Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szökés 1. rész:

 

Elég jónak igérkezik a sorozat, van benne rejtély, izgalom. A főszereplő csávó fizimiskáját még szoknom kell de nem lesz gond. Gondolom az utolsó részben lépnek le, addig lehet izgulni.

Melyik utolsó részben?

Amúgy számomra a Szökés első évada hozta meg a sorozatfüggőségem, és még azóta is az első évad az egyik, talán a legjobb amit valaha láttam.

Viszont nem árulok el vele spoilert, hogy a többi viszont már meg sem közelíti, és a legvége kiábrándított a sorozatból sajnos. :( Ez persze csak magánvélemény. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég jónak igérkezik a sorozat, van benne rejtély, izgalom.

Izgalom aztán végig ezerrel :D

 

Amúgy számomra a Szökés első évada hozta meg a sorozatfüggőségem, és még azóta is az első évad az egyik, talán a legjobb amit valaha láttam.

Viszont nem árulok el vele spoilert, hogy a többi viszont már meg sem közelíti, és a legvége kiábrándított a sorozatból sajnos. :( Ez persze csak magánvélemény. :)

Igaz, az első évad az egyik legjobb sorozatévad mindenféle sorozatok között :) Nekem a többi sem volt kiábrándító, de a 4. évad vége elég felemásra sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a többi évaddal sem volt gond, bár tényleg az 1. a legjobb. Annak kimondottan örülök, hogy a végére nem csináltak belőle brazil szappanoperát és az lett, ami. :)

Én is így látom. A legvége tök jó lett, bár az utolsó évadban néhol már én is szívtam a fogam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom többfajta vélemény alakult ki a Szökéssel kapcsolatban. Az tuti valami nagy gáz van a story körül mert ugye a papot simán kinyírták és a bátyót a kormányzatnak mindenképp ki kell nyírnia a valódi tettes helyett. De miért ölnénk meg az alelnök öccsét? Hát politikai okokból. Gondolom a csaj kint majd kideríti mi van emögött, Michael pedig belülről a bátyót viszi ki.

Ha én írnám ezt a sorozatot maga a szökés a fináléban lenne benne addig csak tervezés.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom többfajta vélemény alakult ki a Szökéssel kapcsolatban. Az tuti valami nagy gáz van a story körül mert ugye a papot simán kinyírták és a bátyót a kormányzatnak mindenképp ki kell nyírnia a valódi tettes helyett. De miért ölnénk meg az alelnök öccsét? Hát politikai okokból. Gondolom a csaj kint majd kideríti mi van emögött, Michael pedig belülről a bátyót viszi ki.

Ha én írnám ezt a sorozatot maga a szökés a fináléban lenne benne addig csak tervezés.

Így is kissé el van nyújtva az egész, de nyugi, élvezni fogod ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami hiányzik innen. Biztos jó sztorit kanyarítottak össze, de most jobban megfigyelve nekem is kicsit "üresnek" tűnik. Noh, majd kiderül :)

Szerintem is "üres". Hiányzik belőle az egész sorozat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is beletekintek majd. Remélem látványos lesz. :)

Tele van Lostos és 24es írókkal szóval nem lesz gáz. :D És itt persze a történetre gondolok, de úgy hallottam az Avatár valami látványtervezője is fog rajta dolgozni. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.