Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody, mire vársz a Dexterrel? :D
Valahogy nincs kedvem elkezdeni. :D Mostanában sűrűk az esték. :D

 

 

Az semmi. Én meg a TCW harmadik szezonjába nem kezdtem még bele. :P
Sejtettem. :D Remélem mihamarabb elkezded.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az attól függ hogy hogy lesz kedvem hozzá. Talán a héten már lesz.
Nem is értem, hogy egy ilyen hogy merülhet fel egy Star Wars rajongóban :D Nézd meg Odyt, ő már fél évvel korábban elkezdte a rákészülést a sorozatra :D A sör.....akarom mondani a bor, mindig behűtve volt. Talán még nasit is felhalmozott... :D;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

 

Spoiler:

Ezt az érzelmeskedést már kiírthatnák a sorozatból mert tényleg nem lesz ennek jó vége ha még a készítők a harmadik évadra is terveztek valamit. Egyetlen pozitívum maga Young cselekedetének bemutatása volt. A többi nem sok szót érdemel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Universe, fejlődik :P Oldi, újfent kielégül a csillagkapu fétised, ebben is használják a kaput :P

Spoiler:

Éreztem én, hogy a sorozat azért van mélyben, mert nincs célja, csak kiindulási pontja. Most már kezd körvonalazódni valami, valami irány. Kár, hogy ezt a második évadig húzták, jó lett volna már az elsőben elhinteni. Ez az epizód például szerintem sokkal jobb évadzáró lett volna, mint az, amit kaptunk. Mindegy. Talán most elindulnak végre valamerre.

Érdekes kérdés, hogy Rusht begolyózik-e, vagy a hajó kommunikál vele. Eddig nem csinált ilyet, és más, fejlettebb ős hajók sem mutatták jelét, hogy rendelkeznének MI-vel (még Atlantisz sem, pedig hát ha valahová, oda elkélt volna). És remek kérdés, hogy mia Destiny célja, amire már a neve is utal. Az ősök mibe nyúltak már megint bele? :P És mi lehet az a tárgy, ami felé haladnak? Csak nem belefutnak végre egy kaputelepítő hajóba?

Riley-ért kár, bár nem sokat szerepelt, de szimpatikus karakter volt. Tetszik, hogy Young inkompetenciáját beleszövik a sztoriba, ez remélhetőleg végül váltást fog jelenteni (vagy a karakter jellemében, vagy leváltják Telfordra; apropó, vajon meddig fogja a két dudás egy csárdában húzni?).

Kíváncsi leszek, mihez kezdenek a Lucianokkal, minden esetre tetszik, hogy kicsit árnyalták őket - eddig galaktikus maffiózók voltak, most inkább már egy birodalom képét festik -, és, hogy említették, mi a helyzet a Tejútban. Ezek szerint új ellenség van a láthatáron. Vajon a CsK-1 rendezkedik? :D Viszont érdekes lenne egy Föld elleni támadás, hiszen a Lucianok már akkor sem bírtak az Odyssey-jel, mikor még csak simán "emberi" hajó volt, hát most, hogy rajta van minden Asgard földi jó, mellette pedig ott a George Hammond, a Sun Tzu, a Daedalus és az Apollo (ezeknek sem kell már a Pegazusba kóvályogniuk), ráadásul a Földet védi Atlantisz is.

Érdekes húzás volt az is, hogy lenullázták a második kompot is. Ez egyrészt nem gáz, mert amúgy sem használták túl nagy hévvel, másrészt, talán serkenti a csillagkapu használatát. Bár ki tudja, lehet majd ők is találnak egy beásott Destiny-t, amit középkori lovagok laknak, és amiből feltankolhatnak kompokat, mint anno Shepardék Atlantiszon :P

Összességében, eddig jó. Tetszik, hogy elindultak valamerre, de most aztán húzzanak bele, mert minime fél évadnyi lemaradásuk van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle! Oltári jó rész volt. Hozta a szokásos formáját! :P

 

SGU, az elején nagyon ideges volt, hogy megint nem fog semmi sem történni már ebben a részben sem, de aztán a végére egész szép kialaklut. REmélem észbekaptak és innen fejlődni fog az egész. És inkább a történetre mennek rá mint a karakterdrámára. Ez a rész azt bizonyítja, hogy lehet reménykedni. :D

Nem akarok még egy Heroes amit már csak azért néztem h történjen már valami, de minden résznél a fogamat csikorgattam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö...egy kérdés felmerült bennem SGU kapcsán. Most lehet, hogy nálam kimaradt, de nem úgy volt, hogy a Destiny elhagyta a galaxist? Most meg bolygókat lehet tárcsázni vele.

Az 1x15 Lostban valóban elhagyta, de már az 1x16 Sabotage-ben új galaxisba ért. Hiszen éppen ez volt abban a részben a probléma, hogy pár napnyira az új galaxistól lerobbant a hajó. Azóta pedig használták már párszor a kaput (a Sabotage végén, a kullancsos részben, az előző részben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 1x15 Lostban valóban elhagyta, de már az 1x16 Sabotage-ben új galaxisba ért. Hiszen éppen ez volt abban a részben a probléma, hogy pár napnyira az új galaxistól lerobbant a hajó. Azóta pedig használták már párszor a kaput (a Sabotage végén, a kullancsos részben, az előző részben).
Aham, na ez erre így nem emlékeztem. Kösz :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.