Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

pacific 09

 

Most jöttem rá, hogy miért nem tetszik a sorozat, sőt undorodom is tőle. Ezek semmiben sem különböznek Hitler katonáitól. Az SS írtotta a zsidókat, az amik meg származás alapján a japánokat. Az marha nagy érv volt, mikor a szemétláda lelőtte a haldokló japánt, hogy hát japán. Mert akkor mi legyen? Menyünk japánba és öljük őket? Az eszébe sem jut a primitívjének, hogy a japán is ember? Vagy mit szólna hozzá ha vele is így bánnának? A háború nem jogosítja fel arra hogy iyleneket tegyen. Az sem volt semmi, mikor a civileket öldösték. Mocskos egy banda volt az is. És sermmi büntit nem kaptak. Hazamentek, ünnepeltették magukat, éltek, majd 2009-ben nyilatkoztak a sorozat elött. Hát azt a sok vén majmot én simán leköptem volna.

Bocsánat de nagyon kiakasztott, milyen embertelen voltak. Eugeine-t remélem a következő részben megölik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi készülj fel rá hogy a heti Frindzstől oda meg vissza leszel. Nagyon odatették magukat erre az évadzáróra a skacok. ;)

 

FF-ék háza táján is alakulgatnak a dolgok.

Obi-Wan visszatért és vele van az Erő. :D

A zavarodott gyerektől még mindig a falra tudnék mászni de annyira nem vészes hogy felfüggesszem miatta a sorit a szezon vége előtt.

Trufa továbbra se nyugszik pedig akár visszavonulót is fújhatott volna miután meglett a húga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ugye azt is hallottad, hogy az amerikai közlegényeknek (főleg) mit mondtak a feletteseik, illetve a vezérkarból. A japánok ördögök akik el akarják pusztítani őket. No és akkor találd ki, hogy mit mondtak a japánoknak a tisztjeik ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pacific 09

Bocsánat de nagyon kiakasztott, milyen embertelen voltak. Eugeine-t remélem a következő részben megölik.

 

Semmi baj, Frenkie. De azért a Japánok sem szentek. Ők meg mikor Kínába vonulgattak, úgy 1937 táján, ott kísérletezgettek, meg élve boncoltak Kínaiakat, mert őket meg a Japánok nem vették emberszámba. Sajnos szerintem minden népnek lehet kevesebb-több ilyen esemény a történetében, amire nem lehet büszke.

És a kérdés mindig ott van. Mi az a dolog, ami bárkit felmenthet, ha ilyet tesz? Fel lehet-e menteni.

Pl atombombák ledobása. Borzalmas lehetett, illetve volt. De vajon ténylegesen meg lehetett volna úszni kevesebb halállal, ha nem dobják le? Ezt sosem tudjuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat de nagyon kiakasztott, milyen embertelen voltak. Eugeine-t remélem a következő részben megölik.

Az utolsó részben engem is felháborított Eugene viselkedése. Már ő is folyton ezzel jön, hogy irtsunk ki minden japánt, mert hát mi másért lennének itt? Amilyen kis nyámnyila, erkölcsös ember volt, amikor megérkezett, azóta már ő is megtört. Ő is ki akarta vágni a halott japán aranyfogát, meg hasonlók. Bár szerintem a japán anyuka felrobbantása volt messze a legundorítóbb húzás az epizódban. Bár szerencsétlen Eugene is olyan rohadékokkal van körülvéve, mint ez a patkányképű Shelton. Érdekes módon viszont Leckie-ből és Basilone-ból nem vált ilyen erkölcstelen szemétláda. Bár utóbbi nem is töltött annyit a csatatéren, hogy megtudjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zavarodott gyerektől még mindig a falra tudnék mászni de annyira nem vészes hogy felfüggesszem miatta a sorit a szezon vége előtt.

Ma olvastam, hogy valószínűleg nem is lesz következő évad, hanem még plusz 3 rész az évadhoz, és azzal vége ;) De már több hír felröppent, szóval talán ez sem 10000%. Ezek után azért nagy meglepetés lenne, ha folytatnák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ugye azt is hallottad, hogy az amerikai közlegényeknek (főleg) mit mondtak a feletteseik, illetve a vezérkarból. A japánok ördögök akik el akarják pusztítani őket. No és akkor találd ki, hogy mit mondtak a japánoknak a tisztjeik ;)

 

Neked azt mondják, hogy Berlin lakosai ördögök akkor mész kiírtani őket? Semmi bajom azzal(bár nem szép), hogy háborúban ha harc van ölni kell. De attól nem kell állatá válni. Civilek és hadifoglyok elleni bűncselekmények nem a harc részei. Az meg nem mentség miket mondtak nekik. Nem kell elhinni. Nem ártana használni néha az agyunkat sem. Természetesen elitélem azt is amit a japánok tettek az amerikai hadifoglyokkal de ez sem mentség. Politikusok idióta szavára emberek milliói ölik egymást. Néha elgondolkodol rajta, hogy nem-e az állatoknak kéne-e uralkodni a Földön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó részben engem is felháborított Eugene viselkedése. Már ő is folyton ezzel jön, hogy irtsunk ki minden japánt, mert hát mi másért lennének itt? Amilyen kis nyámnyila, erkölcsös ember volt, amikor megérkezett, azóta már ő is megtört. Ő is ki akarta vágni a halott japán aranyfogát, meg hasonlók. Bár szerintem a japán anyuka felrobbantása volt messze a legundorítóbb húzás az epizódban. Bár szerencsétlen Eugene is olyan rohadékokkal van körülvéve, mint ez a patkányképű Shelton. Érdekes módon viszont Leckie-ből és Basilone-ból nem vált ilyen erkölcstelen szemétláda. Bár utóbbi nem is töltött annyit a csatatéren, hogy megtudjuk.

 

 

Itt a pont. Érdekes, hogy Leckie nem vált állattá. Jéééééééééé, meg lehet tenni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked azt mondják, hogy Berlin lakosai ördögök akkor mész kiírtani őket? Semmi bajom azzal(bár nem szép), hogy háborúban ha harc van ölni kell. De attól nem kell állatá válni. Civilek és hadifoglyok elleni bűncselekmények nem a harc részei. Az meg nem mentség miket mondtak nekik. Nem kell elhinni. Nem ártana használni néha az agyunkat sem. Természetesen elitélem azt is amit a japánok tettek az amerikai hadifoglyokkal de ez sem mentség. Politikusok idióta szavára emberek milliói ölik egymást. Néha elgondolkodol rajta, hogy nem-e az állatoknak kéne-e uralkodni a Földön.
Ha jól megnézed ma sem más a helyzet. Csak nem lőfegyverekkel "ölik" egymást az emberek. Ha kellően le vannak butítva bármit bevesznek a másikról. Tiszta pszichológia. Leckie a kivételes egyénekhez tartozik. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma olvastam, hogy valószínűleg nem is lesz következő évad, hanem még plusz 3 rész az évadhoz, és azzal vége :)
Én csak olyat olvastam hogy május 27 lesz a legutolsó rész napja. Ebbe csak az a két rész fér bele ami a 21-hez kell. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki már istenesen valagba rúghatná a Castle fordítóit. Kéthetes szünet volt az amiknál, de nálunk már lassan négy hete nincs felirat. Még kicsit húzzák, és meglesz az évadzáró is. Azt mikor fogjuk látni, jövőre? :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost a 6.évad első része után:

 

Spoiler:

Mi van itten? Párhuzamos univerzumok? Ez egyre érdekesebb. Hogy ebből hogyan fognak értékelhető befejezést csinálni az rejtély? Különben jól oldották meg. Mert Jack elég nagy marhaságot akart csinálni a bombával. Tudniillik, ha megváltoztatja a jövőt, akkor ő mivel nem zuhan le, ezáltal sosem jön vissza múltba és robbantani sem fog. Paradoxon. De a párhuzamos idősíkokkal megoldható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki már istenesen valagba rúghatná a Castle fordítóit.
Gondolom a sori feliratot váró rajongói szidják őket mint a bokrot. Ha már annyi panasz van rájuk akkor akár át is passzolhatnák megbízhatóbb illetőknek a melót és elmehetnének Kukutyinba zabot hegyezni.

 

Lost a 6.évad első része után:

 

Spoiler:

Mi van itten? Párhuzamos univerzumok? Ez egyre érdekesebb.

Ajaj. És ez még csak a vég kezdete. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki már istenesen valagba rúghatná a Castle fordítóit.

Csatlakozom :)

 

Ha már annyi panasz van rájuk akkor akár át is passzolhatnák megbízhatóbb illetőknek a melót és elmehetnének Kukutyinba zabot hegyezni.

A letöltések alapján nem is nézik sokan, szóval nem hiszem, hogy tolonganának a fordítók a melóra :) Ez csak feltételezés, de valóban bosszantó. És itt az évad vége jövő héten, ha jól rémlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A letöltések alapján nem is nézik sokan, szóval nem hiszem, hogy tolonganának a fordítók a melóra :) Ez csak feltételezés, de valóban bosszantó. És itt az évad vége jövő héten, ha jól rémlik.

Bizony, jövő héten évadzáró.

Én már gondolkodtam azon, hogy átveszem (ha átadnák), csak nem tudom, hogy képes lennék-e hétről hétre fordítgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, jövő héten évadzáró.

Én már gondolkodtam azon, hogy átveszem (ha átadnák), csak nem tudom, hogy képes lennék-e hétről hétre fordítgatni.

Nem is kell feltétlenül vállani az egészet, elég a mostani 3részt, amihez nincs felirat.

És fel lehet tölteni máshova is, pl opensubra. Onnan talán még többen le is töltik. Én is mindig oda tettem fel a felirataimat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward

 

Jó volt, bár a kapkodás már érezhető így a sajnálatos finishben. Remélem végül ez nem fog rossz fényt vetni az egészre, mert eddig szépen vezették a történetszálat. Mondjuk még én bízok abban, hogy ki fogják erőszakolni a rajongók a második évadot, ha egyáltalán a sztori szempontjából lenne neki értelme. Jerichonál ez bejött és nyert is a sorozat a folytatással szépen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, megnézted már az évadzárót? :D

Én már vagy 6x megnéztem :)

Pont azelőtt néztem meg hogy rossz lett volna a forum. :)

Spoiler:

Nagyon jó rész volt, méltó zárása az évadnak, ami nekem pl nagyon bejött, sokakkal ellentétben ahogy olvastam pl sorozatjunkien. iszonyú szépen fel lett építve ezzel az alámondással. a párbeszédek eszméletlen jók voltak. A végén csak egy csöppnyi harcot megnéztem volna a két leghatalmasabb angyaltól, de így is jó volt. Dean belépője oltári, és kissé szívrohamot kaptam amikor Cas és Bobby meghalt. De szerencsére nem így lett. Tetszett hogy az apostol volt isten, legalábbis így mutatták szerintem. KÍváncsi vagyok nagyon hogy fog folytatódni, főleg hogy a végén lámparezgéssel egybekötötten ott volt Sam. Vajon milyen formában tért vissza és miért? :D Mivel lesz 6. évad ezért szerencsére kiderül! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Szerintem nem Chuck az Isten, hisz akérz láttuk, milyen balek meg iszik meg hasonlók. És Dean nyaklánca is izzot volna a közelében. Bár az tényleg érdekes, hogy így köddé vált...

Sam és a lámpa kapcsolatáról azt gondolom, hogy véletlenül éget csak ki a lámpa és félre akarnak vezetni. Most meg, hogy Cas is arkangyal szerűség lett, lehet ő hozta ki Samet, vagy a Halál vagy netalán Isten. Nem hiszem, hogy Luciferként tért volna vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Spoiler:

Én sem hiszem, hogy Chuck lenne Isten, annak ellenére, hogy a létező összes Supnat fórumon erről beszélnek. Belegondoltam, az, hogy szerencsétlennek, lámpalázasnak mutatta magát lehet félrevezetés is, hiszen amíg írja a könyvet teljesen más a személyisége, mint amikor Dean-nel beszél. Talán csak nem akar gyanúba keveredni. Ez szól amellett, hogy Chuck Isten, viszont... ha így lenne, akkor mint már írtam, az ő műve lenne az Apokalipszis, Lucifer kiszabadulása, miegymás. Azt meg kétlem, hogy Isten ezt akarná. Nem hiszem, hogy kishíján romba döntené a világot, csakhogy tesztelje a Winchestereket. Ez szól ellene...

Viszont én is elbizonytalanodtam, mert bármelyik elképzelhető. Az 5. évad közepe táján szó volt róla, hogy Isten szerepelni fog a fináléban. Ez csak akkor lehetséges, ha Chuck vagy valamelyik a fináléban látott karakter Isten. Szóval én már teljesen elbizonytalanodtam, de addig, amíg nem cáfolják meg, azt mondom: nem Chuck Isten.

Az eltűnés pedig lehet ugyanolyan félrevezetés, mint a pislákoló fények. Már ha egyáltalán félrevezetések.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cancelt kapott a Heroes. ;)
A TV filmje is? Mert a köv. évadról hallottam, hogy cancel lett, de TV filmben lezárták volna a szálat.

 

SupNat

Spoiler:

A Bibliában Isten és Jézus hozza el az Apokalipszist, szóval Chuck attól még lehet Isten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost a 6x08 után:

 

Spoiler:

Van egy két megmagyaráznivaló azért. Pl, hogy ha 1977-ben felrobban a bomba a szigeten, akkor az csak az azutáni eseményeket befolyásolja és a repülőgép utasaira csak annyira hat, hogy 2004-ben nem zuhan le a gép. Tehát az elég érdekes, hogy Sawyer az alternatív világban rendőr, holott a bomba ezt nem kellet hogy befolyásolja. Ben meg kb 1965-ben jöhetett a szigetre('77-ben kb 12 éves lehet). A robbanás viszont csak a '77 után történt eseményeket befolyásolja, azaz miért jöttek el hamarabb a szigetről? Arra akarok kilyukadnio, hogy az Oceanic utasainak 2004 elötti élete ugyanannak kellene, hogy legyen mint amit megismertünk(Sawyer csaló stb..) és persze mivel leszállnak Los Angeles-ben ezért érdekes lehet hogyan folytatódik. De a készítők marha jól megoldották, hogy megmutatják nekünk, hogy tulajdonképpen ugyanúgy megismerkednek egymással, és ugyanolyan döntésekre kényszerűlnek mint a szigeten. Nagyon tetszett, hogy Ben az alternatív világban most jól döntött Alex-et illetően. Hatalmas jellemfejlődésen ment keresztűl a szemétláda Ben. Tök jó volt látni, hogy meggyón Jacob testőrének. Hacsak nem hazudik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

Miért olyan biztos, hogy a bomba robbanásától jött létre az ALT?

 

 

Spoiler:

Nem akkor jött létre, hanem az változtatta meg a lezuhanás pillanatától a jövőjüket. De elvileg semmi másnak nem szabadott volna változni. Azaz ha Sawyer csaló volt akkor az alt jövőben is annak kell lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.