Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó volt a Katedrális 3. része. Nagybátyámmal beszéltem meg aki már nagyon sokszor olvasta a könyvet, mellesleg töritanár, és felhívta a figyelmem a hibákra, de nekem még is nagyon bejön. :(

Remélem lesz Soundtrack-je mert nagyon jó zenéje is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt a Katedrális második része is. Remek! Van benne minden ami kell, hogy az ember ne veszítse el az érdeklődését. Bár a fajtalankodás a végén kicsit durva volt (vagy csak a mostohaanyja? mert akkor nem szóltam :D ), de azért még belefért. Már most van egy pár ember akit ki kellene belezni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként jópofa, hogy a sorozatban mindenhol ahol marháknak kéne szerepelniük magyar szürke marhák láthatóak :D Gondolom tudtak volna mást is szerezni csak jobban mutatnak a filmen.

 

Egyébként nekem eddig részről részre egyre jobban tetszik a sorozat (pedig már az első is nagyon tetszett). Kiváncsi vagyok tudják-e tartani ezt a tendenciát a Battlefield-el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nekem eddig részről részre egyre jobban tetszik a sorozat (pedig már az első is nagyon tetszett). Kiváncsi vagyok tudják-e tartani ezt a tendenciát a Battlefield-el.
Ennek már a címe is sokatmondó. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most meg ugye Neavia lépett a nyomdokaiba mint arról a közelmúlt fényképei árulkodtak ;)
Láttam azt a képet amikor beraktad de a cikk olvasásakor nem ugrott be. Mindenesetre ezt a két csajt jobban megérte volna berakni a gladiátorlédis Pepsi reklámba Britney-ék helyett. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam azt a képet amikor beraktad de a cikk olvasásakor nem ugrott be. Mindenesetre ezt a két csajt jobban megérte volna berakni a gladiátorlédis Pepsi reklámba Britney-ék helyett. ;)
No és még az új csajról még nem is érkeztek ilyen fotók, se videók. Pedig az is szó szerint, a jobbik értelemben, tenyérbemászó teremtés :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No és még az új csajról még nem is érkeztek ilyen fotók, se videók. Pedig az is szó szerint, a jobbik értelemben, tenyérbemászó teremtés ;)
Nekem még nem jött be túlságosan az a csajszi. Idővel majd csak hozzászokom valahogy. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már le lettem szólva azon kijelentésem miatt pár napja, hogy a LOST a legjobb sorozat a világon... engedjétek meg, hogy most én szóljam le a Suparnaturalt, mint a "világ legjobb" sorozatát.

 

Phobos ez !!nem!! ellened irányult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááá tök jó volt, hiányoznak!

Spoiler:

Hát ez oltári jó volt, ahogy leállították a Dharmásokat, és hogy Waltot is belevették a végén. Pár dologra még ebben a 12 percben is fény derült. Mondjuk szerintem nem baj hogy nem került bele a sorizáróba. Jó volt ez így külön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hiányolom a LOST-ot. Tegnap muterom átkapcsolta a tevét a retekre ahol épp LOST ment és a következő párbeszéd alakult ki:

 

muterom: - Már megint LOST?

erre én: - Jaaaaaj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.