Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lost-tal álmodtam. :o

Azt álmodtam, hogy kiderült van még folytatás a finálé után. :P

Spoiler:

Jack és Juliet visszajöttek a jövőből a jelenbe valami űrhajóval és közölték, hogy a földet el fogja lepni a víz, ha ők nem tesznek valamit. ;) Ben meg ott hitetlenkedett, hogy ez nem lehet igaz. :o

Értelme nincs, de vicees volt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül így, a sorozat végeztével kiszivárogtatták a MIB nevét.

Spoiler:

Samuel. Így nevezték meg a karaktert a szereplőválogatáson, végül ez lett a végleges neve is. Eddig azért nem volt biztos ez az információ, mert Jacob szerepét például korábban Jasonként hírdették meg, és nem lehetett tudni, hogy a sorozatba végül milyen néven kerül majd be. ;)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jason szerintem nem lett volna szerencsés. A horror rajongó LOST nézők egyből a hokimaszkosra asszociáltak volna a hallatán. ;)
Nem is volt tervük Jasonnek hívni, csak azért találták ki mert nem szoktak spoilerezni a casting callon.

De a hír se igaz szerintem, csak azért nevezték el így hogy tudják szólítani valahogy, és kristálytisztán benne volt az Across the Sea-ben hogy nincs neve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HBO oldalán már kint vannak néhány hete.
Nekem csak ma jutott eszembe szétnézni rajta. Én is szívesebben vennék egy szövegelőset de úgy voltam vele hogy a semminél azért mégis jobb. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a hír se igaz szerintem, csak azért nevezték el így hogy tudják szólítani valahogy, és kristálytisztán benne volt az Across the Sea-ben hogy nincs neve.

De hogyan lehet felnőni név nélkül? Kell, hogy legyen. Vagy csak egyszerűen úgy szólította az anyja éveken át, hogy "te"? :)

 

Nem is volt tervük Jasonnek hívni, csak azért találták ki mert nem szoktak spoilerezni a casting callon.

Viszont Dogen nevét simán lespoilerezték. ;)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szívesebben vennék egy szövegelőset de úgy voltam vele hogy a semminél azért mégis jobb. :)
De nem olyat amilyen a Junkie-re került fel ma délután. ;)

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/05/31/spa...omok-hbo-promo/

 

Mondjuk én azt se bánnám ha eredetiben nyomnák. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus ? Széles László

Varro ? Fenyő Iván

Crixus ? Haás Wander Péter

Doctore ? Kálid Artúr

Barca ? Csankó Zoltán

Batiatus ? Cseke Péter

Lucretia ? Orosz Anna

Ilythia ? Pálfi Kata

Sura ? Pálmai Anna

Ashur ? Kolovratnik Krisztián

 

Meglátjuk. :)

 

Eredetiben meg minek nyomnák? Aki tehette az már letöltötte. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogyan lehet felnőni név nélkül? Kell, hogy legyen. Vagy csak egyszerűen úgy szólította az anyja éveken át, hogy "te"? :)

 

 

Viszont Dogen nevét simán lespoilerezték. ;)

Mint Kimmel:

Spoiler:

"You think that after, umm.. fifteen hundred years, Jacob might say.. 'You know what? We never gave you a name" :)

 

De az számunkra nem mondott semmit hogy lesz egy karakter akit Dogennek fognak hívni, csak olyankor trükköznek amikor egy már ismert névről van szó, pl. a 5x16-ban a fiatal Julietet alakító lányra is más nevet aggasztottak (kb ok nélkül mondjuk).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk. :)
A Kálid-Csankó-Cseke triót én kivenném a listából. A Széles-Haás duót már megfelelőnek tartom míg a többi jelölt között meg már olyan is akad akinek nem ugrik be a hangja vagy éppen azt se tudom hogy ki az.

Mindenesetre én nem fogok komolyabban foglalkozni ezzel a "kinek kit szánnék szinkronizálónak" dologgal. Az is lehet hogy olyanokat szednek elő akikről nem is hallottam még.

 

Eredetiben meg minek nyomnák?
Gőzöm nincs. Csak egy kósza aragorni gondolat volt részemről. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár még egy képkockát nem láttam a sorozatból, azt tudom nagyon jól, hogy Széles László mennyire jó szinkronhang, szóval úgy hiszem rá nem lehet panasz. :)

Obi1, azt a videót én is láttam, és nagyon jót röhögtem rajta. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Los 1. évad letudva

Spoiler:

Felvezetőnek jó volt, főleg a vége. Megtudtuk, ki hogyan jutott a gépre, mik a szándékaik, amiket már sosem érnek el, kiosztották a lapokat, ki mit csinál, kivel kavar, stb. És persze van egy halom találós kérdés még. Miféle csodás képessége van Voltnak. Hogyan állt talpra John. Felfordult-e Sowyer (remélem, jól írom, mert nem néztem utána, nehogy megtudjam, ki éli túl és ki nem... bár róla speciel tudom, hogy az utolsó évadig megvan, mivel Frenkie a múltkor mondta :) ). Mi van a fülkében? Vannak-e avagy sem "többiek" (mondjuk tuti vannak, elvégre az a csávó is előkerült valahonnan)? És mi a fene az a fekete köd? A Pegazusból átruccantak a Lidércek a szigetre? :D Izgi, de remélem, kicsit borzongatóbb lesz a továbbiakban, az a számos dolog az nagy hatást gyakorolt rám, szeretnék még pár ilyen borzongást.

Viszont ez a kalózos vég a tutajosokkal nagyon pocsék volt. Már mikor villogott a pötty tudtam, hogy kalózok jönnek.

Ja, és Artz vagy Arntz felrobbanása mekkora volt már. Mindig hiányolom az ilyen pukkanásokból, hogy csak szép nagy tűz van, de az emberek darabkái kámforrá vállnak. Hát itt nem, potyogtak a kis-Artzok a levegőből :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és fekete füst, nem köd :)

Spoiler:

Nem arra gondoltam, hanem a "szörnyre". Füstnek az elég ködös volt, mikor az erdő előtt suhogott, meg elragadta Locke-ot.

 

2x01-02: tetűség, hogy mindkétszer ugyanott hagyták abba Jack és "majdnemorvos" haverja találkozását, aztán meg mentek a tutajgondra, ami körülbelül hidegen hagyott. Pláne Michael miatt. Igazad volt Frenkie, roppant idegesítő figura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, azért ilyen füst meg köd izéket ne nagyon írjatok, mert momentán én még nem tudom, mi az. Vagyis most már sajnos "hallottam" róla. Meg a neveket is jobb lenne így nyilvánosan mellőzni. Lassan nem merek beleolvasni ebbe a topikba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, azért ilyen füst meg köd izéket ne nagyon írjatok, mert momentán én még nem tudom, mi az. Vagyis most már sajnos "hallottam" róla. Meg a neveket is jobb lenne így nyilvánosan mellőzni. Lassan nem merek beleolvasni ebbe a topikba :)

Én a spoilerbe is csak rejtjelezek majd! :D

És talán hétvégére kapom meg, de még nem lesz időm nézni, előbb házidolgozatot kell írjak. :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.