Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó Ody próbálom.... de akkor sem fér a fejembe... hogy lehet úgy szórakozni, ha mindenben azt keresik, amibe bele lehet kötni, mindenben a hibát lesik és szünet nélkül hangoztatják (ráadásul gusztustalanul) a sz*ros véleményüket, persze úgy, hogy az az egyetemlegesen elfogadott univerzális IGAZSÁG. Az ilyen ember hogy szórakozik mégis? Elképesztő!!

 

Hála Istennek, hogy én még távolról sem vagyok ilyen.... és remélem nem is leszek ilyen szürke életű megkeseredett ember, mint ezek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála Istennek, hogy én még távolról sem vagyok ilyen.... és remélem nem is leszek ilyen szürke életű megkeseredett ember, mint ezek!

Ez a jó hozzáállás! :D

Lost: Vége van, akkor kezdhetem nézni! :P

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rettenetesen kíváncsi vagyok azok véleményére, akik majd csak ezután kezdik nézni.

 

Teljesen más érzés mint anno a Sith-ek bosszúja után..... hasonlóan szívszorító, de mégis más.... most nem tudom melyik taglózott le jobban, ez vagy az Episode III.

 

Azt nem tudom hogy fogok holnap így vizsgázni :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát véget ért a LOST... Egy nagyszerű rész volt, de mégis elég komoly hiányérzetem van...

Spoiler:

...Ugyanis nem derült ki semmi. Lehet, hogy a gyér angoltudásom miatt elsiklottam valami felett, de nem kaptam meg a válaszokat, amikre annyira vártam. Az alternatívot végül elmagyarázták, de semmi mást nem. Az Across The Sea-ben megmutatták, hogy hogyan jött létre a szörny, de azt továbbra is elfelejtették megmagyarázni, hogy mi is ő valójában. Annyira befejezetlen maradt. Pedig már nem lesz több évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs hiányérzetem... én csak sodortattam magam a LOST-nak nevezett árral és bitang jól szórakoztam.

Sokkal sokkal többet adot mint amit valaha sorozat adhat!

Van-e hiányérzetem? Az ég világon semmi... sőt.

 

(Jó belátom én őrült fanatikus rajongója voltam... szóval ez az én részemről nem is meglepő)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa... lehet, hogy valami úton-módon kapunk még válaszokat... ki tudja (spin-off vagy mozifilm, vagy a készítők interjúja....) nem lehet tudni... de ha mégsem, ez akkor is TÖKÉLETES sorozat volt és marad! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Laza két hónap múlva az AXN-en is vége lesz :D Ha nem kapok értelmes válaszokat erre a sok kusza összevisszaságra akkor jó nagy csalódáson leszek túl. De aztán az is lehet, hogy amennyire unalmasnak találtam az egészet a vége maga lesz a mennyország :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

Én is válaszokra éhesen ugrottam neki ennek az évadnak, de most, hogy megnéztem az évadzárót... már mindegy, nem érdekel. Mindenki boldog, és ez a lényeg. Szerintem ha akarnák, se tudnának mindent megválaszolni értelmesen. Így volt a legjobb, így kerek minden. Fülig érő szájjal néztem végig az utolsó perceket.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hazaértem, elkerültem a spoilerszennyezés és laza másfél óra mlva hozzá is kezdek. Mivel nem nézek bele senki kommentjébe egy 10es listán értékelhetné aki látta, hogy hanyas volt az évadzáró. Csak hogy tudjam mire számítsak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hazaértem, elkerültem a spoilerszennyezés és laza másfél óra mlva hozzá is kezdek. Mivel nem nézek bele senki kommentjébe egy 10es listán értékelhetné aki látta, hogy hanyas volt az évadzáró. Csak hogy tudjam mire számítsak. :D

Nem volt olyan izgalmas, mint az ötödik évad vége, de egy kilencest simán megérdemel. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Laza két hónap múlva az AXN-en is vége lesz :D Ha nem kapok értelmes válaszokat erre a sok kusza összevisszaságra akkor jó nagy csalódáson leszek túl. De aztán az is lehet, hogy amennyire unalmasnak találtam az egészet a vége maga lesz a mennyország :P
Én Oldie menni követ törni. :P
Na hazaértem, elkerültem a spoilerszennyezés és laza másfél óra mlva hozzá is kezdek. Mivel nem nézek bele senki kommentjébe egy 10es listán értékelhetné aki látta, hogy hanyas volt az évadzáró. Csak hogy tudjam mire számítsak. :P
Ha ez a rész nem kapja meg a 10-est akkor nem tudom hogy melyik, a hibái ellenére is.

Igen, lassabb a tempója mint általában, de a karakterdráma(jé néhány sorozatban ilyen is van :P )miatt megérte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finálé pontértéke számomra: Felbecsülhetetlen/10

 

6. évad értékelése -> 9/10 (Módosítanom kell, hát hülyeségeket írok - kudar legközelebb szólj rám!! - természetesen az a 9/10 10/10... ez nem is kérdés :D )

 

A teljes sorozat értékelése -> Nem lesz még egy ilyen az tuti/10

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MIcsoda???????????????????? Lost. Atyaúristen. Sparta kukába. Ez ütött. Iszonyúan húzták a médzesmadzagot, alig bírtam ki ,hogy ne tekerjek a végére.De pár dolgot meg kéne azért magyarázni. PL Kiskósa.

 

Spoiler:

Hát az alearnatív nem igazán lett elmagyarázva. Megmondom öszintén nem igazán világos semmi. Ami lejött az az, hogy tulajdonképpen állandóan rebootolnak és minden életükben máshogy élnek, de egy időpontban taliznak a templomban és mennek a szigetre. Namost minden reboot után senki sem emlékszik a másikra. Onnan gondolom, hogy reboot lesz, mert ugyanabban a ruhában vannak a templomban, melyekben a lezuhanás után voltak, és Jack mikor meghal, akkor szinte látni az első részt, mikor felkel. Tulajdonképpen egyfajta reinkarnációról van szó. Viszont a szigeten lévő Sawyer Kate, Richard Miles, Claire és Lapidussal mi lett? Elrepültek a géppel és utána? Ha rebotot van akkor ővelük mi lesz? És minden esetben a robbanás okoz egy alt-ot? Mindig más élettel?

Valaki el tudná nekem mondani, hogyan értelmezzük amit láttunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MIcsoda???????????????????? Lost. Atyaúristen. Sparta kukába.

 

Na ez jó volt :lol:

 

Frenkie van elképzelésem, de még emésztenem kell a dolgot... sok volt ez így egyszerre.... szóval majd később írnék róla!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Én így látom:

'77-ben létrehozták az ALT-ot a túlélők a bomba felrobbantásával, keletkezett egy párhuzamos univerzum, némi extrával. Ekkortól megváltozott a dolgok alakulása, más életük lett a karaktereknek. De amint elérkezett a gép lezuhanásának időpontja, megtörtént az áttörés. Elkezdtek emlékezni a másik idővonalra, aminek az lett a vége hogy az ALT-os tudatuk gazdagodott a másik tudatukkal, de a haláluk előttivel, tehát Kate 25 éves testében egy 60 éves nő volt, Sawyerében meg mondjuk az 50 éves. Christian meg szerintem lejött a túlvilágból, aztán mindannyian odakerültek a végén. Miles, Kate, Lapidus és a többiek meg élték tovább az életüket a rendes idővonalon mikor elhagyták a Szigetet, ki több - ki kevesebb ideig, aztán a halálukkal került át a tudatuk az ALT-ba.

De ez csak a túlélők számára (Dest, Pennyt beleértve) volt különleges idővonal, a többi ember számára ez volt a való világ, és gondolom élték tovább az életüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is frenkie -vel vagyok, mert nem tudom most mi is van? :lol:

 

Spoiler:

Tehát az alt szál a másvilág. Legalábbis nekem ez jött le. De mivel mindenki ott volt, akkor meg kellett, hogy haljanak valamikor. Ha jól értelmeztem, a való világban páran életben maradtak; Lapidus, Sawyer, Kate, Richard, Ben és Hurley. De az, hogy lehet, hogy ők is ott vannak a többiekkel? Bár Jack apja mondja, hogy ki korábban ki később halt meg. Erre utal Hurley köszönete is Ben felé, akik nyilván jó pár évet lehúztak a szigeten. Viszont Lapidus és Richard még nem halhatott meg, hisz ők nem tűntek fel. Jól értelmezem?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody... JÓL! :lol:

 

Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen hatást váltott ki belőled a finálé!!?

Nagyon jó volt, és eredeti! Teljesen a személyes karakterekre mentek rá, szerintem feltették a koronát a sorozat különlegességére.

 

Spoiler:

A sziget titkairól szinte semmit nem tudtunk meg, és a füst is csak epizód szerepet kapott. Nagyon egyszerűen sikerült kinyírni ami kicsit csalódás volt. De még egyszer itt most inkább a karaktereken volt a hangsúly. Sawyer és Juliet egymásra találása volt a legmegindítóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody LOST

Spoiler:

Nem hinném hogy a másvilág lenne, sőt.

Az ALT nincs időhöz kötve, nem párhuzamosan megy a másik idővonallal - tehát nem lehet arról beszélni hogy valaki még nem halt meg, mint ahogy Christian is mondta, egyszer mindenki megfog.

Richard meg nem tűnhet fel, ő ebben a világban nem lenne halhatatlan még akkor se ha '77-ben ő is elteleportálódott Eloise-zal a Szigetről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST, ALT témához...

Spoiler:

Ody, nekem is ez jött le, hogy ez egyfajta túlvilág. Lapidus és Richard mellőzését én sem igazán értettem. Viszont az leesett, hogy Michael azért nincs köztük, mert ő nem tud továbblépni, ahogyan az az Everybody Loves Hugóból ki is derült. Lapidust azért nem lehet olyan könnyen szerepeltetni az ALT-ban, mert elvileg ő egy alkoholista, akinek nincsen senkije, szóval nem tudtak volna az alkotók ilyen "mindenre emlékszem" jelenetet kitalálni. De örülök, hogy végül életben maradt, akárcsak Alpert. Franket egyébként sem tartották olyan fontos szereplőnek, hiszen az ő karakterébe nem nyúltak annyira bele, mint amennyire lehetett volna, ráadásul csak egy néhány perces flashbacket kapott össz-vissz. Csak hát ez egy olyan dolog, hogy Ana Lucia sincs ott a túlélők között a templomban, pedig ott kellene lennie, elméletileg. Michael természetesen hiányzik az ALT-ból, és ebből következik, hogy Walt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.