Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Obi

 

Spoiler:

Ha nem a másvilág akkor nincs értelme a végének. Élhetnének boldogan a másik idősíkban, miért kellene eltűnniük? Jack apja a kulcs ehhez. az, hogy ő megjelent szerintem egyértelművé teszi, hogy hol vagyunk. Így visszatekintve csak az a kérdés, hogy ki mikor halt meg. Egyébként ez az egész alt sokkal a záróepizód után játszódhatott (ha lehet időről beszélni azon a helyen), mert Hurley és Ben már letudta az őrzést, amit a való világban még csak akkor kezdtek. Vajon hogy halhattak meg? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha írd be, hogy hol jársz, hogy tudjunk róla dumálni :D Mint utónézők :D

 

Először beszerzem. Haver pár nap alatt megszerzi szoci ellátóhelyről. :lol: És aztán esek neki. Nagyon kíváncsi vagyok, bár a végét tudom, de igazából ez semmi, hisz addig el kell jutni. A fő vonzerőt a karakterközpontúsága adja nekem, az ilyet imádom! A vége meg már most tetszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Spoiler:

A túlvilág lenne a leglogikusabb. Gondoltam rá én is, meg elolvastam pár véleményt azóta. De miért a bomba hozta létre ezt a túlvilágot? Mert úgy lenne ok, ha a bomba mindenkit megöl a szigeten, és az alt-ba kerülnek.. De előreugrottak az időben 30 évet. De hogy bonyolítsuk az egészet láttuk a szigetet a víz alatt. Azaz a bomba elpusztította, és létrehozta az Alt-ot ahol nem zuhantak le(hisz nincs is sziget), viszont 30 évvel késöbb újra létezik.

Van még egy dolog a túlvilág ellen. Jack apja azt mondja, hogy itt gyültetek össze. Azaz egyszer ez már megtörtént, hogy összegyültek. Közben eszembe jutott, hogy a reboot sem stimmel, mert ha újra lezuhannának akkor Claire már nem lehet terhes mert megszült. Egy biztos a legvalószinübb a túlvilág, de ott is vannak bibik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát megnéztem emberek. Jelenleg nem bírok írni róla, annyira felkavart.

Bevallom férfiasan, hogy én nem sűrűn sírok a filmeken, 1-2 van amin igen, de ezen több folyadékot vesztettem mint egy 2 órás edzésen. 15 perce fejeztem be, de még mindig könnyes a szemem. Eszméletlenül jó volt, meghaltó és sokkoló. Holnapra talán összeszedem róla a gondolataimat, és írok, de azt hiszem ezt előljáróba kijelenthetem hogy ez A SOROZAT!

Egy sorozat DVD 6000ft, de ez...felbecsülhetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam sem hittem mikor nekiálltam az évadzárónak hogy ekkora hatása lesz rám. :lol:

Holnap szépen végigolvasom majd a kommenteket és írok is róla.

Rám is nagy hatással volt, és hát én is a könnyeimmel küzdöttem néhol. :D Oldinak piszkosul nem fog tetszeni, ebben biztos vagyok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: pont ezt éreztem én is. És bőgtem én is, mint a nem tudom mi...

:lol:

 

Erre már én is gondoltam, hogy Oldie a fejét fogja majd mérgében. :D

Amúgy most épp a Lostos interjkat nézem Jimmy Kimmelnél, és jó őket nézni még így is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST, Bővebben a fináléról...

Spoiler:

Hosszú órákon át tartó gondolkodás után úgy vélem, hogy mégiscsak ez volt a tökéletes lezárása a sorozatnak. Épp eleget tudtunk már a MIB-ről, most mit kellett volna mondaniuk még róla? Sci-fisen elmagyarázni, hogy hogyan és miért változott át ilyenné? Tönkretette volna az évad spirituális mivoltát. Meg azt azért megnéztem volna, hogy hogyan magyaráznának meg ilyesmit tudományosan. :D A karakterábrázolásokba és a drámai részekbe nem áll szándékom belekötni, mert ezen a téren maximálisan kihoztak belőle mindent, amit emberileg ki lehet hozni. Talán csak az az egyetlen baj vele, hogy most a fél világ férfinépe szégyenkezik azon, hogy elbőgte magát egy tévésorozaton. :D Az alternatív magyarázata nagyon-nagyon tetszett. Csak nem találtam túl eredeti ötletnek, mert már láttam korábban a 109. Utas című filmet. (Valaki, esetleg?) Egyből ez a film ugrott be róla. Bár úgy vélem, hogy Sayidnak sokkal boldogabb lenne az örökkévalóságban, ha nem Shanonnal, hanem Nadiával lehetne. A Forrás működését viszont tényleg elmagyarázhatták volna egy kicsit jobban. Jacob anyja azt mesélte, hogy ha egyszer az a fény kialszik, akkor mindenhonnan kialszik, hiszen minden emberben található egy kicsi ebből a fényből. Ebből nekem az jött le, hogy ha egyszer ez a fény kialszik, akkor mindennek vége és nincs visszaút. Ennek ellenére Jack csak visszamászott, és visszatette a kupakot a helyére. Meg miért van az, hogy amikor a MIB lezuhant oda hatalmas, gomolygó füstszörnyeteggé változott, Jacknek és Desmondnak viszont semmi baja. Az még oké, hogy Desmond immunis erre az energiára, de Jack viszont nem. Már vártam a végén, hogy átalakuljon füst szörnyeteggé. :D A Jack Vs. MIB párbaj nagyon kegyetlen volt. Főleg ilyen sötétben. Esküszöm ez a sorozat legsötétebb jelenete, hangulatilag meg pláne. Jah, és nagyon örülök, hogy Alpert és Lapidus megúszta, nagyon kedveltem mindkettőjük karakterét. Sőt, Frank volt az utolsó kedvenc szereplőm, aki az eredeti történetszálon életben maradt. Egyébként Charlie, Daniel és Jacob volt a többi kedvenc. :D Milyen érdekes volt, hogy Richard örült a halandóságnak. De vajon miért veszítette el a halhatatlanságát? Mert meghalt Jacob?

 

OFF

Az Avataron is könnyeztem. :D

Nyugi, én is. :lol:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST, Bővebben a fináléról...

 

 

De vajon miért veszítette el a halhatatlanságát? Mert meghalt Jacob?

 

 

 

Mert kihúzta Desmond a dugót. :lol: Abban a pillanatban oda lett MiB sérthetetlensége is. A sziget pusztulásával vajon a világnak is vége lett volna?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyámasszonykatonái: :D Bőgnek egy kitalált sorozaton :D

:D

 

Na amikor az ember reszket a dühtől, adrenalintól, tesztoszterontól...az az igazi. :D Az már tripla dózis az emberi szervezetre. Spartacuson kívül eddig egy sorozat se tudott ilyet nálam elérni :P Férfiember shotit fogjon a kezébe ne zsebkendőt :P:D

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyámasszonykatonái: :P Bőgnek egy kitalált sorozaton :P

:D

 

Na amikor az ember reszket a dühtől, adrenalintól, tesztoszterontól...az az igazi. :D Az már tripla dózis az emberi szervezetre. Spartacuson kívül eddig egy sorozat se tudott ilyet nálam elérni :P Férfiember shotit fogjon a kezébe ne zsebkendőt :P:D

:lol:

Attól még, hogy megkönnyezem a LOST-ot, úgy nyakon tudlak vágni, hogy kiesik a protkód. :D Szóval erre ne vegyél mérget. :P Amúgy abban mi a jó ha az ember reszket a dühtől? Mert még az adrenalintól ok, de a dühtől? :D Frenkie megmondta a frankót a Spartacus / LOST vitában alább. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rambon nőttem fel "öcsi" :D :D Ez ezzel jár, t'od. :D
Azért nem szégyen ha az ember elérzékenyül. Én már kinőttem abból a korból amikor ezt gázosnak vagy szégyennek tartottam. :D

 

 

Oldie akkor sír majd mikor Spartat levágják. :D
Egyik kezében pzs a másikban meg balta lesz. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.