Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

kudar... a 6. évad után újranézni az elejétől... na az lesz aztán a bitang jó dolog és egyben hihetetlen élmény... és aztán újranézni újra, és újra, és.... :D

Én most kezdtem újra, vagyis azért nem most, de már a 2. évad közepénél járok. És így is nagyon durva. AZ első évad is sokkal élvezetesebb. :D

 

Ariza? Meddig láttad a sorozatot? Első évad tényleg eléggé értelmetlen, talán még kicsit a második is, de az csak a felvezetés, és utána indulnak be a dolgok és vannak áll-leesések. :D Adj neki még egy esélyt. Én nem bántam meg hogy adtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam csak a Dex tudta elérni hogy egy sorozat szezonjait mindenestül újranézzem. A harmadik előtt egy hét alatt leújráztam az első kettőt. Nem hiszem hogy lesz több ehhez hasonló.

Valamikor talán Spártáékat is újranézem de arra egyelőre kicsi az esély.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én életemben nem tudtam újranézni csak úgy sorjában a sorozatrészeket, még a Lostot se. Majdnem mindegyik részt láttam 20-30 felett, de csak azt nézem meg amelyikhez épp kedvem van. De több sorozatot nem is tudok újranézni, maximum Jóbarátokat vagy Felhőtlen Philadelphiát.

Hihetetlen hogy mit képes kiváltani az emberből a Lost. Biztos vagyok benne hogy nem lesz még egy ilyen fenomén sorozat, ami ennyire kinövi magát ilyen világméretű jelenséggé.

Elég csak megnézni ezeket: (spoileres lehet Frenkie)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem láttam a Lostnál unalmasabb sorozatot, nem tudom, mit esznek rajta az emberek?

Azokat a dolgokat, amiket te csak hírből sem ismersz, úgyis csak az akción jár az agyad.

Egyébként az eheti részről csak annyit mondanék, teljesen spoilermentesen, hogy végre felpörögtek az események, nekem nagyon tetszett. :D Kár, hogy a következő részre két hetet kell majd várni.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem láttam a Lostnál unalmasabb sorozatot, nem tudom, mit esznek rajta az emberek?

 

Én meg alig várom, hogy vége legyen, mert akkor fogom az összeset, és szépen végignézem pár nap alatt. Aztán tartok tőle, hogy még párszor végignézem. Itt jó páran vannak, akiknek adok a véleményére, legalább annyira, hogy belekukkantsak. :D

Ha CSAK akciós lenne, lehet meg sem nézném. :D

Ahogy lentebb volt már írva, tele van rejtélyjel, és még a végére is marad. És vissza kell néha pörgetni, hogy miről hol volt már szó? Na ez ami különösen felcsigáz!

Egyébként nem vagyunk egyformák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg alig várom, hogy vége legyen, mert akkor fogom az összeset, és szépen végignézem pár nap alatt. Aztán tartok tőle, hogy még párszor végignézem. Itt jó páran vannak, akiknek adok a véleményére, legalább annyira, hogy belekukkantsak. :D

Ha CSAK akciós lenne, lehet meg sem nézném. :D

Ahogy lentebb volt már írva, tele van rejtélyjel, és még a végére is marad. És vissza kell néha pörgetni, hogy miről hol volt már szó? Na ez ami különösen felcsigáz!

Egyébként nem vagyunk egyformák.

Nem hinném, hogy ezzel meg tudnád győzni. :P Őt nem érdekli a rejtélyek misztikussága, vagy a karakterek drámaisága, ő kizárólag az akció miatt néz meg bármit is. :D Elég volt elolvasnom ennek a srácnak néhány kommentjét ahhoz, hogy rájöjjek, hogy menthetetlen.

 

LOST kapcsán viszont azt lenne jó tudni mostmár, hogy...

Spoiler:

Hogy a MIB miért nem tud már más alakot felvenni? Illana azt mondta, hogy "csapdába esett." De miért?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Na most sokat nőt a szememben ez a sorozat is. Ott van a FlashForward és a Fringe mellett immár. :D Ezt a részt végig lehetett izgulni, kezdi mindenki kiteregetni a lapjait. A csapatot is jól összehozták, a kis kamatyolás meg még talán Lisát is végkép az anyja ellen fordítja majd. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy ezzel meg tudnád győzni. :D Őt nem érdekli a rejtélyek misztikussága, vagy a karakterek drámaisága, ő kizárólag az akció miatt néz meg bármit is. :D Elég volt elolvasnom ennek a srácnak néhány kommentjét ahhoz, hogy rájöjjek, hogy menthetetlen.

 

Én is megnézegettem, miután írtam. :D Annyira nem zavar, legfeljebb tudom, h neki nem érdemes fejtegetnem egy sorozatot, hogy milyen gondolataim merültek fel a nézése közben. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos hány részes lesz a SupNat évad, nem tudod véletlenül?

Mert akárhol néztem már csak 2 részt írt ezen kívül. :D;)

22, mint a 3.-at leszámítva az összes többi.

Spoiler:

5x20 (The Devil You Know) ápr. 29.

5x21 (Two Minutes To Midnight) máj. 6.

5x22 (Swan Song) máj. 13.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Ó, my god! Ott volt ez a rész is ;)

Az elején azt hittem ez is csak valami hétköznapi rész lesz a humor miatt (meg a közepe táján is :D ) de ahogy haladtunk előre :D

Lucifer egy badass, hogy kinyírta az isteneket meg szegény Gabrielt is. Pedig Trükköst kedveltem, jó szereplő volt.

Na de amit Deanre hagyott, hogy az megmentheti, na az volt ám az áll-leesés. Tehát a gyűrűkkel megakadályozhtaják Lucifert, ez tök jó.

(Ez már előrébb mutat, így óvatosan vele:

 

Viszont az nem tetszett, hogy Viszályt Kripkre bácsi egy tollvonással átírta Pestisre, azaz Éhínség másik nevére. Pedig azt hittem lesz egy kis viszálykodás a testvérek között, na de ez is jó

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=kVKEmNECpqg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nem sokat tudnék hozzáfűzni, egy újabb töltelék epizód volt, de meglepően jó. Rengeteg jó poén volt az elején, amiket nem lehetett nevetés nélkül kibírni, és a történet is tartogatott meglepetéseket. Főleg House transzvesztitás bejövetele. :D Érdekes egy karakter ez a Sam Carr... Tetszik ez az őt körülvevő rejtély, hogy nem tudhatjuk biztosan, hogy egy valóban kedves nő, vagy egy számító r*banc. Majd a következő részekből kiderül. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Szerintem jó kis rész volt :D Tetszett, hogy a vacsoránál House és Sam kiásták a csatabárdot :D Wilson miatt remélem, hogy most több eszük lesz, és jó sül ki abból, hogy megint összejöttek.

 

Ami viszont szomorú, hogy még mindig nincs 24 felirat. Mivel hétvégére lelépek, így legkorábban vasárnap este láthatom. Már ha lesz felirat. Biztos van valami gáz. Sajna angollal meg nincs kedvem megnézni ;)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert egy rész a nap egy órája, és egy nap 24 órából áll, a történet pedig mindig egy nap alatt zajlik! :(
Na itt több infoval lettem okosabb, mint vártam :D

Köszi a tájékoztatást, akkor gondolom őket nem sújtotta pár éve az írói sztrájk, ami miatt akkor 16-17 évados részek voltak naggyából :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt több infoval lettem okosabb, mint vártam :D

Köszi a tájékoztatást, akkor gondolom őket nem sújtotta pár éve az írói sztrájk, ami miatt akkor 16-17 évados részek voltak naggyából :D

:D Azt spec ne tudom, de nem hinném. Én jó ideje akkor nézem meg a sorikat, mikor végük van. Jártam már úgy, h félbe maradt a cucc, és ezt így próbálom elkerülni. :)

(ugye nem feltételezted, h azt feltételezem, h nem tudod miért 24 részes mindig a 24? :):(:D :D :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(ugye nem feltételezted, h azt feltételezem, h nem tudod miért 24 részes mindig a 24? :D:(:):D:)
Nem sokat tudok a 24-ről, csak annyit, hogy Elisha Cuthbert :D játszik benne, meg hogy ilyen terroristás-bűnügyi sorozat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.