Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Naaa megmondtam hogy be fog az a rész jönni. TIZENHÁRMAS!!!! :)
Megnéztem az utolsó részt is. Remek volt végig, igaz komolyabb harcok nélkül :D Remélem a második évadban azért már törődnek a kellő vérmennyiséggel :P :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az utolsó részt is. Remek volt végig, igaz komolyabb harcok nélkül :P Remélem a második évadban azért már törődnek a kellő vérmennyiséggel :P :P

Hát erre ne nagyon számíts... :D

Viszont pótolhatod a Spartával a vérigényedet. :P

 

De akkor is ez a legjobb rész az egész sorozatban! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már muszáj írnom a Lostról szinte részenként mert annyira marha jók. :P

5x15

Spoiler:

Rohadt nagy rész volt. John szála ismét verte a nagy átlagot, ahogy elküldte magát a magátba, hogy meg kell halnia. Wow, nem lehetett könnyű. És az is fura, hogy a sziget nem csak a múlta ugrott, hanem úgy tűnik a jövőbe is. Imádom Richard Locke és Linus triot. Alpert nagyon szuper karakter, főleg mert marhára misztikus. Mindenhol ott van, és mégsem öregszik, és bár szinte a sziget minden részét ismeri, mégsem ő a főnök. Érdekes. Az pedig hogy a doki fel akarja robbantani a bombát, nem igazán értem és szerintem ebből lesz itt a baj. És mi a túróért küldik haza Jameséket???

És locke miért akarja megölni Jacobot???? áááá csupa kérdés. :P Mikor lesz már holnap. Attól tartok ezt már csak fokozni fogják a köv 2 részben, és akkor meghalok, mert muszáj lesz angolul tovább néznem, nem bírom ki, hogy ne. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony muszáj lesz tovább nézni kudar. :D Dumálnunk kell róla. :P

Komolyan még csak pár hete nézem, de már most érzem, hogy hiányozni fog ez a sok elveszett. :P

Meg a sziget is, kicsit olyan mit Pandora. Elérhetetlen rejtélyes és veszélyes hely. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan még csak pár hete nézem, de már most érzem, hogy hiányozni fog ez a sok elveszett. :P

Meg a sziget is, kicsit olyan mit Pandora. Elérhetetlen rejtélyes és veszélyes hely. :)

Szerintem ne várj a hátralévő részekkel, nézd meg ma őket. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ne várj a hátralévő részekkel, nézd meg ma őket. :P

Ááá jó így szenvedni. :P Meg készítem fel magam a heten 1 részre... :D

De most ha belegondolok, pontosan 2 hét múlva érlek utol titeket, ha tartom a napi 1 részt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle: azt a büdös édes jó... Ezt nem hiszem el, ilyen a mesében sincs!

Spoiler:

Mi a franc? Kinyírták Beckettet? De akkor én fejjel megyek a falnak. Azt a büdös! Utoljára akkor sokkolt így egy sorozatepizód vége, mikor az NCIS-ben fejbe lőtték Kate-t. Amúgy eddig talán a legjobb rész, rengeteg poénnal, de ez a vége... Azt a kibeb*szott édes anyját, durva! De csak nem ölték meg, hisz a háttértörténetét még csak most kezdték el... Nem lehet.

Amúgy az se rossz, hogy így találkozott Beckett és Castle, hogy valaki Castle könyvéhez köthetően gyilkolt. Csak nem így ér véget... bazz... az már most tuti, hogy nem fogom megvárni jövő héten a feliratot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Érdekes, azt írják, hogy a 24ben a mostani meg előző rész az évadmélypontja volt, csak néztem hogy miről beszélnek, de a mostanit még nem láttam szóval nem nyilatkozhatok.

Én is csak nézek ezen :P

 

Pedig ahol legionáriusok vannak ott legyen harc is :P Eddig a politikai cselszövések voltak előtérbe, most már jöhetnek a harcok :P

Akkor csalódás lesz a második évad, elvégre Octavianus sztorija minden, csak nem harc, de politika minden mennyiségben :D De hát ismerjük őt a töri óráról, szóval az ő harctere a politika :P

 

Dzséjt, Karrde csoda, de van felirat a Castlehöz. :P

Nocsak :) De most már nekem késő, sajna csak holnap tudom megnézni két sportközvetítés között :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak :) De most már nekem késő, sajna csak holnap tudom megnézni két sportközvetítés között :P

 

Hiba mert mint láthatod Dzséjt bevezetőjéből, talán a legjobb rész volt az eheti!! :D

castle 2x17

Spoiler:

Oltári jó rész volt tényleg csak sasoltam mennyire minden ki volt dolgozva, és sejtettem én a végén, hogy ez így túl egyszerű. Aki veszi a fáradtságot és lecsapatja más újat az nem hagyja magát csak így elkapni.

Az meg persze vicc, hogy megölte beckettet, talán a lehetséges pasijánál volt és úgy a lakása robbant fel vagy nem tudom, de az biztos, hogy nem volt ott. Vagy csúnya égési sérüléseket szerzett. :P Hát ez az évad alapban veri az elsőt, de ez a színvonal maradjon! :P

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

Spoiler:

Tuti, hogy a lakásán volt, hiszen megszólal a "Viszlát, Nikki" felvétel, amit csak az ő lakásán helyezhetett el. És Castle telefonján keresztül is lehetett hallani egy pillanattal a robbanás előtt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Az a baj hogy csak kacifántos ötleteim, kifogásaim vannak hogyan élhette túl, pl a telefon mondta be, de a bomba a lákásán volt...na jó rohadt élet legyen már jövő hét. Kate nem halhatott úgy meg hogy Rick még nem kapta el... :P

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nekem csak egy épkézláb ötletem van. Halálos fegyver után szabadon beleugrott a kádba. Ahogy néztem a zuhanyzós jeleneteit - és sikerült a sziluettjén kívül másra is koncentrálnom :P - fel is tűnt, hogy az is öntött vaskád, mint a Halálos fegyver 2-ben. Az kibír egy robbanást. Ezen kívül más alternatívát pillanatnyilag nem látok, csak azt, hogy Kate meghalt... De az nem lehet :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nap egy piros betűs ünnepnap. 6 hét után végre újra van Supernatural :P

Jó, hogy szólsz, teljesen kiment a fejemből. :) Már töltöm is...

Ez van, ha 2-3 rész után több hónapos szünetek vannak. :P

Talán lesznek olyan kegyesek a CW-sek, hogy a maradék 8 részt lenyomatják normál, heti bontásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 5x16

OMG egy szuper finálé előtt

Spoiler:

Hát minden adott egy jó kis fináléhoz. Jackéknél a bomba robbantásra részen, ami elvileg eltörölné az egész eddig történteket. John és Ben épp Jacobhoz tart hogy megöljék, ami gondolom nem lesz egy egyszerű dolog hisz ő is már legalább 300 évesnek kell hogy legyen, és még ez benne a legkisebb.Szóval ő már előre tudta, hogy kik fognak majd lezuhanni. Most vagy ő is időutazó, vagy tényleg vmi szuperképességek birtokosa. Jajj nagyon kíváncsi vagyok mi lesz itt. Ja megpersze ott vannak a jófiúk, akik szerintem szintén Jacobot keresik, talán egy atombombával? :P Túl egyszerű lenne. :P Na de majd holnap meglátom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 5x16

OMG egy szuper finálé előtt

Spoiler:

Ja megpersze ott vannak a jófiúk, akik szerintem szintén Jacobot keresik, talán egy atombombával? :P
Abban a ládában négy kő van. Vagy nincs. :P Tegnap este ötödik elemet néztem és ezt a poént most nem bírtam kihagyni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.