Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Brookeon és a viccein be lehet halni mikor ilyeneket tol hogy: Megszakad a szívem...pedig nincs is szívem...yohohoho skull joke! :)

Ez a videó... Annyira... Tipikus. :D Egyedül Luffy nevet Brook viccén, a többiek pedig unottan néznek maguk elé. :D Viszont Franky-re nagyon kíváncsi vagyok már. Tudok róla ezt-azt, hogy kiborg, meg hogy kólával működik, de a személyiségéről nem tudok sokat. Eltekintve a "SUPER!" beállástól. :D Mindenesetre Franky aláfestő zenéje nagyon ütős. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez pontosan így van. DeKnight ki is tért erre egy interjúban, hogy folyamatosan fejlődtek. Maguk is belátják, hogy az elején nem éppen a megfelelő tálalásban adták elő az elképzeléseiket. Bár nekem az is piszkosul bejött :clap2: No majd ha a végére érsz, lefogadom el is felejted az elején ért érzéseket :)

Hát el is felejtettem biza.... a Spartacus évadzáró akkora wow, hogy hirtelen nem is tudom hogy én láttam-e már ennyire hatásos finálét. Mostantól hivatalosan is Spartacus fan vagyok :D

 

Közben most volt szerencsém először a Katedrális elözeteshez is... hát ez az év egyelőre nagyon erősnek igérkezik a sorozatok szempontjából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát el is felejtettem biza.... a Spartacus évadzáró akkora wow, hogy hirtelen nem is tudom hogy én láttam-e már ennyire hatásos finálét. Mostantól hivatalosan is Spartacus fan vagyok :)

 

Közben most volt szerencsém először a Katedrális elözeteshez is... hát ez az év egyelőre nagyon erősnek igérkezik a sorozatok szempontjából.

Üdv a csapatban, akarom mondani ahogy fanok közt szokás, Capuában :D

 

Amúgy azóta tett egy olyan nyilatkozatot melyben még öt-hat évadot terveznek és maximálisan törekednek arra, hogy ne adjanak lejjebb ebből a színvonalból. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv a csapatban, akarom mondani ahogy fanok közt szokás, Capuában :)

 

Amúgy azóta tett egy olyan nyilatkozatot melyben még öt-hat évadot terveznek és maximálisan törekednek arra, hogy ne adjanak lejjebb ebből a színvonalból. :clap2:

 

Egyébként az elején még abszolut nem gondoltam volna, hogy az avatarodban is szereplő Crixus lesz az egyik kedvenc karakter, de aztán... (és annak is örülök, hogy csak az évadzáró után néztem utána, hogy tényleg létezett-e Crixus nevü személy Spartacus mellett és igen... nagy spoiler lett volna a sorsát elolvasni ugyhogy aki nem látta ne tegye :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az elején még abszolut nem gondoltam volna, hogy az avatarodban is szereplő Crixus lesz az egyik kedvenc karakter, de aztán... (és annak is örülök, hogy csak az évadzáró után néztem utána, hogy tényleg létezett-e Crixus nevü személy Spartacus mellett és igen... nagy spoiler lett volna a sorsát elolvasni ugyhogy aki nem látta ne tegye :))
Spartacus mellet ő a másik legkidolgozottabb karakter. És akkor még nem is láttuk ugye az előzménysorozatot, melyben őt jelentősen ki fogják majd bővíteni.

Amúgy én se nagyon emlékeztem Spartacus valódi hadvezéreinek neveire. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr. Örülök, hogy tetszik neked is a Sparta. Döbbenetesen jó és zseniálisan felépített sorozat. Örülök, hogy elkezdtem nézni. Nekemaz tetszik még benne, hogy kigyúrt emberek érzelmekre és szinészi játékra is képesek és nem is akármilyenre. Mert ugye a kigyúrt kopasztól mindent vár az embert csak agyat nem. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondjuk nálam nem ezek a kigyúrt emberek szolgáltatták a színészet "csúcsát", hanem John Hannah Batiatusként. :) A sztori meg köröket vert rá a színész teljesítményekre. :clap2: Ebben éreztem és érzem a mai napig a legerősebbnek az egészet. Nagyszerűen fel van építve az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben most volt szerencsém először a Katedrális elözeteshez is... hát ez az év egyelőre nagyon erősnek igérkezik a sorozatok szempontjából.

Ha jól emlékszem, pont akkor jön ki az első rész, amikor nyaralni leszek, most az egyszer remélem, hogy a felirat csak akkor lesz kész, amikor haza jövök :clap2:

 

Természetesen Hannah ver mindenkit de ő egy "igazi" színész.

Jaja, csípem is a fickót :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rászántam magam a 24 8. évadjára, és ***** ***! A 21. résznél tartok, de valami iszonyat brutális. Jack egy ÁLLAT. :)

Elég közepes volt az évad közepéig, de onnantól wow. Persze a logikátlanságokban még mindig otthon vannak a 24-nél, de fátylat rá ha jó a show. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet hetente nézni a 24-et? :D

Végeztem az évaddal (sajnos így a sorozattal is), és azt kell hogy mondjam, az egyik ha nem a legjobb szezon lett ez a mostani. Pedig még az elején pont az ellenkezőjét gondoltam, de a végére nagyon belehúztak.

Ami nagyon tetszett, hogy nem volt unalmas és felesleges szál. Régebben voltak borzalmas sztorivonalak, Martha szenvedése az ötödik évadban, a terroristák lelkizése a negyedikben, vagy még azelőtt a roppant idegesítő Sherry Palmer cselszövései.. na ezek eltűntek, és ami volt dráma az kitűnő volt. Hassan elnök nagyon ellett találva, az a bizonyos élő(..) közvetítéses rész pedig sokkoló volt. A politikai szál is elgondolkodtató és lebilincselő volt, a terroristák is hús-vér emberek voltak.. Rég nem volt ilyen erős minden szál.

Persze voltak hülye fordulatok, amiket tuti úgy találtak ki ahogy haladtak a sztoriban, és elég idegesítőek is voltak.

Örülök hogy nem cseszték el az utolsó évadot.

 

Ja, amúgy a Lost lett a legjobb sorozat a Saturn Awardon, a legjobb kábeles meg a Breaking Bad. Helyes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nagyon rossz volt hetente nézni a 24et. egyik legnehezebb, de én is arra jutottam amire Te Obi. Közepesnek indult és tényleg az egyik legjobb lett belőle és a lezárása és szép lett.

Spoiler:

Várós már a zárófilm nagyon!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet hetente nézni a 24-et? :D

 

Ja, amúgy a Lost lett a legjobb sorozat a Saturn Awardon, a legjobb kábeles meg a Breaking Bad. Helyes. :)

Nagyon nehezen, de nem volt mit tenni, az új rész akkor jött, amikor jött :)

Helyes, bár a második sorozatot nem nézem :D

 

Éééé... legjobb tv színész Josh Holloway :P Érdekes választás, de részemről örülök neki :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én leragadtam a 2. évadnál... Valahogy kevésbé pörgősebb eddig (1-4. rész), mint az 1. évad, de gondolom nem véletlenül élt meg 8 évadot a sorozat, úgyhogy ha lesz időm és kedvem, mindenképp folytatom. :D
Én is itt ragadtam le.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.