Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

ONnan már megint nincs megállás. :D

Á, muszáj lesz lassan haladni, mert közben feltornyosultak a filmek a gépemen, azokat is meg kéne nézni :D Pl. a hétvégén az elmaradt Tudorok-részeket néztem meg :)

 

MissKarrde ez nem hülyeség.... hanem a létező leg logikusabb döntés! :D:lol:

:D Hiányzik ez a sorozat meg a karakterei, azért kezdtem bele ismét. Ilyen se volt még velem :D De legalább most már a részleteket, utalásokat is meg lehet figyelni. Pl.

Spoiler:

Kate az első megjelenésekor dörzsöli a csuklóját, legalább utólag már feltűnik, hogy nem véletlen, és tudom, hogy miért :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugraum: nem vagyok egy nagy Barátok Közt rajongó, de ezen még én is jót derültem. Még mondtam is havernak, hogy azt kellett volna mondania:

 

"Most elmész a Dagobah rendszerbe. Ott vár rád a tanítómestered, Yoda. Belőlem is ő faragott Jedi lovagot!"

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugraum: nem vagyok egy nagy Barátok Közt rajongó, de ezen még én is jót derültem. Még mondtam is havernak, hogy azt kellett volna mondania:

 

"Most elmész a Dagobah rendszerbe. Ott vár rád a tanítómestered, Yoda. Belőlem is ő faragott Jedi lovagot!"

 

:)

Akkor már mért nem azt hogy menny el a takarítónők konferenciájára ott találod majd Rózsit. Belőlem is ő faragott takarítót!!!

Szerkesztve: - Ugraum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/07/08/emmy-2010-a-jeloltek/

 

Fú, a Lost 13 jelölése odatesz:

Legjobb látványtervezés

Legjobb rendezés

Legjobb vágás

Legjobb filmzene - Michael Giacchino

Legjobb férfi főszereplő - Mathew Fox(Jack)

Legjobb férfi mellékszerepő - Terry O' Quinn (Locke)

Legjobb férfi mellékszereplő - Michael Emerson (Ben)

Legjobb női vendégszereplő - Elizabeth Mitchell (Juliet)

Legjobb dráma

Legjobb hangvágás

Legjobb hangkeverés

Legjobb forgatókönyv

Legjobb kisvideó - Mysteries of the Universe

 

Igazán megérdemelné ha elnyerne párat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, amit Terry O'Quinn művelt a képernyőn, az valami elképesztő, akárcsak Michael Emerson. Hát, a legjobb férfi főszereplő kategóriában Matthew Fox szerintem nem fog nyerni. Zseniális karakter volt Jack, ez igaz, de engem többiek valahogy jobban megfogtak. Michael Giacchino-t pedig legjobb filmzene kategóriában esélyesnek találom a győzelemre. Néhány szám esetén csak ugyanazokat a hangokat ismételgeti, viszont néha olyan szívbemarkoló dallamokat ad elő, hogy az embernek akaratlanul is könnyes lesz a szeme. (There's No Place Like Home című szám, például. :) A negyedik évad filmzene albumán van rajta) Jut eszembe, MissKarrde, meghallgattad azt a számot, amit mondtam? :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.