Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe

 

 

Piszok állat volt, de :D ......

 

Spoiler:

Öööö...ha most ugye nem használnak tollat és a digitalizálásnak élnek, akkor minek a postaláda? :D Mióta lépnek le úgy a járdáról, hogy nem néznek körbe előtte?

Noh, a negatívumokról ennyit :cry: Ezen kívül minden szuper volt. Olívia látomásai érdekesek voltak akárcsak a srác képességei, ugyanis nagyon hajazott a Megfigyelőkére. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Öööö...ha most ugye nem használnak tollat és a digitalizálásnak élnek, akkor minek a postaláda? :P Mióta lépnek le úgy a járdáról, hogy nem néznek körbe előtte?

Noh, a negatívumokról ennyit :D Ezen kívül minden szuper volt. Olívia látomásai érdekesek voltak akárcsak a srác képességei, ugyanis nagyon hajazott a Megfigyelőkére. :D

 

 

 

Lehet hogy a postaládákat dísznek vagy csomagoknak rakták ki. :(

A szét nem nézés meg lehet hogy azért volt mert ott a gyalogosok úgy lehetnek vele hogy a tilos jelzést kapott járgányok mindenképp megállnak. :cry:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

Állat volt a mostani rész. A buszon furcsán néztek, amikor kommentáltam az eseményeket, mert...

Cas visszatért :D és a történet is nagyon jó fordulatot vesz. :(

Egy jó kis Angyalos Polgárháború, miközben az enyves kezű Balthazar lopkodja az ereklyéket :cry: ez nagyon fincsi :P

Főleg, hogy a Fringe-ben lévő Newton bá' lett ő :D Na de Raphael is feltűnik és a srácok is újra a régi kerékvágásba. Az évad első 2 része pedig nagy felejtést kap tőlem, számomra most kezdődött a 6. évadi SupNat :D

 

A rész végi előzetes pedig pofásan néz ki. Egy jó kis Vampire Diares oltást nyom a SupNat, ez kifejezetten tetszett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig most több összefüggés van a részek között, mint eddig. :D
Az lehet, de nekem éppen ezért nem tetszik. A mystery of the week módszer jobban bejött nekem :D Valahogy az érdekesebb volt, mint így a fősztorira koncentrálás. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, de nekem éppen ezért nem tetszik. A mystery of the week módszer jobban bejött nekem :D Valahogy az érdekesebb volt, mint így a fősztorira koncentrálás. :D
Szerintem te működsz fordítva. Már mindenki így a harmadik évadra az "előrelépést" várta és nem a hetente történő összefüggéstelen sztorikat :D Isten mentsen még egy LOST ugyebár :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat - 6x03

 

Spoiler:

A "langyos" 1-2. rész után, végre kezdünk visszatérni az igazi Supernatural-hoz. :yeah: Élvezetes epizód volt, Cast nagyon jó volt újra látni, de kezd visszaköszönni Sam és Dean egymással való poénkodása. Az "autóversenyes" jelenet hatalmas volt, de az is tetszett, amikor Cas hazavágta Sam kocsiját, Dean arcáról pedig alig lehetett letörölni a gúnyt. Hiába, a Supnatban egyszerre csak egy főszereplő verda lehet, az Impala.

Az sem volt semmi, amikor Rafael porhüvelye sóvá változott, de nagyjából az egész sztori rendben volt, remélem ennél már csak jobb részek lesznek. Az 5. évad is kb. a 3. résztől kezdett javulni. (nálam legalábbis) Amúgy érdekes, hogy Sam azt mondta a 4. évadban, hogy ő nem fizet a nőkért... ehhez képest nem tudom mi volt az elején az a jelenet.

A folytatás érdekesnek ígérkezik, úgy tűnik Sammel nincs minden rendben... talán nem is Sam az, valami tuti történt vele a Pokolban, amit gondolom a végéig húzni fognak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon klassz az új Dexi rész. Az ötös szezon eddigi részei közül a legfrankóbb.

 

Spoiler:

Masukán majdnem behaltam. nagyban ott feszít és Quinn meg jól leoltja. Azon szakadtam. :yeah:

Amikor Dexit kiszúrja a tetemes egyből ráfogtam Dexire hogy úgy néz ki mint Dzsásztin Bíber erre Masuka pont azt a csákót szedte elő amikor a fantomképet leste. Hát azon is kész voltam. :D

Dexi és a tetemes mentőautóban lefolytatott beszólogatása is nagy volt. :D

Na most Dexinek főhet a feje a csajszi miatt. Rendesen belelépett a 22-es csapdájába a manusz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát így a kedd azért elég durva nekem, főleg hogy tegnap Dexire sem volt időm: dex, lie to me, chuck, castle, lie to me... :yeah: jujj

 

Supnat: nagyon jó rész volt, ezen már érződik az első évad feeling, meg persze már azért az előző részen is.

A köv rész bemutatója is nagyon jónak néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.