Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A semlegesítős dolog most már beugrott. A többi még nem. Az se rémlik még hogy videót nézett magáról.
Ez még az első évadban volt.

 

 

Oldie, mondasz valamit ezzel a bakival, de lehet simán nem volt pin megadva a telónak. :)
Meglehet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az se rémlik még hogy videót nézett magáról.
Már ez is tisztul. Onnan már csak az égett falak hibádzanak.

 

Ez még az első évadban volt.
Tudom. Nekem az már túl rég volt ahhoz hogy rendesen emlékezhessek rá. :)

A hallós dolog asszem sose fog beugani magától.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így vagy úgy az univerzum helyreállítja a rendet, akármennyire is küzdenek ellene.

Vannak páran, akiknél szintén nem biztos ez :) Ha egy kivétel lehet, akkor lehet többi is. Nekem amúgy sem tetszik ez az univerzum helyreállít dolog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ez is tisztul. Onnan már csak az égett falak hibádzanak.

Tudom. Nekem az már túl rég volt ahhoz hogy rendesen emlékezhessek rá. :D

A hallós dolog asszem sose fog beugani magától.

Azért azok a vesztegzárak mekkorák voltak már! :D Rögtön beugrott az egyik buszos esett. De azért majd egyszer még megnézem ezt a részt a dátumok miatt, amit Peter hallgatott a városnéző körútján, mert ha valóban Walterhez fűződnek akkor azt a 17 évet amit eltöltött a diliházban valahogy bele kell kalkulálni ezekbe az esetekbe, ha valóban hozzá kapcsolhatóak ezek az események. :) Lesz még itt mit megmagyarázniuk a készítőknek úgy érzem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azok a vesztegzárak mekkorák voltak már! :D Rögtön beugrott az egyik buszos esett.
Jaja az nekem is beugrott.

 

De azért majd egyszer még megnézem ezt a részt a dátumok miatt, amit Peter hallgatott a városnéző körútján, mert ha valóban Walterhez fűződnek akkor azt a 17 évet amit eltöltött a diliházban valahogy bele kell kalkulálni ezekbe az esetekbe, ha valóban hozzá kapcsolhatóak ezek az események. :) Lesz még itt mit megmagyarázniuk a készítőknek úgy érzem :D
Ezt a belekalkulálást nyugodtan megmagyarázhatnák többek között mert az nekem kínai. Gondolom Wal nem járkált át a diliházból a másik oldalra hogy köze lehessen ahhoz ami amott történt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont elégé strapabíró lehet az a telefon ha nem merült le annyi idő után, mert ugye nem várhatjuk el, hogy Rush ismerte a PIN kódot ( hacsak merő véletlenségből meg nem ragad az a emlékekből) :D

De akár az is megeshet, hogy nem volt a telefonon PIN kód beállítva :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A május 23 mostantól hivatalosan is gyásznap lesz.

http://index.hu/kultur/media/2010/05/23/ve...ucsuzik_a_lost/

 

Én ma asszem egész nap régi Lost részeket nézek.

Szerintem megnézem a pilotot. :) Két és fél órás lesz a finálé? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen.. 2.5 órás lesz bruttóban, azaz reklámokkal együtt.

Ez nettóban kb 108 perc lesz!

 

Hát legszívesebben én is úgy tennék mint Obi1.... a mai és a holnapi napomat csakis a LOST-nak szentelném, HA nem kellene a keddi statisztika és a szerdai számvitel vizsgámra készülnöm :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen.. 2.5 órás lesz bruttóban, azaz reklámokkal együtt.

Ez nettóban kb 108 perc lesz!

 

Hát legszívesebben én is úgy tennék mint Obi1.... a mai és a holnapi napomat csakis a LOST-nak szentelném, HA nem kellene a keddi statisztika és a szerdai számvitel vizsgámra készülnöm :)

42 perc reklám lesz? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van Ody!

 

Ha azt vesszük egy darab 24 epizód bruttóban pont 60 perc. De ez ugye mind tudjuk, hogy nettóben csak kb 42 perc tényleges műsoridőt jelent. Ergo itt is kb 18 perc reklám van összesen.

 

Szóval 2.5 órás bruttó műsoridő esetén teljesen reális a kb 42 percnyi reklám.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két és fél órás lesz a finálé? :D

Nem nézem, de ezt mégis tudtam a fináléról, több helyen láttam már :)

 

Szerintem a netről leszedőknek a reklámok miatt nem kell aggódnia :D Viszont így nem lesz túl hamar feliratotok hozzá, mivel majdnem háromszoros mennyiséget kell majd feliratozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nézem, de ezt mégis tudtam a fináléról, több helyen láttam már :)

 

Szerintem a netről leszedőknek a reklámok miatt nem kell aggódnia :D Viszont így nem lesz túl hamar feliratotok hozzá, mivel majdnem háromszoros mennyiséget kell majd feliratozni.

Azt hittem dupla rész lesz. Felirat pedig gyorsan lesz szerintem (kora délután biztos). :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múltkor volt is arról valami hír hogy rekord összegeket kérnek 1 pernyi reklámért a finálé közben. Amikor élőben néztem a részeket az ABC-n akkor ne tudjátok meg hogy milyen időközönként jöttek a reklámok, sokkal rosszabb mint itthon. Mert nem az van hogy van két 10 perces reklám, nem.. 5 percenként tolnak be 1-2 perces reklámokat, pont akkor amikor valami érdekes történik. Nincs az a pénz hogy így nézzem az utolsó epizódot, inkább várok két órával többet.

 

 

Ez pedig kötelező azoknak akik nézik és azoknak is akik nem nézik a Lostot:

Giacchino az isten.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerinem nem isten. Szerintem Isten az isten.. és nem más!

De egyébként egyetértek... zseniális a fazon!

 

 

-------------

 

Megint megy a fika-faktor ezerrel. Most a sorozatjunke-n a LOST van boncasztalon és kegyetlenül fikázzák.

Ez már tényleg divat! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.