Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Oldie: Nagyon jól leírtad a Sparta lényegét. :) Én sem hittem ,hoyg amikor a lelkesedésedre elkezdtem nézni, hogy a legjobb sorozatnak fogom tekinteni.Batiatushoz képest Jockey papa egy szentszűz.Azt sem gondoltam volna, hogy kigyúrt férfiakra azt fogom mondani, hogy zseniális színészek.Ha megjelenik Magyarországon meg is fogom venni.

Viszont nem mehetünk el amellett, hogy szerintem nem lesz 2.évad.Itt rákról van szó nem nátháról, ami talán évekig fognak kezelni és Whitfield is le fog gyengülni.Vagy esetleg egy másik színészt választanak.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Nagyon jól leírtad a Sparta lényegét. :) Én sem hittem ,hoyg amikor a lelkesedésedre elkezdtem nézni, hogy a legjobb sorozatnak fogom tekinteni.Batiatushoz képest Jockey papa egy szentszűz.Azt sem gondoltam volna, hogy kigyúrt férfiakra azt fogom mondani, hogy zseniális színészek.Ha megjelenik Magyarországon meg is fogom venni.

Viszont nem mehetünk el amellett, hogy szerintem nem lesz 2.évad.Itt rákról van szó nem nátháról, ami talán évekig fognak kezelni és Whitfield is le fog gyengülni.Vagy esetleg egy másik színészt választanak.

Én úgy tudom, hogy a korai felismerésnek hála gyógyítható, akárcsak Hallnál ( Dexter). Tény és való, hogy még a gyógyulása esetén is kell minimum három-négy hónap, hogy edzettségében visszanyerje "régi" önmagát Whitfield. Én merem remélni, hogy még idén meggyógyul. :D

Amire viszont nagyon kíváncsi leszek az az, hogy milyen új arcokkal fognak majd feltűnni a második évadban. Főleg Cassus esetében....

 

Spoiler:

John Hannaht nehéz lesz pótolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy a korai felismerésnek hála gyógyítható, akárcsak Hallnál ( Dexter). Tény és való, hogy még a gyógyulása esetén is kell minimum három-négy hónap, hogy edzettségében visszanyerje "régi" önmagát Whitfield. Én merem remélni, hogy még idén meggyógyul. :)

Amire viszont nagyon kíváncsi leszek az az, hogy milyen új arcokkal fognak majd feltűnni a második évadban. Főleg Cassus esetében....

 

Spoiler:

John Hannaht nehéz lesz pótolni.

 

 

Remélem igazad lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fogják keresztre feszíteni. Az csak egy legenda
Ja azt már 18 éve tudom. Emlékeim szerint a töri könyv azt írja hogy harcmezőn esett el és rengeteg sebből vérezve is küzdött amíg bírt. Feszítésre nem emlékszem belőle. Utána akartam olvasni de nem találtam meg azt a könyvet. Annyira annak a szavára se lehet adni de azt a verziót már jobban el bírom fogadni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja azt már 18 éve tudom. Emlékeim szerint a töri könyv azt írja hogy harcmezőn esett el és rengeteg sebből vérezve is küzdött amíg bírt. Feszítésre nem emlékszem belőle. Utána akartam olvasni de nem találtam meg azt a könyvet. Annyira annak a szavára se lehet adni de azt a verziót már jobban el bírom fogadni.

Jól emlékszel. A Silarus folyó mellett esett el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha valakire akkor őrájuk aztán nem lehet mondani, hogy mű nők lennének :D
TV -ben és promo képeken mindenki szép. :D Akkor oké a dolog, amikor reggel felébred melletted és nem egy másik nőt látsz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, ez a trailer nagyon ott van... :D Én annak idején nagyon vártam a POTC3.-at, szóval rongyosra néztem a trailerét, ezért ismerős volt benne minden jelenet. :D A legjobban a Sanji "marry me" beszólása, és a Zoro Vs. Mihawk párbaj tetszett benne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TV -ben és promo képeken mindenki szép. :D Akkor oké a dolog, amikor reggel felébred melletted és nem egy másik nőt látsz. :D
A helyzet az, hogy ők smink nélkül is szépek. Jobban mondva egzotikus szépségűek. A Spartacusban meg aztán esélyük se volt, hogy kikenve jelenjenek meg. Egy alapozó smink pedig nem egyenlő a műséggel. :D Mirának meg még jól is állnak a szeplők. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A helyzet az, hogy ők smink nélkül is szépek.
Sose láttad még smink nélkül őket, ezt biztosra veszem. :D Akár alapozó akár nem. Én 17 évesen voltam szerelmes filmszínésznőkbe. :D Mára már kinőttem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose láttad még smink nélkül őket, ezt biztosra veszem. :D Akár alapozó akár nem. Én 17 évesen voltam szerelmes filmszínésznőkbe. :D Mára már kinőttem. :D

Persze, hogy nem láttam, de nem is állítottam ilyet. De azért első ránézésre már megállapítható valakiről, egy alapozó használata mellett, hogy milyen valójában.

 

Köszönjük a másodlagos információkat, bár ez nem tudom, hogy jön ide. :D De örülök, hogy károsodás nélkül megúsztad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük a másodlagos információkat, bár ez nem tudom, hogy jön ide. :D De örülök, hogy károsodás nélkül megúsztad. :D
Csak úgy jön ide, hogy szerintem gáz ha 3x évesen ilyen elérhetetlen nőkre csorgatod a nyálad. De hát ezt egyéne válogatja. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy jön ide, hogy szerintem gáz ha 3x évesen ilyen elérhetetlen nőkre csorgatod a nyálad. De hát ezt egyéne válogatja. :D

 

 

De azért te is megnézel egy szép nőt nem?Pl Natalie Portman is elérhetetlen, mégis tetszik neked.Miért ne lehetne megnézni egy szép nőt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért te is megnézel egy szép nőt nem?Pl Natalie Portman is elérhetetlen, mégis tetszik neked.Miért ne lehetne megnézni egy szép nőt?
Persze. De ne ezek legyenek már A NŐK. Nem először kerül fel ennek a Mirának a neve. Remélem nem szerelmes belé oldie? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ismét egy 24 színvonalú részt láthattunk aminek a jelmondata: I dont want revege...I want justice!! :D

Spoiler:

Rohadt jó, végre megint olyan rész ahol közbeszól a politika ami ellen Jacknak harcolnia kell. Jack 4 pres! Imádom Allisont, talán 2. kedvenc elnököm, de ezt nem kellett volna. Hogy lehet olyanokkal tárgyalni és békét kötni akik pár órával korábban felakarták robbantani az egyik városát...nem vágom. És nagyon reméltem, hogy Logan akar majd Jacknek bekavarni, hiszen tudja mire képes...és mégis. Remélem jól rácsesz majd. Megint tudom utálni! :D Kíváncsi leszek Jack most mire megy, hiszen nincsen semmi nyoma. Nagyon jó lesz az évad vége úgy érzem!

 

Only 6 hours left!!!!

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok valamit a Breakout Kings projektről, amit elvileg a PB írói, Nick Santora és Matt Olmstead írnak? Csak külföldi oldalakon találtam infót, viszont az angol tudásom csapnivaló, a webfordítóval meg értelmezhetetlen.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.