Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én a TV-ről szoktam le ;)

Nagyjából én is :P Csak sportműsort nézek nagy ritkán, de már kolléga mutatott rá egy jó oldalt, szóval lassan már ahhoz sem kell :P

 

Dexter körül picit felfordul majd a világ :P

Á, a filmes topikban emlegetett Rekviem... zenéjével, illik is ehhez a promohoz. Jöhetne már :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Á, a filmes topikban emlegetett Rekviem... zenéjével, illik is ehhez a promohoz. Jöhetne már ;)
Ha más zene menne alatta akkor még végig is néztem volna azt a klipet és nem állítottam volna le a lejátszót már az elején. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reality mindenhol van a világon. Ott is süllyed a nemzet?
Butul is rendesen. A szerencsétleneket jobban érdekli, hogy VV Maca hogy vakarja a tökeit, mint az, hogy holnap nincs mit adni a gyereknek. Tisztelet a kivételnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott még jobban butulnak :D

 

 

Attól, hogy valaki realityt néz miért lenne butább mint egy másik ember? Miért ne nézhetné egy mérnök? Sajnos itthon kialakult egy olyan vélemény, hogy aki ezt nézi az hülye. Egy csomó embert ismerek akik nézték a BB-t is és teljesen normális emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy valaki realityt néz miért lenne butább mint egy másik ember? Miért ne nézhetné egy mérnök? Sajnos itthon kialakult egy olyan vélemény, hogy aki ezt nézi az hülye. Egy csomó embert ismerek akik nézték a BB-t is és teljesen normális emberek.
Bizony be kell vallani, hogy néha kell egy kis agyzsibbasztás, amikor nem forog, csak kikapcsol. Erre jók ezek a műsorok. Én nem nézem, mert nem tud lekötni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itthon. De mondjuk Németországban, a jólétben?
Engemet nem érdekelnek a németek. Ott már amúgy is a legutolsó tanyán is Fritz már fogni tud vagy száz csatornát amiből válogathat. Itt meg azért vannak még "fehér foltok" ahol max három csatorna jön be. De amúgy már a múltkori VV is bukás volt. De hátha most össze tudtak szedni olyan deviánsokat akikre egy szűk és mobilnyomogatós réteg még kíváncsi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony be kell vallani, hogy néha kell egy kis agyzsibbasztás, amikor nem forog, csak kikapcsol. Erre jók ezek a műsorok. Én nem nézem, mert nem tud lekötni.

 

 

Pontosan. Én anno az első BB-t egy darabig néztem is. Sőt a Valóvilágot is. Az utolsó adásokban meg én is izgultam ki nyeri meg. Persze azért a fürdöző/öltöző hölgyek is sokat nyomtak a latban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engemet nem érdekelnek a németek. Ott már amúgy is a legutolsó tanyán is Fritz már fogni tud vagy száz csatornát amiből válogathat. Itt meg azért vannak még "fehér foltok" ahol max három csatorna jön be. De amúgy már a múltkori VV is bukás volt. De hátha most össze tudtak szedni olyan deviánsokat akikre egy szűk és mobilnyomogatós réteg még kíváncsi.

 

 

Te írtad, hogy ezek a műsorok nemzetpusztitóak. Miért? Eltüntek a nemzetek utánuk? Anglia USa, Hollandia létezik és büszkék az ott lakók a hazájukra ezen müsorok után is. Németeket csak példának hoztam. Meg hát nagyon nem hülyülhettek meg, ha olyan jóléti államokat hoztak létre amiről mi csak álmodhatunk, plussz olyan világcégeket ahol nem kevés ész van.

Azaz túl kéne már lépni ezeken mert menthetetlenül lemaradunk tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te írtad, hogy ezek a műsorok nemzetpusztitóak. Miért? Eltüntek a nemzetek utánuk? Anglia USa, Hollandia létezik és büszkék az ott lakók a hazájukra ezen müsorok után is. Németeket csak példának hoztam. Meg hát nagyon nem hülyülhettek meg, ha olyan jóléti államokat hoztak létre amiről mi csak álmodhatunk, plussz olyan világcégeket ahol nem kevés ész van.

Azaz túl kéne már lépni ezeken mert menthetetlenül lemaradunk tőlük.

A butulás és az igénytelenség a lényeg Frenkie. Aki csak az ilyen műsorokra van beállítva. És ilyenből nagyon sok van. Szórja a pénzt a mobillal, hogy szavazzon, mert ezt hallja a tv-ből. Örülj neki, hogy te nem ilyen vagy. De nagyon sok embert megvezetnek ezek a műsorok.

 

 

 

Más. Egy sokkal örvendetesebb hír. Szóval jön szeptember 21 amikor mennybe mennek a DVD és BLu-ray játékosok és a hozzájuk kapcsolt több száz wattos hangrendszerek. :D

Üvölt majd a nappalikban a SPARTACUS! SPARTACUS! meg a KILL THEM ALL! :D

 

Noh, össze vagyon dobva eme alkalomra egy kis beharangozó:

 

 

Ja és állítólag már leforgatták a Gods of the Arena első részét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy valaki realityt néz miért lenne butább mint egy másik ember? Miért ne nézhetné egy mérnök? Sajnos itthon kialakult egy olyan vélemény, hogy aki ezt nézi az hülye. Egy csomó embert ismerek akik nézték a BB-t is és teljesen normális emberek.

Természetesen csak vicceltem, attól függetlenül, hogy a németekben tényleg van egy kis elfajzás pl. cenzúra terén. Bár amit tettek a világgal, ez se csoda. Én sem hiszem, hogy tartós agykárosodást okoznának a valóságshow-k, meg a többi show, annak ellenére, hogy engem sem érdekelnek, pont ugyanazért, amiért Ody-t sem. Nem köt le. Én mással zsibbasztom le magam, aminek értelmi szintje nem hiszem, hogy túlszárnyalná a showkat. Azaz az értelmetlen, durva akciófilmekkel, amik - és most Al Bundy-t idézem - azért jók, mert nincs történetük, teli van csöcsökkel és egy rakás embert legyilkolnak bennük. Ettől ugye a tamtamverők szerint ugyanúgy el lehet hülyülni, igaz, Oldi? :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen csak vicceltem, attól függetlenül, hogy a németekben tényleg van egy kis elfajzás pl. cenzúra terén. Bár amit tettek a világgal, ez se csoda. Én sem hiszem, hogy tartós agykárosodást okoznának a valóságshow-k, meg a többi show, annak ellenére, hogy engem sem érdekelnek, pont ugyanazért, amit Ody-t sem. Nem köt le. Én mással zsibbasztom le magam, aminek értelmi szintje nem hiszem, hogy túlszárnyalná a showkat. Azaz az értelmetlen, durva akciófilmekkel, amik - és most Al Bundy-t idézem - azért jók, mert nincs történetük, teli van csöcsökkel és egy rakás embert legyilkolnak bennük. Ettől ugye a tamtamverők szerint ugyanúgy el lehet hülyülni, igaz, Oldi? :D :D

 

Nézni én sem fogom rendszeresen de ha neten lesz 1-2 jó jelenet akkor belenézek. Tv-t amúgy sem nézek már vagy 7 éve.

Akciófilmekben egyetértünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha más zene menne alatta akkor még végig is néztem volna azt a klipet és nem állítottam volna le a lejátszót már az elején. :D

Pedig a zene azért jó, legalább is nekem nagyon tetszik önmagában :D De hát ízlések és ... :D Egyébként meg egy érdekes promo, de semmi extra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, bazz, pörög bennem újra az adrenalin. Ma jött ki a szinkronos Sparta 12. része és túl vagyok rajta. Akkora érzelmi löket van ebben a részben, hogy még negyedszerre is nehéz feldolgozni.
Én holnap tervezem megnézni a tizenegyediket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől ugye a tamtamverők szerint ugyanúgy el lehet hülyülni, igaz, Oldi? :D :D
Naná. Már aki erre alkalmas és iskolában eljátssza az utolsó pályaszakaszt pl egy hentelős videójátékból, a papa valódi fegyverével. :D

 

A gond az, hogy a közszolgálati adókon nincs műveltető műsor, csak ilyen szenny. De szép is volt amikor olyan vetélkedők mentek ahol gondol....gondókogy...izé, gondolkodni kellett :D Izzadtak is rendesen az emberek anélkül, hogy emelt díjas telefonhívásokat ejtettek volna meg. Manapság meg 260-as percdíjért megmondhatod, hogy a Kék szín hány betű....fél órás várakoztatás után és nyertél egy matricát kb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.