni! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt ez a Róma 1x11 :) Végén tiszta Sparta feeling ahogy Titus Pulo nekiesett a gladiátoroknak :P

Naaa megmondtam hogy be fog az a rész jönni. TIZENHÁRMAS!!!! :P

 

Karrde: Érdekes, azt írják, hogy a 24ben a mostani meg előző rész az évadmélypontja volt, csak néztem hogy miről beszélnek, de a mostanit még nem láttam szóval nem nyilatkozhatok.

 

És itt van pár spin off poster, ha vége lesz a Lostnak. :D

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/03/25/min...ehet-folytatni/

Plusz még egy:

tumblr_kzhr5jNMfN1qb49c0o1_500.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.