Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

amúgy a Fringe magyar feliratában szoktátok figyelni, hogy milyen szavak jönnek ki a részeket elválasztó képeknél?

És ez honnan jön? csak a fordító találja ki, vagy valahogy alapban is benne van?

Én már nézegettem a betűket, de összeolvasva nem nagyon volt értelme, ahogy láttam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valahol egy táblázat, melyik embléma milyen betűt takar. Szóval tudatos.

Meg is van -> KATT

Köszi, már én is agyaltam rajta, hogy mit jelenthetnek a betűk.

Dexter 6/3

 

Jó kis rész volt. Vajon a szöszi csaj mi a fenét akarhat azzal a kézzel? És miért bolygatjuk a Jeges témát? Az előzetesben a Debes rész is talán erre a témára utal.

***us, Quinn hamar túltette magát a szakításon.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titokban én is elkezdtem a Doctort, és eddig nem rossz. :) Még csak 1x05 -nél járok, de elég szórakoztató. Nem veszi magát komolyan, ennek ellenére kíváncsi vagyok mire jutnak majd a sztorival, mert azért a rajongáshoz az eddig látottaknál több kell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titokban én is elkezdtem a Doctort, és eddig nem rossz. :) Még csak 1x05 -nél járok, de elég szórakoztató. Nem veszi magát komolyan, ennek ellenére kíváncsi vagyok mire jutnak majd a sztorival, mert azért a rajongáshoz az eddig látottaknál több kell. :)

C-c hát micsinálsz Ody! :D:peace:

Figy szerintem a 9-10 duplarész lesz a vízválasztó! :D UTána majd írj egyet, mert kíváncsi leszek, hogy tetszett. :)

És jól tetted, hogy elkezdted! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

C-c hát micsinálsz Ody! :D:peace:

Figy szerintem a 9-10 duplarész lesz a vízválasztó! :D UTána majd írj egyet, mert kíváncsi leszek, hogy tetszett. :)

És jól tetted, hogy elkezdted! :)

Mindenképpen írok majd ahogy haladok, de az tetszik benne, hogy hatalmas galaxis útikalauz utánérzés van benne eddig. Főleg a szövegek miatt. Szerettem azt a könyvet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tudja valaki, hogy a Stoppos könyvet mikor írták? Mert 1978-ban volt egy rádiójáték belőle, de azt nem tudom, mikor írták. Szerintem sanszos, hogy a Doctor Who régebbi (1963), mint a Galaxis útikalauz stopposoknak. Ergo ha így van, nem lehet "utánérzés" :P ... max hasonló, amit egy korábbi hsz-ben én is említettem.

 

Örülök Ody, hogy nézed! :)

 

Egyébként én is reklámoztam ezt az angol csodát, és két cimborám el is kezdte. :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kiváncsian várom Ody, hogy mit szólsz majd a folytatásokhoz :) Nálam két vizválasztó volt. Az egyik -kisebb- a 2x00, a nagy pedig az 5x04. Érdemes eljutni az ötödik évadig, mert szerintem nagyot fejlödik ott a sorozat (persze az oda vezető út se éppen unalmas :))

 

kudar: ezt a megvehető szonikus csavarhúzót már én is néztem (az Amazonon) és még filoztam is rajta, hogy vegyek-e egyet (pedig ez lehet hogy már súlyos :D). De az ottani vélemények szerint nem valami tartós, ez meg elvette a kedvem.

 

Szerintem a Galaxis útikalauz stopposoknak és a Doktor Who között kölcsönös egymásra hatás volt. A régi Doktor Who-k, azért elég más jellegüek voltak, mégha az alapvetés hasonló is volt. Douglas Adams vehetett egy-két ötletet onnan, de a Doktor Who irók is okosodhattak a Galaxis útikalauzt lapozgatva. Mondjuk az adams-i örökség főleg a 2005 utáni első évadon érhető tetten. De például a hatodik évad már annyira sötét, hogy abban már csak nyomokban lehet ezt megtalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De volt értelme. A mostani epizód kódjai a RESET szót adták ki!

 

Akkor nekem néhány betű kimaradt, annyira lekötött a sorozat. :lol:

 

Miss, Dexter ügyben:

 

 

Tipikus különbség nő és férfi között. Ellentétben a csajokkal, ha egy faszi lefekszik egy csajjal 2 nappal a szakítás után, az pont nem azt jelenti, hogy túltette volna magát a dolgon, sőt... elég csak megnézni a végén Quinn fejét... :)

 

Amúgy a vége nagyon ütött. Szegény Dexinek meg oda a mintái...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezd érdekesedni a sztori Dexteréknél. :)

 

Egyetértek Donáttal, Quinn jobban kivan mint mutatja sokkal.

Dex meg talán lép egy újabb szintet, és nem lesz már szüksége azokra a trófeákra.

 

Amit viszont sajnálok hogy az örök poénforrás Masuka ebben az évadban iszonyú erőltetett számomra, főleg ezzel a szőke csajjal akit a Heroesban is rühelltem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja most RESET volt.

 

Bomarr: hát ez nem játékra való. :D Ez kb arra, hogy kiteszed és néha brümmögteted, de én is úgy érzem, hogy 10x "kinyitom", és 11.re lerepül a felső része. A képeken olyan fémes, tartós kinézete van, de amúgy csak jó minőségű műanyag. :D EZért is örülök, hogy másnak vettem, mert azért tudok vele játszani. XD

 

Ja és nem hiszem, hogy Odynak el kell jutnia egy 5x4ig, hogy vízválasztó rész legyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Frindzses betűket én is figyelgetem egy ideje de csak a mostani szónak sikerált eddig összeállnia mert a korábbiak betűit mindig elfelejtettem mire a következő előjött. Mondjuk emez se maradt meg az eszemben sokáig mert kevéssel a rész után már egy betűt el is felejtettem belőle. Már arra is gondoltam valamikor hogy rögtön a megjelenésük után felirkálhatnám a betűket de nem izgatnak annyira azok a szavak hogy komolyabban foglalkozzak velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 3. évad után

 

 

Ezek szórakoznak velem. A 3. évad utolsó 3 része (A Mester Trilógia - én már csak így hívom) eddig maga volt a TÖKÉLETESSÉG! Köpni-nyelni nem tudtam, csak néztem ki a fejemből (A LOST-nál voltak hasonló érzések) És hogy Jack a Bó arca, hát ilyen nincs komolyan. Óriási! :) A TITANIC a végén meg, vááááááá... hihetetlen ez a sorozat!

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen azok a részek zseniálisak. Számomra mondjuk talán a 4. évad vége ha ez lehetséges még jobb. :D

Na és mit szóltál az angyalokhoz??? :D

 

weeping_angel_tall.jpg

 

 

Igen, az a rész is kiváló volt! Csak úgy, mint az összes többi! :)

 

 

Nagyon kíváncsian várom a 4. évadot! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Galaxis útikalauz stopposoknak és a Doktor Who között kölcsönös egymásra hatás volt. A régi Doktor Who-k, azért elég más jellegüek voltak, mégha az alapvetés hasonló is volt. Douglas Adams vehetett egy-két ötletet onnan, de a Doktor Who irók is okosodhattak a Galaxis útikalauzt lapozgatva. Mondjuk az adams-i örökség főleg a 2005 utáni első évadon érhető tetten. De például a hatodik évad már annyira sötét, hogy abban már csak nyomokban lehet ezt megtalálni.

Adams írt is egy-két részt, még a negyedik doktor idején, a 17. évadnak pedig ő volt a sorozat "script editor"-ja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kiváncsian várom Ody, hogy mit szólsz majd a folytatásokhoz :) Nálam két vizválasztó volt. Az egyik -kisebb- a 2x00, a nagy pedig az 5x04. Érdemes eljutni az ötödik évadig, mert szerintem nagyot fejlödik ott a sorozat (persze az oda vezető út se éppen unalmas :))

 

kudar: ezt a megvehető szonikus csavarhúzót már én is néztem (az Amazonon) és még filoztam is rajta, hogy vegyek-e egyet (pedig ez lehet hogy már súlyos :D). De az ottani vélemények szerint nem valami tartós, ez meg elvette a kedvem.

 

Szerintem a Galaxis útikalauz stopposoknak és a Doktor Who között kölcsönös egymásra hatás volt. A régi Doktor Who-k, azért elég más jellegüek voltak, mégha az alapvetés hasonló is volt. Douglas Adams vehetett egy-két ötletet onnan, de a Doktor Who irók is okosodhattak a Galaxis útikalauzt lapozgatva. Mondjuk az adams-i örökség főleg a 2005 utáni első évadon érhető tetten. De például a hatodik évad már annyira sötét, hogy abban már csak nyomokban lehet ezt megtalálni.

Ezek jó hírek. Mindenképpen várok egy ívet, mert ettől lesz jó és izgalmas egy sorozat. Legalábbis szerintem. Izgatottan várom mi sül ki ebből. az látszik, hogy ezek az első részek csupán a felvezetés, és lappang egy-két titok a Doctor körül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adams írt is egy-két részt, még a negyedik doktor idején, a 17. évadnak pedig ő volt a sorozat "script editor"-ja.

Ez több mint érdekesen hangzik. Én egyelőre a régiek közül csak az első és a tizennyolcadik évadból láttam néhány részt (a többiből csak részleteket). De az adams-i epizódokat már csak kiváncsiságból is, de mindenképp bepótlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Breaking Bad 4: a 6. rész után:

 

hát eddig elég langyi. építkezik fel, és mutatják, hogy durva lesz a vége, de ezt mind szépen lassan. Túl lassan. ami itt volt az első 6 részben, azt kb 3ban össze lehetett volna sűríteni. Lehet, hogy eddig is ilyen lassú volt csak én nem vettem észre?

 

 

Jog/Ászok:

Nagyon jó kis sori, azt hiszem csak ezt az egy évadot élte meg, de szerintem simán van olyan jó, mint mondjuk a Good Wife. Persze egész más stíl, mert itt inkább a humor játszik a családi és érzelmi szál helyett, viszont itt is van dráma rendesen. Belushi és Jerry O Connell hatalmas párost alkotnak. Azt hiszem nem folytatják, pedig marha jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl langyi? Sose volt gyors tempójú egy sorozat szerintem a BB, csak az évadfinálék mindig magasabbra teszik a lécet. Szerintem az első hat rész is zseniális, ha nem is körömrágós.

Mindegyiknek megvana maga pillanata, csak valahogy úgy emlékszem az előző évadokban sokkal több minden történt egy részben. De lehet én emlékszem rosszul. Viszont az már most látszik, hogy nagyon kemény lesz a vége. Kíváncsi vagyok már most, hogy mi lesz a következő utolsó évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feledkeztünk meg egy kicsit a Walking Deadról? Dehogynem. :D Vasárnap már volt Amerikában. Hétfőn meg már ncore-on. Már felirat is van.

 

Meg egy írás a kezdésről.

 

http://www.sg.hu/cikkek/85215/rekordot_dontott_a_the_walking_dead_visszaterese

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feledkeztünk meg egy kicsit a Walking Deadról? Dehogynem. :D Vasárnap már volt Amerikában. Hétfőn meg már ncore-on. Már felirat is van.

 

Meg egy írás a kezdésről.

 

http://www.sg.hu/cikkek/85215/rekordot_dontott_a_the_walking_dead_visszaterese

 

Már leszedtem a részt hétfőn viszont magyar felirat még nem készült el tudomásom szerint :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te... jó... ég!

 

Ki vagy Doki?

 

 

Most néztem meg a 4x11 - A másik út című epizódot. Mi lessz itt te jó ég! BAD WOLF!

 

Nagyon össze van rakva a sorozat... a készítők teljes mértékben tudatában vannak annak, hogy mit csinálnak.... és hihetetlen módon tudják fokozni mindezt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.